NASA Green Glow Atmosphere Mars
سازمان فضایی اروپا ردیابی گاز Orbiter (TGO) اسیر درخشان سبز براق در جو مریخ برای اولین بار. آن رخ می دهد با توجه به تعاملات بین نور خورشید و مولکول های اکسیژن در مریخ جو است. در زمین درخشان است که اکسیژن تولید شده در طی قطبی شفق ها هنگامی که الکترونهای پرانرژی از فضای بین سیارهای آمار فوقانی جو و این اکسیژن-رانده انتشار نور به آنها می دهد مشخصه رنگ سبز. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این شفق ها فقط یک راه است که در آن سیاره اتمسفر نور. زمین و مریخ اتمسفر به طور مداوم تب و تاب بودن در طول روز و شب به عنوان نور خورشید در تعامل با اتمها و مولکولها در جو است.

فروش

LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)

  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

قبلی مشاهدات نشده بود اسیر هر نوع سبز براق در مریخ, بنابراین ما تصمیم به reorient UVIS نادر کانال به نقطه در ‘لبه’ از مریخ شبیه به دیدگاه شما ببینید در تصاویر از زمین گرفته شده از ISS” گفت: همکاری نویسنده ان Carine vandaele می از انستیتو سلطنتی d’Aéronomie Spatiale de Belgique, بلژیک و محقق اصلی NOMAD.