برایتون در مقابل منچستر یونایتد زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امشب

منچستر یونایتد را در برایتون امشب در لیگ برتر به عنوان اوله گونار Solskjaer طرف ادامه تعقیب خود را از بالای چهار.

ایران هستند در فرم و پر از اعتماد به نفس داشتن کوبید شفیلد یونایتد 3-0 و پیشرفته به جام حذفی نیمه نهایی در هفته گذشته اگر چه آنها باقی می ماند پنج امتیاز در رده چهارم قرار گرفته, چلسی.

برایتون اند نیز لذت بردم موفق راه اندازی مجدد با نیل Maupay بازی قهرمان و تبه کار – گل برنده در برابر آرسنال و یک ضربه پنالتی از دست رفته مقابل لستر – به عنوان Seagulls گرفته اند چهار امتیاز از دو بازی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

نیمی از زمان

45+2 دقیقه: مونتویا می اندازد خود را به مقابله با Rashford و clatters او را به عرشه دادن دور رایگان و پا زدن بیش از در سمت چپ. Fernandes قرار می دهد و پا زدن رایگان به جعبه اما Lamptey پاک خطر به عنوان سوت می رود به صورت نیمه وقت.

بالینی مسائل تا کنون از منچستر یونایتد راحت و مسلط عملکرد. می برایتون تغییر همه چیز به بازی برگشت خود را به نفع ؟

45 دقیقه: برایتون نیاز نیمه وقت, آنها به سختی دیده می شود به جز توپ را از پشت تور. وجود خواهد داشت دو دقیقه بیشتر به آن اضافه شود ،

42 mins: برایتون ارسال توپ به جناح راست به Propper. او قرار می دهد واقعا خوب عبور به پست دور. دن رایت است و هدف و او تقریبا به توپ اما پوگبا می کند به اندازه کافی به او را خاموش و صلیب می رود از بازی.

تبلیغات

39 mins: برایتون رفت و برگشت به جلو در نادر حمله اما از دست دادن توپ فقط بیش از نیمه راه خط. آن را فرستاده تا به Fernandes که آن را می فرستد به Rashford در سمت چپ. Rashford می دهد آن را به عقب به او و Fernandes تلاش می کند به بازی در گرینوود اما غوطه می شود برای اولین بار وجود دارد و آن روشن است.

36 mins: این بازدید در مجموع کنترل آنها در حال بازی با یک اعتماد به نفس است که ساخته شده است تا پس از راه اندازی مجدد از لیگ برتر است.

Rashford طول می کشد یک مدت طولانی در محدوده شات از لبه سمت چپ از جعبه به عنوان مرکز برایتون-پشت رها کردن او. او نمی اتصال خوب و توپ قاشق از بازی.

33 دقیقه: به پوگبا/Fernandes مشارکت تمرکز قبل از مسابقه ساخت و آنها فقط به اثبات آن نیست و فقط صحبت کنید. Man Utd مانند یک تیم مناسب دوباره. یکی است که می تواند چالش برای بالا چهار حداقل.

تبلیغات

هدف!

29 mins: هدف! برایتون 0 – 2 منچستر یونایتد – (Fernandes)

Rashford در سمت چپ به توپ به شاو که می آید به جعبه روی هم همپوشانی دارند. شاو از آن عبور می کند در سراسر جعبه می یابد و میلان. پوگبا كم آن را برای Fernandes یک بار دیگر و این بار ضربه پس از اتمام در سمت درست از پست rippliing پشت net.

27 mins: آن تمام شده است منچستر یونایتد تا کنون. برایتون در حال دفاع و زمانی که آنها دریافت توپ به Connolly او بسیار به کار او می تواند به سختی به لبه محوطه جریمه قبل از اینکه او را غرق مدافعان.

24 mins: Rashford نقش توپ را در جعبه برای رزمی و ایالات مهاجم برنده یک گوشه. Fernandes شلاق آن را به جعبه برای هری مگوایر که ریاست آن را گسترده ای از گوشه ای دور. بازیکنان را برای اولین بار نوشیدنی شکستن.

تبلیغات

21 mins: Rashford و Fernandes ایستادن بر روی پا زدن رایگان. آن دومی که آن را می گیرد و او می رود به هدف می فرستد اما ضربه بر روی نوار.

18 mins: آن را, از خود راضی هدف از ماسون گرینوود که ثابت می کند بیشتر و بیشتر به همین دلیل اوله گونار Solskjaer انتخاب او به بیش از شروع دانیل جیمز.

Bissouma میلان به ارمغان می آورد پایین در لبه جعبه و ایران باید یک ضربه آزاد در یک منطقه خطرناک برای برایتون.

هدف!

16 mins: هدف! برایتون 0 – 1 منچستر یونایتد – (گرین)

Wan Bissaka توپ در جناح راست. گرینوود اجرا می شود و گذشته او و جمع آوری توپ به عنوان آن را به پای خود را. گرینوود اجرا می شود به جعبه غوطه دادن پشت خاموش و منچستر یونایتد مهاجم بازدید کم شات به حق خود را ضرب و شتم رایان در نزدیکی پست و دادن منچستر یونایتد منجر شود.

تبلیغات

12 دقیقه: پوگبا و Fernandes ترکیب مانند یک جفت از fandango رقصنده که می دانیم هر یک از دیگر هر حرکت. پوگبا اجرا می شود توپ به لبه کادر و ملاقات با یک دیوار از سه برایتون مدافعان او کاهش آن را به عقب دانستن Fernandes است بر شانه چپ خود را. Fernandes دیدار توپ و اعتصابات یکی. رایان غواصی خود را به سمت چپ اما ضربه ریباند کردن حق پست و می آید و به میلان. پوگبا شاخه اما توپ با یک انحراف و می رود برای یک گوشه.

9 mins: مگوایر می شود دور با یکی به عنوان او بر روی توپ توسط Lamptey است که پس از آن تنبیه کنید خود را به چالش بکشد.

6 دقیقه یک توپ به Connolly به ارمغان می آورد برایتون یک ضربه آزاد به عنوان مرغ دریایی را مهاجم نیروهای Lindelof به یک فقیر چالش است. برایتون اتلاف فرصت با عبور توپ را به سمت راست به جای ارسال آن را در جعبه که در آن Propper صلیب است و سپس مسدود شده است.

تبلیغات

3 دقیقه: ایالات موفقیت را پیدا کردن جناح چپ دوباره. Rashford تغذیه شاو رو به جلو در با هم همپوشانی دارند و او یک پاس به وسط جعبه. رزمی انتظار است با Fernandes آمدن تا پشت سر او. رزمی طول می کشد توپ را از دست می دهد اما قبل از آن او می تواند آن را تحت کنترل. جامد دفاع از برایتون تا کنون.

لگد کردن

لگد زدن: برونو فرناندز لگد کردن بازی برای منچستر یونایتد. بازدید کنندگان شروع به شدت کار توپ را به جناح چپ. رزمی دریافت توپ در سمت چپ از جعبه. او را مجبور گسترده ای می یابد اما Rashford در این منطقه است. Rashford می گذارد آن را به شاو اما او از دست می دهد و توپ را قبل از او می تواند شلیک کنید.

تیم سر از روی زمین است. منچستر یونایتد برای اولین بار به عنوان آنها دور تیم. برایتون آنها را دنبال کنید و ما آماده برای رفتن. که پول خود را ؟

تبلیغات

مفسران هستند شش برابر بیشتر احتمال دارد به توصیف یک بازیکن از “تیره پوست” هنگامی که صحبت کردن در مورد قدرت در حالی که پوست سبک بازیکنان به طور منظم ستایش هوش و اخلاق کاری:

پیش نمایش…

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 8.15 ساعت در روز سه شنبه 30 ژوئن در Amex ورزشگاه.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزشی, مهمترین رویداد, آسمان, ورزشی, لیگ برتر, آسمان, یک و آسمان را انتخاب کنید.

به تماشای مسابقه بدون Sky Sports اشتراک شما می توانید خرید در حال حاضر تلویزیون تصویب اینجا.

اخبار تیم

پل پوگبا آنتونی رزمی و مارکوس Rashford همه انتظار شروع شده benched برای باشگاه جام حذفی پیروزی نوریچ. هر دو هری مگوایر و برونو فرناندز تکمیل 120 دقیقه طول کراوات اگر چه هر دو هنوز هم انتظار می رود برای شروع است.

آدم وبستر است که شک بعد از گرفته شده با یک مصدومیت همسترینگ آخرین بار در حالی که طارق Lamptey مورد نیاز بخیه پس از برخورد سر. خوزه Izquierdo هنوز با مشکل زانو.

پیش بینی خط-یو پی اس

برایتون: Ryan; مونتویا, دافی, Dunk, رایت; استیونز Bissouma; Connolly, Mac Allister, Mooy; Maupay

Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, مگوایر Shaw; Matic, میلان; James, Fernandes, Rashford; رزمی

شانس

برایتون: 17/4

قرعه کشی: 13/5

منچستر یونایتد: 7/10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>