برایتون در مقابل لیورپول نتیجه: پنج چیز به ما آموخته که Mohamed Salah تعقیب بوت طلایی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ برتر عنوان برندگان لیورپول برنده 3-1 در برایتون در شب چهارشنبه.

سمت خانه با استعداد لیورپول دو گل در 10 دقیقه اول تلاش برای بازی کردن و فشرده به گردش با Naby Keita teeing تا Mohamed Salah برای درب بازکن و صلاح و سپس راه اندازی جردن هندرسون برای دوم.

برایتون را جلو و یکی عقب قبل از نیمه وقت, با Leandro Trossard فوق العاده در بعد از عبور از سمت راست.

اما آن را صلاح دوباره که مهر و موم پیروزی با یک ضربه سر از گوشه ای در مراحل پایانی است و او می تواند حتی اضافه تر پس از آن.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از بازی در Amex ورزشگاه.

چوب یا پیچ و تاب

گراهام پاتر به وضوح دستور طرف خود را به نگه داشتن بازی معمول خود را سبک در طول روز, اما آن را به قرمز’ دست.

لیورپول بهترین و پرس و ضد حمله تیم در لیگ و نمایش داده شد در طول نیم سرقت اختیار به عنوان برایتون بازی کردن و ایجاد فرصت پس از شانس.

باید پاتر را تغییر داده است که appraoch? خواهد تیم خود را بهتر بوده است-در خدمت و در شب به بازی مستقیم از بازگشت به جای تلاش برای تصویب دور فشار دهید.

شاید اما مدیر مشاهده دراز مدت در ذهن و می داند که او نمی تواند قضاوت در این بازی ها در انزوا.

آنچه در آن ممکن است انجام دهد, اگر چه, این است که او نشان می دهد که بازیکن می تواند یا نمی تواند بازی راه او می خواهد به زمانی که آن را می آید به بهبود و هل دادن تا جدول در فصل آمده است.

صلاح تعقیب بوت طلایی

لیورپول جشن Mohamed Salah دوم و سوم از شب. (گتی ایماژ)

Mohamed Salah شده است یکی از رنگهای قرمز’ پر جنب و جوش تر بازیکنان پس از مستند نمایش خوب سرعت و حرکت خود را به بازی و حتی زمانی که برخی از کلی تیم اجراهای شده اند بسیار سهل انگار.

در اینجا او در آن از سوت برای اولین بار به دنبال نیک توپ رو دور هر زمان که ممکن است و سپس بلافاصله مسابقه را در جعبه.

لینک خود بازی قابل توجه بود بیش از حد, اما آن را در هدف دنباله که صلاح متعلق بیشتر از همه. تیم روبرتو Firmino استعداد او برای اولین بار از شب با باهوش ساختگی و او تقریبا گل دیگر درست قبل از نیمه وقت.

صلاح و سپس کاشته خوب هدر در نزدیکی پست دیر به قرار دادن تا برنده شوید.

آن برگ صلاح در 19 برای لیگ فصل سوم در مسابقه برای بوت طلایی—که او برنده است یا مشترک دو فصل گذشته.

کمتر خال لیورپول

Naby کیتا یکی از لیورپول بهترین نوازندگان (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

Naby Keita شده است چیزی از انیگما برای طرفداران لیورپول: عظیم شهرت و برچسب قیمت و استیون جرارد را شماره پیراهن—و برخی از اجراهای عالی در طول راه است اما بیش از حد متناقض.

بیشتر او مجروح شده است, ندارد و یا در غیر این صورت از سمت چپ قادر به دریافت واقعی قوام به بازی خود را و یا به طور منظم دقیقه بر روی زمین در pelt.

پس از راه اندازی مجدد اگر چه او احتمالا یکی از موثر ترین بازیکنان برای قهرمانان در نظر گرفتن بازی به اورتون, استون ویلا و در حال حاضر برایتون.

خود را با فشار دادن و مسخره است: خیلی سریع به نزدیک زمین را به حریف خود قوی در مقابله و بلافاصله قادر به ارزیابی که در آن بهترین فضا برای بهره برداری و تصویب به انتخاب کردن.

سزاوار کمک برای بازی گل اول اما در حال حاضر او نیاز به تلاش و قرار دادن در این نمایش برای هفته ها و ماه آمده است.

هیچ هدیه برای جوانان

Neco ویلیامز بود دست کامل لیگ برتر اولین, اما Jurgen Klopp گفت: در حال حاضر نمی توان آن را مانند توزیع هدایای کریسمس برای جوانان—آنها باید برای به دست آوردن آن است.

حق بازگشت در واقع شروع در سمت چپ با اندی رابرتسون به طور کامل مناسب و جیمز میلنر تنها از آسیب.

و با وجود یک شروع خوب ویلز جوانی تا به حال یک زمان سخت در برابر همکار rookie طارق Lamptey برایتون بزرگترین خروجی در طول بازی است که قطعا تا به حال ضرب و شتم از ویلیامز برای سرعت.

زیدان در زمان خود نوجوان مدافع در نیم زمان احتمالا با توجه به اینکه بر روی یک کارت زرد و هیچ ورودی برای Curtis جونز یا هاروی الیوت بر روی نیمکت هر دو.

آنها باید برای به دست آوردن که زمان بازی فقط مثل بقیه از تیم ملی, فقط به عنوان تیمهای گفت.

پرونده هنوز در

لیورپول 30th پیروزی از لیگ فصل آنها را در 92 امتیاز.

آن برگ های قرمز هنوز هم در از racking تا یک رکورد امتیاز مسافت برای یک فصل یک دستاورد بزرگ برای رفتن خود را با عنوان برنده شدن در صورتی که مدیریت آن است.

آنها می توانیم به پیروزی در یک بازی اما Jurgen Klopp می خواهید غیر قانونی تیم خود را نشان داده است تمام فصل را ادامه دهد.

تا بعد از یک بازی خانگی به برنلی و لیورپول به دنبال 100 درصد Anfield رکورد در این فصل بیش از حد—همراه با عوارض جانبی نشان می دهد که بازی در حال Alisson مقابل نیک پاپ دو جبهه-دونده برای دستکش طلایی جایزه.

وجود دارد باقی می ماند مقدار زیادی برای بازی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>