برای محافظت از چشمها، عینک شنا ضروری است

فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین قیمت عینک شنا موثر است که بیشتر آنها را در این مقاله بررسی کردیم. به همین جهت

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین قیمت عینک شنا موثر است که بیشتر آنها را در این مقاله بررسی کردیم. به همین جهت پیشنهاد میشود تا با استفاده از عینک شنا، از لنز چشمی خود محافظت کنند. این مسئله باعث شد تا قانون جدیدی از سوی کنگره فینا وضع شود و شنای زیر آبی حذف گردید، بدین ترتیب که پس از شیرجه یا برگشت، با هر ضربه پا سر شناگر باید سطح آب را بشکافد. پس چارهی کار خرید عینکشنا با لنز تیره میباشد تا نور خورشید چشم این افراد را اذیت نکند و از ورزش لذت ببرند. به ظاهر عینک توجه نمایید، همانطور که در بالا هم توضیح داده شد، هنگام خرید آن باید ظاهرش را مدنظر قرار دهید تا بتوانید عینک خود را متناسب با میزان آشناییتان به شنا انتخاب کنید. با این حال برای خرید این عینک ها ابتدا نیاز خود را بررسی کنید و سپس بر اساس آن به دنبال انتخاب بهترین گزینه باشید. اگر در کنار عینک شنا بدنبال یک مایو مناسب هستید ، پیشنهاد می شود مقاله بهترین لباس شنا زنانه را مطالعه فرمایید.

قیمت عینک شنا هم جزو موارد مهم و قابل توجه دیگر است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. نسبت به ورزشهای دیگر، خطرات خیلی کمی دارد و جزو سالمترین ورزشها میباشد. هر شخص با شنا کردن، کالری زیادی را که حدود ۵۰۰ تا ۶۵۰ کالری در ساعت است، میسوزاند البته این بستگی دارد به این که با چه کیفیتی شنا کند و چه میزان شناور باشد به عبارتی هر چه چربی تان بیشتر باشد، بیشتر شناور میمانید و برای شنا کالری کمتری نیاز دارید. عینک شنا مناسب میبایست ضمن برخورداری از قیمت مناسب، دارای دوام و کیفیت مناسبی باشد تا شما بتوانید بهراحتی و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. عینک رو در فضاهای گرم مثل سونا و جکوزی قرار ندهید. راستی اگر هم این مدلها مورد پسندتون نیست ما کلی تجهیزات ورزش های آبی دیگه هم داریم که میتونی برای دیدنشون به صفحه خرید تجهیزات ورزش های آبی سر بزنی؛ اونجا محصولات دیگه مثل قایق بادی، جلیقه نجات، عینک شنا، کلاه شنا رو هم میتونی ببینی. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror لنز آیینه ایی دارد و فقط و فقط برای استخر روباز مناسب است و در استخر های سرپوشیده دید شناگر را کم میکند.

عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror از 4 نقطه اصلی عینک و همینطور پل بینی بسیار منعطف و فلکس دارد که باعث میشود شنا برای شناگر بسیار لذت بخش تر شود و همینطور عینک نرم و نشکنی داشته باشید. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror دارای فرم فوق العاده سبک است که باعث میشه در شنای طولانی مدت خسته کننده نباشد. برخی از بهترین این برندها عبارتند از : زاگز ، فونیکس ، کرسی و اسپیدو. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirrorدارای تنظیم بند های قرقره ایی است و بسیار مقاوم است. در تاریخ یازدهم آبان ۱۳۹۹، به پیشنهاد وزارت کشور و مصوّبه ی هیئت وزیران و ابلاغ اسحاق جهانگیری به استانداری گیلان، شهرستان خمام که پیش تر یکی از بخش های شش گانه شهرستان رشت بود از رشت مُنفک شده و رسماً بعنوان یک شهرستان مستقل معرفی گردید. پیرگِل نام گِلفشانی در استان سیستان و بلوچستان ایران است که در بخش گوهرکوه شهرستان تفتان قرار دارد. ᠎This article was written by GSA  C onte​nt Gene rator DEMO.

حتی در برخی از دیگر کشورها استفاده از اسلحه در ماهیگیری یا ماهیگیری با نیزه به تنهائی غیرقانونی اعلام شدهاست و پیگرد قانونی نیز دارد. ژاپن جایی است که شواهد و مدارکی از مسابقات شنا در آن وجود دارد. حتما از قاب عینک استفاده کنید تا روی لنز خط نیوفتد و گردوخاک سیلیکون ها رو سفت نکند. به همین دلیل، پیشنهاد میشود حتماً در هنگام شنا در فضای باز از عینک شنا استفاده کنید تا چشمتان از این اشعهها مصون بماند. واشر: آنچه موجب غیرقابل نفوذ شدن آب به عینک شنا می شود همین واشر است که پیرامون لنز را احاطه کرده و حتی در برابر فشار آب از لنزها به خوبی محافظت می کند. شواهد نشان میدهند که قدمت شنا و شنا کردن به ۲۶۰۰ سال قبل از میلاد در تمدن مصر و بعد از آن در تمدنهای مادها، آشور و یونان و روم باستان بازمیگردد. بنجامین فرانکلین در سال ۱۷۴۸ مؤسسهٔ انتشاراتیِ خود را ترک کرد و در سال ۱۷۵۰ به عضویت پارلمان پنسیلوانیا برگزیده شد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن