بورنموث در مقابل لستر جریان زندگی: چگونه به تماشای لیگ برتر ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

بورنموث را در لستر دانستن آنها باید برنده و یا به صورت تقریبا خاص و سقوط از لیگ برتر است.

گیلاس شش امتیاز از ایمنی اما اگر آنها می توانند با پیروزی در این بازی در دست بیش از واتفورد, وستهام و استون ویلا بالاتر از آنها می توانید خود را یک شات واقعی در بقا. اما آنها را مجبور به غلبه بر لستر تیم که هنوز هم مقدار زیادی به بازی برای خود فرو رفته به عنوان آنها در یک نبرد را به پایان برساند در بالای صفحه چهار. چلسی چکش با شفیلد یونایتد به معنی روباه می تواند صعود به مکان سوم با پیروزی در اینجا در نشاط ورزشگاه.

دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

63 دقیقه: مجازات به بورنموث! تاسیسات.

60 دقیقه: لستر بازی توپ به Vardy که آثار آن را به سمت چپ از جعبه. او می رود اما هدف نمی کند ضرب و شتم Ramsdale در نزدیکی پست.

57 دقیقه: بنت برخورد با حسابداری و او به ارمغان می آورد پایین. سپس Ndidi می دهد ناپاک دور و بورنموث پیروزی یک ضربه آزاد بر روی دکمه سمت چپ. ریکو می فرستد و آن را به جعبه کلی آن را نگه می دارد زنده در پست دور و بنت سر آن را دور.

تبلیغات

54 دقیقه: لستر لینک سادگی. جیمی Vardy می یابد Ayoze پرز که اواسط اعتصاب خود را اما تنها می تواند به آن ضربه درست در Aaron Ramsdale.

51 دقیقه: Bournemouth جلو آمده و دوباره با Solanke. او به نظر می رسد به ساقه اما بروکس آن طول می کشد خاموش لباس او تلاش می کند به مجموعه خود را برای یک شات اما او از دست می دهد و توپ. Miscommunication بین دو Bournemouth, مردان وجود دارد.

48 mins: Stanislas توپ را می فرستد به جعبه می آید و آن را به Solanke. او می تواند به نوبه خود و شلیک کنید اما به جای عبور توپ به عقب و لستر آن روشن است.

تبلیغات

SUBS

نیمه دوم: تغییرات در نیمی از زمان برای هر دو تیم.

Praet جایگزین Iheanacho برای لستر. استانیسلاس و صدور صورت حساب در آمد برای گاسلینگ و Danjuma برای بورنموث.

بورنموث بود یک شات است که در نیمه هر چند که خوب بود یکی از دیوید بروکس. اما حتی پس فقط یک شات در مقایسه با لستر 10.

خود را در لیگ برتر اجرا شود به نظر می رسد آینده به پایان برسد.

اوایل امروز اسپرز را شکست داد و آرسنال 2-1 در دربی شمال لندن. Mikel Arteta شد ‘غمگین’ در شیوه آرسنال را شکست اما اصرار او افتخار بازیکنان:

تبلیغات

نیمی از زمان

45+5 دقیقه: لستر سرب در نیمی از زمان و بورنموث نیست نگاه مانند آنها در حال رفتن به نمره. آنها نیاز به لرزش خود را بیدار برای نیمه دوم.

45+3 دقیقه: دارای گونه های برامده. لرما سر یک لستر گوشه ای به جاستین. او اجرا می شود توپ را به جعبه و تقریبا تراشه حافظ قبل از Ramsdale شیپور خاموشی آن را در طول نوار.

تبلیغات

45 دقیقه: پنج دقیقه اضافه در پایان این نیمه. Solanke میسازد توپ به بروکس است که بازدید یکی با پای چپ خود را. Schmeichel موفق به نخل توپ را با دست راست خود را.

42 mins: Ndidi بازدید یک شلیک از 25 متری قرار می دهد و آن را گسترده ای از هدف است. این امر بوده است تعجب هدف اگر او می خواهم آن را بر روی هدف است.

SUBS

39 mins: Ake overstretches و زمین در پای چپ خود را. این یکی از دردناک و او limps کردن با استیو کوک جایگزین کردن او. ضربه بزرگ برای بورنموث.

تبلیغات

36 mins: Vardy grunts در نا امیدی به عنوان Danjuma عبور توپ به دفاع از او اما تنها می یابد جیمی Vardy. Vardy اجرا می شود توپ را به سمت چپ زمین و شاخه های ناتان Ake می شود و به شدت در سراسر بلوک میکنه.

33 دقیقه: Bournemouth نگاه تهدید با توپ در اطراف لبه های لستر را در محوطه جریمه اما آنها قادر به پیدا کردن یک برش نهایی توپ قبل از لستر پاک کردن خطوط خود را.

30 دقیقه: پرز پایین آورده است اما لستر بازی استفاده. Ndidi می فرستد توپ به جاستین در جناح راست. او آن عبور می کند و در داخل به Iheanacho که شاخه از لبه جعبه اما Ramsdale باعث صرفه جویی در.

تبلیغات

27 mins: نوشیدنی شکستن گرفته شده است و بازی ری استارت. هنگامی که شما را در گیر یک جنگ سقوط و امن ترین گزینه برای پاک کردن خطوط خود را. کلی ذهن رفته اند باید خالی وجود دارد چرا که من هیچ ایده آنچه که او در تلاش بود.

این بازی به تازگی رفته از سخت بسیار دشوار است برای بورنموث در حال حاضر.

هدف!

23 دقیقه: هدف! بورنموث 0 – 1 لستر – (Vardy)

گاسلینگ در این توپ توسط پرز که از آن عبور می کند تا به Iheanacho. او توپ را در جعبه برای پرز و او از آن می گذرد. کلی تلاش می کند به تکان دادن توپ دور برای برخی از دیوانه دلیل و او نتواند توپ. Vardy آن را می گیرد و فشار آن را به خالص. لستر سرب افتضاح دفاع از بورنموث.

زمانی که در آن است ؟

بورنموث در مقابل لستر لگد کردن در 7.00 ساعت BST امروز.

چگونه می توانم در تلویزیون و آنلاین ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر در انگلستان است.

Sky Sports مشترکین می توانید آنلاین از طریق وب سایت و یا جریان از طریق آسمان رفتن برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

تایید خط-یو پی اس

بورنموث یازدهم: Ramsdale; Stacey, Ake, کلی Rico; بروکس, Gosling, لرما, Groeneveld; Solanke Wilson.

لستر یازدهم: Schmeichel; Soyuncu ایوانز فوکس; جاستین Ndidi, Tielemans, البریقتن; پرز Iheanacho, Vardy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>