LEGO Ducati Panigale V4R Superbike
تنها چند روز پس از راه اندازی LEGO Technic Ducati Panigale V4 R مجموعه لگو ایتالیا تیمی با Ducati برای ایجاد یک زندگی به اندازه 1:1 ماکت در مقیاس با استفاده از تکنیک عناصر. پس از 400 ساعت کار و 15000 قطعات آجر هنرمند ریکاردو Zangelmi تکمیل کلوب و می توان آن را در حال حاضر مشاهده شده در فرد در مودنا مدار. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.برای کسانی که انتخاب کنید تا LEGO Technic Ducati Panigale V4 مجموعه این اقدامات 32 سانتی متر و 16 سانتی متر و 8 سانتی متر گسترده است. این اولین موتور سیکلت مدل LEGO Technic تاریخچه شامل یک گیربکس است که شبیه سازی سرعت های مختلف و تکنیک های رانندگی. ویژگی های دیگر عبارتند کاربردی فرمان و تعلیق و جلو / عقب دیسک ترمز اگزوز و لوله های شیشه جلوی اتومبیل و داشبورد.

LEGO Creator Expert Harley-Davidson Fat Boy 10269 Building Kit, New 2020 (1,023 Pieces)
LEGO Creator متخصص Harley-Davidson بچه 10269 ساختمان, کیت جدید 2020 (1,023 قطعه)

  • ساخت یک موتور هارلی دیویدسون, چاق و پسر بچه, نمایش مدل است که قطاری از خط و مهندسی اصلی با آن اشک مخزن سوخت داخلی, سرعت سنج و دو لوله اگزوز!
  • اصیل طراحی شده با میلواکی-هشت موتور با حرکت پیستون فرمان, فرمان, متحرک دنده پدال و اهرم ترمز و محکم صفحه نمایش ایستاده, این است که یاد نمایش برای خانه یا دفتر
  • هارلی دیویدسون طرفداران قدردانی مدل باور نکردنی سطح از جزئیات تمام راه را به پایین به جامد دیسک Lakester چرخ و قرمز و سیاه رنگ رنگ
  • LEGO Creator متخصص هارلی دیویدسون پسر چربی مناسب برای هارلی دیویدسون موتور سیکلت از طرفداران سنین 16+
  • LEGO Creator متخصص هارلی دیویدسون بچه موتور سیکلت اقدامات بیش از 7″ (20 سانتی متر) بالا 7″ (18 سانتی متر) عرض و 12″ (33 سانتی متر)

LEGO Ducati Panigale V4R Superbike
LEGO Ducati Panigale V4R Superbike
LEGO Ducati Panigale V4R Superbike
LEGO Ducati Panigale V4R Superbike
LEGO Ducati Panigale V4R Superbike

من بسیار خوشحال هستم چرا که من هرگز تصور من این شانس را به پرده یک دوچرخه بود. تقریبا هر کس در برخی از نقطه در زندگی خود بازی کرده است با آجر لگو حداقل یک بار اما دیدن از نزدیک یک ماکت از Panigale V4 چیزی باور نکردنی است و در سطح بسیار بالا است. من می خواهم برای تبریک لگو هنرمند ریکاردو Zangelmi برای ساخت چنین درست به زندگی و نسخه دقیق از موتور سیکلت. من مطمئن هستم که کودکان و بزرگسالان به طور یکسان خواهد بود گرفتار این باور نکردنی مدل” گفت: Ducati تیم MotoGP سوار Andrea Dovizioso.