بریتنی اسپیرز: Jamie Lynn Spears دفاع ‘قوی, رشته badass, توقف’, خواهر

جیمی لین اسپیرز صحبت کرده در دفاع از خود “badass” خواهر بریتنی.

این “Hit Me Baby One More Time” خواننده conservatorship که برگ های مدیریت حرفه ای و امور شخصی به ویژه انتخاب ارائه دهندگان مراقبت های مطرح است که پس از مادر شدن ثبت درخواست قانونی به درگیر در دختر او را از امور مالی.

در روز سه شنبه (22 جولای) جوانتر اسپیرز خواهر و برادر به ظاهر خطاب به توجه به او به عنوان یک سری از توییت در مورد بهداشت روانی از مشاهیر از جمله Halsey و Maren موریس به او Instagram.

“اگر شما در مقابله با بیماری های روانی و یا مراقبت از کسی که در برخورد با بیماری های روانی و سپس شما می دانید چقدر مهم است که به احترام این وضعیت با حفظ حریم خصوصی برای فرد و خانواده در تلاش برای محافظت از عزیزان خود را بدون توجه به چگونه آن را ممکن است به نظر می رسد به” نیزه نوشت.

در نظرات زیر پست نیزه ضربه به عقب در یک پیرو که پرسیده شد که چرا او نمی صحبت در مورد “خواهر او آشکار بیماری روانی” پاسخ: “شما حق ندارد به فرض هر چیزی در مورد خواهر من و من حق را به صحبت در مورد بهداشت و مسائل شخصی.”

“او قوی, badass و توقف و این تنها چیزی است که آشکار است.”

Resharing نظر به او Instagram داستان او افزود: “خانواده می دانم که چگونه من در مورد خانواده من فقط بخواهید که در همسایگی خانم که زد او با صدای بلند دهان” – اشاره به سال 2009 paparazzi تصویری که در آن یک زن دیده می شود فریاد در هر دو اسپیرز خواهر که “هیچ کس می خواهد [آنها] در این محله”. جیمی لین است که پس از آن دیده می شود فریاد بازگشت “و سپس حرکت f*** کردن!”

نیزه همچنین در پاسخ به یک فن که از او خواست به صحبت کردن در مورد خواهرش پاسخ: “من هرگز صحبت کردن فقط برای روشن شدن همه چیز به هنگامی که فرد آن را به اشاره نمی کند که می خواهید به اتفاق می افتد.

“من می خواهم به جای همه نفرت از صحبت در مورد شخص دیگری ماده شخصی است که آنها می خواهند به خصوصی نگه داشته شود.”

در ماه مه بریتنی اسپیرز را conservatorship تمدید شد توسط یک قاضی حداقل تا ماه اوت است. این اصل راه اندازی در سال 2008 و مدیریت توسط پدرش که در پایین پا در 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید