بریتنی اسپیرز برادر برایان می گوید خواننده می خواستم برای پایان دادن به conservatorship برای مدتی’

بریتنی اسپیرز برادر برایان می گوید که خواهر خود را به “همیشه” می خواستم به خارج از conservatorship.

خواننده 43 ساله برادر در ظاهر به عنوان در تلویزیون دیده می شود , پادکست, که در آن او در مورد جریان دادگاه اطراف خود را conservatorshipکه برگ های مدیریت حرفه ای و امور شخصی به ویژه انتخاب ارائه دهندگان مراقبت.

“او شده است در این چیزی که برای مدتی در حال حاضر” برایان نیزه گفت. “بدیهی است که وجود دارد نیاز به آن را در آغاز. در حال حاضر آنها به برخی از تغییرات ساخته شده و همه ما می توانید انجام دهید این است که برای بهترین امید.”

خاموش کردن شایعات از طرفداران که نیزه بودن است “برگزار شد و در برابر او خواهد شد” او اصرار داشت که conservatorship بود و نهایتا “یک چیز بزرگ برای خانواده ما به این نقطه” قبل از اضافه کردن: “او همیشه می خواستم به خارج از آن. آن را بسیار خسته کننده به.

“آیا کسی در آینده در صلح به کمک و یا در آینده با یک نگرش داشتن کسی که به طور مداوم به شما بگویم به انجام کاری می کردم خسته کننده است. او می خواست به خارج شدن از آن برای مدتی.”

با نیزه داشتن افزایش یافته است به شهرت به عنوان یک نوجوان او اشاره کرد که او تا به حال “احاطه شده توسط یک تیم از افراد پس از او 15” پرسیدن: “من می دانم که او چه می خواهد اما در پایان روز چه است ؟ چه عملی از آن؟”

مستقل است و با نزدیک شدن نیزه نمایندگان برای اظهار نظر ،

در اوایل این هفته نیزه دیگر خواهر و برادر جیمی لین نیز صحبت کرد در دفاع از خود “badass” خواهر پس از یک فن در نظر او “واضح بیماری های روانی”.

“شما حق ندارد به فرض هر چیزی در مورد خواهر من و من حق را به صحبت در مورد بهداشت و مسائل شخصی” او نوشت. “او قوی, badass و توقف و این تنها چیزی است که آشکار است.”

در ماه مه نیزه را conservatorship تمدید شد توسط یک قاضی حداقل تا ماه اوت است. آن بود در اصل مدیریت توسط پدرش که پا را از این نقش در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید