بورنموث را ادی هاو 'ویران' پس از شکست منچستر سیتی برگ گیلاس در آستانه

ادی هاو ادعا کرد که او "ویران" پس از یک مبارزه 2-1 شکست منچستر سیتی تحت فشار قرار دادند او بورنموث طرف و نزدیک

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

ادی هاو ادعا کرد که او "ویران" پس از یک مبارزه 2-1 شکست منچستر سیتی تحت فشار قرار دادند او بورنموث طرف و نزدیک به سقوط. گیلاس تولید یک روحیه عملکرد در ورزشگاه اتحاد افتاد اما کوتاه با وجود دیر دیوید بروکس هدف در یک محرک به پایان برسد.

در نتیجه چپ گیلاس 18 در لیگ برتر سه امتیاز ایمنی و داشتن یک بازی بیشتر از وست هام و واتفورد در بالا به آنها.

هاو گفت: "آن را در مورد عملکرد خود در این مرحله از فصل به دلیل ما می خواهیم نتایج, اما من می توانم خطا در بیابان برای امروز. ما در حق آن را به پایان. بیابان به آن همه چیز را درست به آخرین ضربه.

"ما قطعا نگاه یک تهدید واقعی در مقابل هدف وجود دارد مقدار زیادی از کیفیت در عملکرد ما است. ما در زمان مناسب و مخلوط آن را تا به خوبی. من فقط کاملا ویران به دور آمده با هیچ چیز پس از قرار دادن بسیار به بازی است."

پس از پنج سال به بالا پرواز هاو طرف اکنون نیاز به یک تغییر چشمگیر در اقبال به زنده ماندن. آنها میزبان ساوتهمپتون در آخر هفته قبل از سفر به اورتون خود را برای مسابقه نهایی است.

هاو گفت: "ما به دنبال دو برنده. ما نمی توانیم آماده هر راه دیگر. ما به بازی بعدی آرسنال و سعی کنید به آن را برد. ما به دنبال به بازی بهتر و عملکرد ما به اینجا."

بورنموث رفت و زمانی که کاربر Stansislas تا به حال یک ضربه آزاد فشار بر روی پست و جاش پادشاه تا به حال یک هدف مجاز برای یک حاشیه آفساید قبل از بروکس به آنها اواخر امیدوارم که در 88 دقیقه است. در عین حال در نهایت شهر به کیفیت زمانی که آن را واقعا اهمیت با David Silva ششم-دقیقه, ضربه آزاد و جریمه اعتصاب از گابریل عیسی شش دقیقه قبل از نیمه وقت اثبات قاطع.

سیلوا یک روز پس از سالگرد 10 از امضای خود را برای شهرستان به خصوص قابل توجه است. اسپانیایی, 34, ترک باشگاه در پایان فصل و به نظر می رسد مصمم به پایان بالا.

مدیر پپ گواردیولا گفت: "او شده است در باور نکردنی فرم بالا پس ما آمد از این مستند. او با بازی یکی دیگر از بازی استثنایی به ثمر رساند و دوباره دو بار در یک ردیف یک هدف فوق العاده."

گواردیولا بستری وجود دارد به نظر می رسید شانس کمی از این باشگاه می تواند در متقاعد کردن او برای تمدید اقامت خود در ورزشگاه اتحاد.

او گفت: "او تصمیم به ترک او گفت: بسیاری از بار. من فکر می کنم او می خواهد به پایان برساند و پس از 10 فصل در اینجا. امیدوارم او می آید و برای وداع با بازی است که او بیش از سزاوار و او می تواند پیدا کردن یک محل برای آخرین سال زندگی حرفه ای خود را."

امن در جایگاه دوم وجود دارد هیچ چیز در این بازی برای شهرستان که نیمه نهایی جام حذفی مقابل آرسنال در آخر هفته برای آماده شدن برای. گواردیولا احساس بورنموث ساخته شده بود آن دشوار است.

او گفت: "این واقعا یک بازی دشوار آنها بازی واقعا خوب است. ما نمی تواند آنها را کنترل کند. ما شروع خوبی در اولین 10-15 دقیقه از نیمه دوم اما پس از آن ما تا به حال یک مشکل در ساخت. ما با تلاش و خود را به بالا فشار دادن خیلی خوب بود, پس از آن یک بازی دشوار است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب