دفتر خاطرات بریجیت جونز نویسنده هلن فیلدینگ ‘مبهوت’ مقدار ‘تبعیض’ در Renee Zellweger فیلم

Bridget Jones خالق هلن فیلدینگ گفته او “مبهوت” پس از یک های اخیر دوباره دیده بان از دفتر خاطرات بریجیت جونز با توجه به مقدار جنسیتی.

فیلدینگ گفت: این اولین بار او را دیده بود 2001 Renée Zellweger فیلم “در سال ها و سال” و شگفت زده شد محتوای آن بیان کرد: “شما نمی تواند بنویسد که در حال حاضر است.”

“من بچه ها را به دیدن یک نمایش فیلم. من تا به حال ندیده آن را برای سال ها و سال ها و من مبهوت شد,” او گفت: Desert Island Discs

“سطح جنسیتی که Bridget شد برخورد با دست روی بوم در بسیاری از صحنه ها. ریچارد سهره [Bridget رئیس گفت:]… ‘بیایید با هم یک شات از سینه’.”

فیلدینگ ادامه داد: “در پایان او تبدیل به اطراف و گیر آن را به آنها. اما این فقط بخشی از زندگی خود را و آن را کاملا تکان دهنده برای من برای دیدن چه چیزهایی تغییر کرده است, پس از آن.”

فیلدینگ co-نوشت فیلم ضربه با ریچارد کورتیس و اندرو دیویس. آن اقتباس شده از سال 1996 رمان به همین نام است.

او اذعان کرد که آن صحنه را در حال حاضر باید نوشته شده در یک راه متفاوت است.

فیلدینگ همچنین خطاب دیرینه شایعات که شخصیت مارک دارسی – بازی در این فیلم کالین فرث – الهام گرفته شده بود کار رهبر Keir Starmer.

“این شگفت انگیز است که تعداد افرادی که مدعی بود Daniel [هیو گرانت شخصیت] و یا علامت از جمله Keir Starmer,” او گفت: به ظاهر انکار لینک.

فیلدینگ با حضور همان دانشگاه به عنوان مدیر سابق تعقیب عمومی که با موفقیت به عنوان یک بالا مشخصات وکیل مدافع در همان زمان فیلدینگ شد یک خبرنگار برای روزنامه ها از جمله مستقلدر اوایل 1990s.

جزیره دیسک های موجود برای جریان در iPlayer بی بی سی و بی بی سی برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>