اف بی آی به این نتیجه رسیدند هیچ جرم و جنایت نفرت متعهد شد بیش از طناب دار موجود در یک trackside غرفه با راننده نسکار بابا والاس گفت: این یک کشش طناب رسیدگی است که تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل اکتبر 2019.

طناب دار کشف شد هفته گذشته در داخل یک فضای پارکینگ در آلاباما آلاباما Superspeedway.

شوکه نسکار کارفرمایان را محکوم کرد این میان در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند هفته پس از جورج فلوید, گزارشی آمریکایی کشته شد در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه.

آقای والاس ورزش را تنها سیاه راننده حرفه ای که تحت فشار قرار دادند نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مدارات و سالن های آن را به نام “نفرت عمل نژادپرستی و نفرت”.

اما ما در وزارت دادگستری و اف بی آی در بیانیه ای گفت که آنها “به این نتیجه رسیده اند که هیچ جرم فدرال متعهد شد.”

نسکار اضافه شده که طناب دار به نظر می رسد به یک درب جلو-طناب و نمی تواند هدف قرار داده شده است در یک راننده خاص.

“اف بی آی گزارش نتیجه گیری و عکاسی شواهد تایید می کند که درب گاراژ طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار شده بود قرار است در آنجا به عنوان اوایل به عنوان در پاییز گذشته” نسکار, در بیانیه ای. “این بدیهی است که قبل از 43 تیم ورود و گاراژ انتساب.

“ما درک FBI را سریع و دقیق بررسی و خدا را شکر که به یاد داشت که عمدی نژادپرستانه علیه بابا.

“ما ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه کسانی که عشق مسابقه.”

آقای والاس است که یک سیاه برجسته زندگی ماده مدافع در هفته های اخیر را محکوم بررسی است.

“این یک طناب دار. که آیا آن را در سال 2019… این طناب دار” او با سی ان ان گفت. “من p* * * * ***د. من دیوانه چرا که مردم در حال تلاش برای تست شخصیت من و کسی که من و صداقت من.”

26 ساله و راننده گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود طناب در سوال گفت: نسکار جمهور استیو فلپس بازدید او یکشنبه شب با “اشک در حال اجرا کردن چهره خود را” پس از طناب دار گزارش شده بود.

“شواهد و مدارک او را به من شد که یک جنایت نفرت متعهد شده است نقل قول در نقل قول” گفت: آقای والاس.

وی افزود: “نسکار نگران بود در مورد آلاباما. ما تا به حال که یک دور در رادار با همه چیز در رفتن است.”

اف بی آی اطلاع داده شد در روز دوشنبه که کسی از چوب برادران تیم مسابقه را به یاد می آورد با دیدن یک طناب گره خورده مثل یک طناب دار در آلاباما در اکتبر 2019.