بروکلین بکهام صرف حدود £300k در حلقه نامزدی به Nicola Peltz

بروکلین بکهام اعلام نامزدی به Nicola Peltz بیش از آخر هفته از طریق Instagram – و طرفداران در حال حاضر ساخت حدس بزند که چقدر این حلقه با ارزش است.

عکس آپلود او را نشان می دهد Peltz پوشیدن, لیمو, زرد, لباس طراحی شده توسط مادرش ویکتوریا بکهام و حلقه دیده می شود بر روی دست چپ.

بعدی عکس ارسال شده در بروکلین Instagram داستان نشان می دهد یک نمای نزدیک از Peltz حلقه که به نظر می رسد زمرد برش الماس متشکل بین 4.5 و 5 قیراط.

با توجه به آن وضوح قضاوت از عکس جواهرات برآورد کرده اند که حلقه به ارزش £335,000.

بن جارت از جواهرات و اشیای قیمتی متخصصان و خرده فروش Est1897 گفت: “ما برآورد حلقه به یک ترکیب سنگ عیار بین 4.5 و 5 قیراط به ارزش از الماس است.

“مرکزی ظریف زمرد برش الماس گروه خود است که به احتمال زیاد پلاتین و آراسته, با اضافی الماس.

“حلقه به نظر می رسد به عنوان اگر آن است که یک D در رنگ و اگر در وضوح بالاترین کیفیت ممکن از الماس با داخلی بی عیب و نقص, وضوح عاری از هر گونه عیب و نقص بر روی یک حلقه ما برآورد قیمت به حدود £335,000 برای این طراح منحصر به فرد قطعه است.”

(Instagram/@brooklynbeckham)

بروکلین فکر این است که در طراحی این حلقه خود پیشرو جارت به این باور است که یک high-end طراح خواهد بود در پشت آن “آن نیز افزایش قیمت”.

طلا و جواهر اشاره کرد که ویکتوریا اولین حلقه نامزدی بود و سه قیراط سنگ برش الماس مجموعه ای در یک دشت طلا زرد گروه است.

که حلقه برآورد شد 65 ، 000 پوند ($80,000) در آن زمان است.


هر دو Peltz و بروکلین نوشت احساساتی پیام ها به یک دیگر در مربوطه خود را اعلام نامزدی پست.

“شما به من خوش شانس ترین دختر در جهان. من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی من در کنار شما,” the Bates Motel استار نوشت.

در ضمن بروکلین قول داد به “بهترین شوهر و پدر, یک روز”.

اواز یا موسیقی دو نفری هستند که تصور می شده اند دوستیابی برای نه ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>