برایتون مدیر گراهام پاتر خوشحال با طرف بازی در بالاترین سطح’ پس از ورود او

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گراهام پاتر می گوید نگرش خود را برایتون تیم ملی شده است در بالاترین سطح خود پس از تصدی مستند.

Seagulls به حال برنده یک مسابقه در سال 2020 قبل از پیروزی بر آرسنال در اولین بازی برگشت در ژوئن 20.

برایتون به دنبال آن است که با یک قرعه کشی در لستر قبل از تندرست از یک 3-0 شکست منچستر یونایتد با این ادعا سه امتیاز در نورویچ به لبه آنها نزدیک تر به لیگ برتر ایمنی.

جنوب-سواحل باشگاه در حال حاضر به نشستن نه امتیاز از منطقه سقوط با پنج بازی در سمت چپ به بازی پاتر و مورد ستایش قرار داد حرفه ای از بازیکنان خود را در شرایطی چالش برانگیز.

“من فکر می کنم رویکرد خود را به این مستند و رویکرد خود را به راه اندازی مجدد شده است فوق العاده,” او گفت:.

“آنها واقعا سخت کار کرده در طی استراحت واقعا حرفه ای و سپس نگرش و کیفیت آموزش از بازگشت شده است به بالاترین سطح خود از ما اینجا بوده ام.

“من تا به حال احساس که آنها در یک جای خوب من تا به حال احساس که مسئولیت در این گروه واقعا خوب بود اما تا زمانی که شما نتایج: از شما می توانید می گویند هرگز.

“من خوشحال هستم که برای آنها این است که آنها به برخی از نتایج مثبت به دلیل من فکر می کنم هفت امتیاز از چهار بازی است که مناسب و معقول بازگشت اما ما می دانیم که ما باید برای انجام کار.

“این شگفت انگیز است چه نقاط را برای بلند کردن روحیه و همه چیز را کمی ساده تر اما بچه ها شده اند واقعا خوب از طریق دوره مستند و از آنجایی که ما بازگشته است.”

برایتون ترقی در فرم روبرو خواهد شد استرن آزمون آنها به عنوان میزبان هر دو لیورپول و منچستر سیتی در فضای چهار روز شروع با بازدید از Jurgen Klopp لیگ برتر برندگان در روز چهارشنبه.

برایتون بازیکنان جشن (گتی ایماژ)

“ما در حال بازی در برابر قهرمانان پس از آن نمی آید هر دشوارتر از آن است که لیگ برتر” اضافه شده پاتر. “ما باید به صورت آن است و ما باید آماده.

“هر زمان که شما بازی این فرصت را برای شما برای تست خودتان را البته و به یادگیری در مورد خودتان.

“لیورپول داشته است در این فصل و به طور کامل سزاوار قهرمانان. این برای ما به این سطح از مخالفان اما با این حال امتیاز آمده ما آنها را. ما مطمئن شوید که ما حفظ خودمان را در لیگ برتر نگه داشتن جنگ.”

در دراز مدت غایب خوزه Izquierdo همچنان کنار در حالی که پاتر نشان داد که این باشگاه به طور منظم ارزیابی تناسب استیون الزت که جزئی کشاله ران روش تاخیر در مستند.

“ما در حال نظارت بر او روزانه” گفت پاتر. “او کسی است که احتمالا ما در حال رفتن به گرفتن برخی از تصمیمات در طول چند روز آینده به دلیل حتی امروز در آموزش او را شبیه او تلاش شد بنابراین ما باید به تصمیم گیری با او.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>