Bryan Cranston اهدا پلاسما پس از آشکار او بهبود از coronavirus: “به خاطر پوشیدن لعنت ماسک’

Bryan Cranston است اصرار پیروان خود را به پوشیدن ماسک صورت بعد از آشکار او قرارداد coronavirus با وجود “پیوستن به پروتکل.”

روز پنجشنبه Breaking Bad ستاره به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در Instagram همراه با بیانیه ای که در آن او در توصیف خود را به عنوان “یکی از آنهایی که خوش شانس” پس از ضرب و شتم این ویروس که تاکنون زندگی بسیاری از سراسر جهان است.

“سلام. در مورد در حال حاضر شما احتمالا احساس کمی کردن محدود کردن تحرک خود را و مثل من و شما خسته از این!! من فقط می خواهم به شما را تشویق به یک کمی بیشتر صبر” کرانستون نوشت: در عنوان ،

“من بسیار سخت در پیوستن به پروتکل و هنوز هم…من قرارداد ویروس. بله. آن را برای تلفن های موبایل دلهره آور که در حال حاضر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها مرده به خاطر آن است.”

کرانستون ادامه داد: “من یکی از آنهایی که خوش شانس. علائم خفیف. من به شمارش نعمت های من و شما می خواهیم به نگه داشتن پوشیدن لعنت ماسک نگه داشتن شستن دست های خود را و ماندن اجتماعی دور. ما می توانیم پیروز شویم — اما تنها اگر ما قوانین را دنبال کنید. بود خوب خوب باشید.”

در همراه ویدئو کرانستون دیده می شود ایستاده در خارج از UCLA خون و پلاکت مرکز به عنوان او به اشتراک گذاشته فرایند اهدا پلاسما که شامل Covid-19 آنتی بادی است که می تواند کمک به کسانی که هنوز مبارزه با ویروس.

این Trumbo ستاره ظاهر شد و در یک ماسک جراحی که در آن او نشان داد که فصاد نقشه کشی خون از بازوی راست و برداشت پلاسما که از او به عنوان “طلای مایع”.

“این خواهد شد کمک به مردم بهبود سریع تر می شود و مورد استفاده در تحقیقات علمی و مطالعات در مورد این ویروس” خواندن یک پیام در این ویدئو نشان داده شده در زیر کلیپ.

کرانستون در رفت و به اشتراک گذاری است که او قراردادی کروناویروس “خیلی زود” و علائم خود را شامل “اندکی سردرد” و “تنگی قفسه سینه.” او همچنین گفت که او “از دست همه طعم و بوی”.


پلاسما اهدا کرانستون توضیح داد: در آن طول می کشد یک ساعت و که او مجاز به تماشای این فیلم یک صورت در میان جمعیت به تصویب زمان.

Cranston, نتیجه تصویری با اطلاع رسانی به طرفداران چگونه برای اهدای پلاسما و ترغیب آنها به شستن دست های خود فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک.

در اوایل این هفته در آمریکا نشان می دهد بحث میزبان اندی کوهن با ابراز ناامیدی نیست و مجاز به اهدا خود پلاسما چرا که او همجنسگرا است.

در ایالات متحده راهنمای منتشر شده توسط FDA تصریح می کند که اهدای خون باید معوق برای مردانی که دارای “سابقه در سه ماه گذشته از رابطه جنسی با مرد دیگری”.

صحبت کردن در بحث نشان می دهد مشاهده از طریق چت تصویری کوهن توضیح داد که او تا به حال شده است آگاه باشید که مردان همجنسگرا بودند مجاز به اهدای خون است.

“این چیزی است که در جریان بوده است برای سال” 52 ساله گفت.

“این چیزی بود که من در زمان به عنوان واقعیت در روزهای اولیه HIV در ’90s اگر من تا به حال سعی کردم به خون. تست HIV به مراتب کمتر پیچیده و دقیق و سریع به عنوان آن در حال حاضر است.”

بیش از دو دهه در کوهن گفت که او احساس “تعجب” و “آسیب” زمانی که او بود محروم از اهدا پلاسما با وجود مطلع شدن او قوی سطوح Covid-19 آنتی بادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید