بورنموث در مقابل لستر زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

دومینیک Solanke به پایان رسید خود را در لیگ برتر هدف خشکسالی با به موقع رسیدن به عنوان Bournemouth, افزایش, خود, باریک بقا امیدوار است با مبارزه در شخص مد به شوک لیگ قهرمانان-تعقیب لستر.

Solanke بدون هدف در 38 قبلی بالا پرواز حضور پس از یک پوند 19m حرکت از لیورپول در ژانویه 2019, چاک دار, صفحه اصلی دو بار در نیمه دوم به عنوان گیلاس روسی به ارزش 4-1 پیروز شود.

تاریخ استانیسلاس’ 66-پنالتی دقیقه آغاز شده و بعید fightback, لغو کردن جیمی Vardy در نیمه اول, درب بازکن, با میزبان نیز با بهره گیری از یک جانی اوانز هدف را دارد.

قابل توجه جنوب-ساحل مسابقه بدبختانه بر روی سر خود را در طول یک دیوانه دو-طلسم دقیقه است که در آن گیلاس به ثمر رساند و دو بار به جلو بروید و لستر مدافع Caglar Soyuncu فرستاده شد.

به سر رسیده و پیروزی برای ادی هاو میزبان برگ آنها فقط سه امتیاز در رده های ایمنی در حالی که به هدف خود تفاوت قابل توجهی افزایش آنها به عنوان تعقیب کردن وستهام و واتفورد.

دومینیک Solanke بالاخره به ثمر رساند فرم برای گیلاس (AP)

در ضمن روباه اروپایی سرنوشت است که در حال حاضر از دست خود را پس از شگفت انگیز خود را تسلیم.

آنها اقامت چهارم پس از هفتمین دور سفر بدون موفقیت ترک منچستر یونایتد با یک فرصت برای جهش آنها را زمانی که آنها میزبان ساوتهمپتون در روز دوشنبه.

لستر حال بهتر از یک نسبتا فراموش شدنی افتتاح سه ماهه که در جریان آنها مختل شد توسط مارک آلبرایتون مجبور بودن با آسیب.

آنها لبه جلو در 24 دقیقه به عنوان بورنموث کمک خود را به سقوط.

Kelechi Iheanacho شده و برخی از کساد دفاع برای شکستن روشن و پس از لوید کلی بود قادر به به طور کامل پاک کردن اولیه خود را, تلاش, لیگ برتر گلزن برجسته Vardy تضعیف به تقلا خانه خود 23rd, هدف از این فصل است.

بورنموث به نظر می رسد عاری از اعتماد به نفس و رفته اند در دو گل را در شکستن تا به حال ناتان Ake نه بهبود به انکار Vardy هدف محدود تلاش پس از درهم و برهم عبور از Arnaut Danjuma.

این حادثه هنوز ثابت بسیار پر هزینه به هلند بین المللی Ake های گیلاس’ standout مدافع مجروح شد ساخت بلوک و آرامی.

لستر مسلط شدند, رسیدگی, اما گیلاس جناح دیوید بروکس تهدید به سطح در برابر اجرای بازی در نیمه اول توقف زمان با برد بلند تلاش است که Kasper Schmeichel مجبور شد به نکته ،

بورنموث با تجدید نیرو و تا به حال مجازات فریاد دور دست تکان داد بود داور استوارت victoria simpson زیر Soyuncu را با ارنج زدن در Callum ویلسون.

بورنموث جشن در شوک پیروزی (گتی)

بازی پس از تبدیل بر روی سر خود را در طول یک شور دو دقیقه طلسم برانگیخته توسط dreadful هدف و پا زدن از Schmeichel.

دانمارک حافظ Schmeichel چکش توپ در تیم Wilfred Ndidi که او با عجله به عجله بازگشت به بريدن پایین ویلسون اجازه می دهد جایگزین استانیسلاس به سکته مغزی را پایین وسط از نقطه.

Solanke بازی در محل مجروح جاشوا کینگ و سپس شکست روشن به رول توپ را در زیر Schmeichel با Soyuncu نشان داده شده کارت قرمز مستقیم در پی برای لگد زدن به عنوان Wilson اقدام به بازیابی توپ.

با لیستر سیتی هنوز از وضعیتی وخیم, Bournemouth, نتیجه فراتر از شک در 10 دقیقه آخر به توقف نه مطابقت winless خط.

روباه مدافع Evans منحرف پایین Stanisals تلاش به خالص خود را با هفت دقیقه باقی مانده قبل از Solanke پرداخت برخی از سنگین هزینه نقل و انتقال با دیگر تشکیل شده پایان سه دقیقه از زمان است.

گیلاس آکادمی فارغ التحصیل سام Surridge تلف اواخر فرصت برای اضافه کردن بیشتر براق به scoreline اما هاو مردان بیش از محتوا خواهد بود با یک پیروزی چشمگیر میکشد که آنها را از آستانه.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید