بریتیش, ژیمناستیک, رئیس Jane Allen ‘وحشت زده و شرمنده’ به عنوان ورزش می بیند قلدری و سوء استفاده اتهامات کوه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بریتیش, ژیمناستیک, مدیر اجرایی Jane Allen اذعان کرده است به احساس “وحشت زده و شرمنده” با افزایش اتهامات زورگویی و سوء استفاده در بازار داخلی ،

آلن آمده است تحت فشار برای استعفا پس از متهم به ریاست بیش از یک سازمان است که همواره شکست خورده به اندازه کافی رسیدگی به شکایات.

رشد رسوایی رسیده این زمان در سطح جهان برنامه در روز پنج شنبه با خواهر بکی و Ellie Downie صدور یک بیانیه توضیح داده است که “محیط ترس و روانی سوء استفاده” و یک فضای که در آن سوء استفاده شد و “به طور کامل normalised”.

در نامه ای صادر شده به اعضا و دیده شدن توسط بهبهان نیوز آلن ادای این “شجاعت” از کسانی که مانند Downies که صحبت کردن و قول داد کلمات خود ثابت خواهد کرد که یک کاتالیزور برای تغییر واقعی.

آلن نوشت: “هر گونه بدرفتاری از ژیمناست های غیر قابل توجیه است. آن حیاتی است که نگرانی های عمومی ساخته شده که آیا این است که از طریق رسانه ها و یا فرآیندهای ما.

“من پرداخت ادای احترام به کسانی که صحبت کردن – شجاعت خود را کمک خواهد کرد درایو تغییر در ژیمناستیک.

“من وحشت زده و شرمنده از داستان من شنیده ام. ما سخت کار کرده اند برای قرار دادن در محل اجباری مثبت مربیگری رفتارهای برنامه و یک تمامیت واحد برای بررسی اتهام سوء استفاده عاطفی و قلدری.

“در حالی که کسانی که باید حسابرسی شده است و معتبر توسط کارشناسان برجسته در این زمینه اخیرا در ماه مه این سال ما به وضوح نیاز به انجام بیشتر. و به سرعت.”

بریتیش, ژیمناستیک متعهد شده است به بررسی مستقل از روش های خود را با نتایج مورد انتظار در پاییز.

آلن افزود: “درست است که اطمینان حاصل شود که مستقل چشم به نظر می رسد در این شکایت مطرح شده در این هفته و سیستم های ما در جای خود.

“روشن نظر نتیجه گیری و توصیه ها خواهد بود که کنترل کیفیت را به تنهایی. شما باید تعهد من این است که ژیمناستیک را انجام خواهد داد همه چیز مورد نیاز برای حمایت از نقد و بررسی خواهد شد اما نه به دنبال نفوذ آن را در هر راه.

“این بسیار مهم است و به ما کمک خواهد کرد درک بهتری از موانع گزارش سوء رفتار در ورزش ما و که در آن ما نیاز به ارائه بیشتر راهنمایی به اعضای ما و گسترده تر ژیمناستیک جامعه در چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نیست.

“تجارب ژیمناست های برجسته این هفته را تشریح مسائل اساسی در ژیمناست-مربی ارتباط است. من انتظار نقد و بررسی و توصیه هایی آمده است که از آن به این آدرس و کمک به ارائه وضوح است که کمک می کند تا محافظت از ژیمناست ها در هر سطح.

“ما مصمم به رسیدن به پایین از این مسائل و تغییر ژیمناستیک بهتر است.”

اتهامات زورگویی و سوء استفاده در تمام سطوح ورزش در ادامه به کوه با یکی از اعضای ریو 2016 تیم که مایل به ناشناس باقی می ماند و ادعا شکایت که او ساخته شده به بدن حاکم هشت ماه پیش است که هنوز به آنها رسیدگی شود.

در ضمن سابق بریتانیا ریتمیک قهرمان Nathalie Moutia را متهم به بدن حاکم از عدم در نظر گرفتن تاثیر طولانی مدت در ورزشکاران جوان.

Moutia گفت که سوء استفاده رنج می برد او به عنوان یک ورزشکار جوان “را خراب کرد زندگی من” که شکایت خود را به انگلیسی, ژیمناستیک نادیده گرفته شد و افزود: “این واقعیت که هنوز هم در جریان امروز – من فقط نمی فهمم چگونه می توان آن را ادامه خواهد داد.”

کارتون شبکه اعلام کرد تعلیق آن مقابله با انگلیسی, ژیمناستیک, که اجازه می دهد تا بدن حاکم برای استفاده از آن ‘Powderpuff دختران تصاویر.

این شرکت اعلام کرد: “با توجه به اتهامات اخیر و در حالی که تحقیقات ادامه دارد, ما را به حالت تعلیق در ما صدور مجوز توافق با انگلیسی, ژیمناستیک.”

PA

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>