Bryce Dallas Howard فیلم نشان می دهد که برخی از دست پدران هنوز هم فکر می کنم آنها سزاوار مدال

در صحنه باز of Bryce Dallas Howard کارگردان اولین پدرانستاره از جهان ژوراسیک را نشان می دهد تصویری از روز او م

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

در صحنه باز of Bryce Dallas Howard کارگردان اولین پدرانستاره از جهان ژوراسیک را نشان می دهد تصویری از روز او متولد شد. در دانه دانه home-فیلم فیلم گرفته شده در سال 1981 او کارگردان فیلم پدر Ron Howard و بازیگر مادر شریل راه رفتن بازو در بازو به یک لا بیمارستان. "آماده برای کودک شما ؟" می پرسد ، "خوش آمدید به جهان برایس!" دکتر می گوید که ارائه می شود ،

این فیلم – که بیرون می آید در تلویزیون اپل+ فقط در زمان برای روز پدر در 21 ژوئن – الهام بخش و نور دل نگاهی به "سختی ها" از مدرن روز پدر و مادر.

از طریق فیلم های نادر ویروسی ویدئوها و مصاحبه با یک مجری مشهور هالیوود پدران – از جمله Judd apatow آمده جیمی فالون, Neil Patrick Harris, جیمی کیمل, Will Smith and Howard پدر خود (که به کارگردانی آپولو 13 و یک ذهن زیبا) – به عنوان به خوبی به عنوان هر روز پدران از سراسر جهان در آن به بررسی آنچه در آن به معنی یک پدر.

"من می خواهم به دانستن بیشتر در مورد آنچه در آن طول می کشد تا یک پدر و جشن همه پدران بزرگ در خارج وجود دارد می گوید:" 39 ساله که از ما گرفتن نزد فقط به طور خلاصه در پشت صحنه.

خط مشهور پدران چشمگیر است. اما من به عنوان گوش دادن به سرگرم کننده توصیفات از این دست در معروف پدران من تعجب می کنم که: آیا آنها واقعا فکر می کنم آنها به ما گفتن هر چیزی جدید است ؟ استفراغ جهنده, عق زدن در پوشک داشتن هیچ دستی به منظور بالا بردن یک کودک متوجه کمی "شخص" است که در اینجا به ماندن مشکلات از بارها و بارها بلند کردن گریه نوزاد از یک تخت و محرومیت از خواب? آن را برای تلفن های موبایل مانند یک روز عادی برای من است.

هالیوود, افراد مشهور, پدران از جمله Judd apatow آمده, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و ویل اسمیت بحث در مورد پدر و مادر در هوارد جدید فیلم 'پدران' (تلویزیون اپل+)

برای هر مادر مثل من با دو فرزند دو و چهار همه از این اجرا از آسیاب. تماشای پدران احساس آشناپنداری. این درست است که از لحاظ تاریخی زنان شده اند و انتظار جامعه به مادری مراقبان در حالی که پدران در حال برنامه ریزی برای رفتن به محل کار – چیزی که هوارد برجسته در فیلم است. اما برای آنها به نظر می رسد مانند یک تجلی. در حالی که امشب نشان می دهد فالون که آیا مدرسه اجرا و معلم/والدین جلسات احساس می کند مانند یکی از این "پدر جدید", زدم تا مدیر apatow آمده اذعان می کند که یک پدر است "ناگهان مهم ترین چیز شما همیشه در زندگی شما" اما "شما هیچ آمادگی برای آن را در هر راه و این واقعا ترسناک".

پدران در سراسر جهان به ما بگویید چه بی امان مهد کودک است از Thiago کیروش در برزیل ("من فقط نوشیدن مقدار زیادی قهوه") به househusband Shuichi Sakuma در ژاپن است که دیده می شود با شور و نشاط تمیز کردن توالت.

یکی دیگر از اقامت در خانه پدر و گلن هنری از کالیفرنیا در حال غرق شدن در حد معمول هرج و مرج از والدین. او خوش بین هر چند: "اینکه پدر من مرد من" او می گوید. "فرزندان من به من آموخت که معتبر و صادقانه با خودم." نوزاد خود را در حال جیغ خانه; او در مورد "مدفوع blowouts" و چگونه "شما خسته هستید و فقط بوی مدفوع". بچه ها باید تحت پوشش خود را در پودر تالک و خانه یک نکته. او فکر آن خواهد بود آسان است ؟

او در حال حاضر در تلاش برای "حفظ خود صبر" در میان بداخلاقی و اشک. کودک نو پا گرفته است تخم مرغ ها را از خرید کیف و ترک خورده است و آنها در همه جا. او به خاطر گریه در حمام. خوش آمدید به جهان ما. این است که چگونه ما مادران باید احساس برای سنین – اما آن است که واقعا نمونه است که یک پدر در حال انجام مراقبت از کودکان?

به بچه اش می گوید: "پاک کردن لب به لب من" بعد از استفاده از توالت من فکر می کنم او خوش شانس او کردم که گزینه.' من دو سال نگه می دارد گرفتن پوشک او را خاموش و آن را بیش از حد در اواخر قبل از من متوجه حوادث است.

این فیلم می شود که در سراسر وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از پدران وجود دارد – و تمام پدران به اشتراک گذاری قلبی و حرکت داستان آیا آنها معروف هستند یا نه. وجود شکستگی از یک کودک بیمار زمانی که ویرجینیا-دولت پدر رابرت سلبی کودک متولد شده با نقص مادرزادی قلب; این مشکل مشاهده. مادر از فرزند خود یک دوست در حال حاضر نه شریک زندگی خود را و او تمام وقت پدر – یک تجربه شدید.

این فوستر, پدر و شوهر غارت و Reece Scheer از مریلند رفت و از صفر تا چهار بچه در شش ماه ("همه فکر می کردند ما دیوانه"). آنها خواسته است که مادر و کسی که پدر است. "ما هر دو شریک زندگی – این چیزی است که والدین باید انجام دهند."

بدون شک وجود دارد که همه پدران در این فیلم در حال انجام یک کار خوب است و این باید تشویق شوند. حتی Howard برادر کوچک نی که به برای اولین بار پدر شده هفت ساعت دوره فرزند نمی تواند تقصیر خود پدر و ران. با وجود کار واقعا سخت به عنوان آنها رشد او همیشه "از نظر احساسی در دسترس است".

هوارد که ستاره در فیلم "جهان ژوراسیک: Fallen Kingdom' (2018) در حال حاضر تبدیل شده و دست او را برای کارگردانی فیلم (Universal Pictures)

رون که هشدار پدران در مورد خطر از کار "را از آن دریچه فرار" -- به ما می گوید پدر و مادر بسیار "مایع چیز" و "هیچ قانون وجود دارد". او توضیح شادی از پدر و مادر به عنوان "reliving دوران کودکی خود را در یک راه افسانه ای" تا "آنها s****y".

سریع به جلو به سال های نوجوانی با برخی از فیلم مشهور پدر' بچه ها داشتن meltdowns – و روشن است که نمی شود آن را آسان تر است.

این فیلم ممکن است یک بینش خوب به چه چیزی در فروشگاه برای هر کسی با توجه به داشتن بچه ها – و نه فقط اولین بار پدران است. اما در حالی که ماندن در خانه پدر است و هنوز هم در اقلیت مطمئنا امروز ما نباید در ترس از دست یکی است ؟ در واقع در هر واحد خانواده که وجود دارد بسیاری از پدر و مادر تغییرات به عنوان هاوارد نشان می دهد که پدراننباید آن را هنجار برای هر دو یا همه پدر و مادر به رول تا آستین ؟ ما همه clueless با کودک برای اولین بار – و نه فقط پدران.

'پدران' در تلویزیون اپل+ در 19 ژوئنtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب