براد پیت دریافت امی نامزدی برای دو دقیقه جعل هویت از Dr Fauci در شنبه شب زنده

براد پیت دریافت جایزه امی و نامزدی برای دو دقیقه ظاهر در شنبه شب زندگی می کنند.

این برنده اسکار به تصویر کشیده Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی و مورد اعتماد ما صدای در coronavirus در یک طرح پخش در 25 مارس قسمت از سریال کمدی.

برای او ظاهر پیت امروز (28 جولای) به دست آورده نامزد امی برای بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی در کنار ستاره از جمله آدم راننده و ادی مورفی.

هر دو بازیگران, دریافت, نامزد برای میزبانی تمام قسمت شنبه شب زندگی می کنند.

پیت تعجب ظاهر نشان می دهد که اعلام نشده در پیشبرد این قسمت را دیدم همین یک کلاه گیس به رابجای دیگری جا زدن Fauci در جعلی اعلام خدمات عمومی. طرح ویژه Fauci تلاش برای مقابله با ادعاهای ساخته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد Covid-19 شیوع.

در حالی که طرح خود را زد به مدت سه دقیقه پیت صفحه نمایش زمان با سنجش زمان در دو دقیقه و چهار ثانیه با یک سوم از این طرح تشکیل شده از فیلم تهمت پاسخ دادن به سوالات مختلف در طول کنفرانس های مطبوعاتی.

پیت قبلا دریافت یک بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی نامزدی در سال 2002 برای مهمان خود را نقش بر دوستان. به یاد ماندنی ظاهر او را دیدم یک دبیرستان nemesis of Rachel Green, بازی های برگزار شده توسط خود را پس از آن همسر جنیفر آنیستون.

امروز نامزد امی نیز شاهد آنیستون دریافت اول بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام نامزد برای نقش او را در تلویزیون اپل+’s صبح نشان می دهد.

برای یک لیست کامل از امروز نامزد امی اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>