بورنموث در مقابل لستر زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امروز

بورنموث را در لستر دانستن آنها باید برنده و یا به صورت تقریبا خاص و سقوط از لیگ برتر است.

گیلاس شش امتیاز از ایمنی اما اگر آنها می توانند با پیروزی در این بازی در دست بیش از واتفورد, وستهام و استون ویلا بالاتر از آنها می توانید خود را یک شات واقعی در بقا. اما آنها را مجبور به غلبه بر لستر تیم که هنوز هم مقدار زیادی به بازی برای خود فرو رفته به عنوان آنها در یک نبرد را به پایان برساند در بالای صفحه چهار. چلسی چکش با شفیلد یونایتد به معنی روباه می تواند صعود به مکان سوم با پیروزی در اینجا در نشاط ورزشگاه.

دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

هدف!

23 دقیقه: هدف! بورنموث 0 – 1 لستر – (Vardy)

گاسلینگ در این توپ توسط پرز که از آن عبور می کند تا به Iheanacho. او توپ را در جعبه برای پرز و او از آن می گذرد. کلی تلاش می کند به تکان دادن توپ دور برای برخی از دیوانه دلیل و او نتواند توپ. Vardy آن را می گیرد و فشار آن را به خالص. لستر سرب افتضاح دفاع از بورنموث.

21 mins: پرز عبور توپ از سمت راست این بار اما لرما سر آن را دور. تنها تا آنجا که Vardy هر چند که شاخه و لرما وجود دارد دوباره به بلوک. خوب دفاع از او.

18 mins: بنت قرار می دهد توپ را در جعبه پرز تلاش می کند تا آن را روی سینه اش اما تقریبا جلب آن است. او به دور یک ضربه آزاد برای هندبال.

تبلیغات

SUBS

15 دقیقه: البریقتن نمی کند ادامه خواهد داد. او پیاده می رود کمرویی کردن زمین و جایگزین Rayn بنت.من هنوز هم مطمئن نیستید که چه چیزی اشتباه است با او.

12 دقیقه: Solanke است که پس از تکیه بر البریقتن و برنده توپ. البریقتن به نظر می رسد صدمه دیده وجود دارد به نظر می رسد به یک مشکل در کنار او و یا شاید او راست پا است.

9 mins: لستر برنده شدن در یک گوشه و تحویل آن به جعبه. آن بیرون می آید تا آنجا که Tielemans که عبور از آن به سمت چپ از جعبه برای پرز. پرز تلاش برای حلقه یکی به گوشه بالا اما بیش از آن بازدید.

تبلیغات

6 mins: که دارای گونه های برامده به نوبه خود از Ayoze پرز به گذشته استیسی. پرز مربع توپ را در جعبه برای Vardy که شاخه و شوت او مسدود شده است.

3 دقیقه: Danjuma منظمی backheels توپ گذشته جاستین برای ریکو به جمع آوری. او قرار می دهد و یک توپ خوب را در جعبه به دنبال کلوم Wilson اما Soyuncu به آن می شود اولین و سر توپ را به گوشه ای.

لگد کردن

لگد زدن: بازی آغاز می شود. لستر در اختیار گرفتن زود هنگام و نگاه به تسلط هافبک.

تبلیغات

لگد کردن است تا بعد لستر پیدا کرده اند یک بیت از فرم بعد از یک راه اندازی مجدد اما آنها هنوز هم می تواند احساس کمی لرزان. می بورنموث نارضايتى در آن است ؟ بیایید پیدا کردن.

اسپرز آمد پس از Alexandre Lacazette را صاعقه را باز کرد به ثمر رساند با اهداف از Son Heung-حداقل و توبی آلدرویرلد:

تبلیغات

خوزه مورینیو خوشحال است مرد پس از برنده شدن در اولین دربی شمال لندن:

واکنش از تاتنهام ورزشگاه. توبی آلدرویرلد گفت: آسمان ورزشی:

“من فکر می کنم آن را عظیم برای ما. من فکر می کنم ما واقعا می خواستم به پیروزی در این بازی, شما می دانید, آن را دشوار است و بدون طرفداران, از آن خواهد شد یک فضای کاملا متفاوت, اما من فکر می کنم ما همه چیز را که ما می تواند. ما می جنگیدند.

“من فکر می کنم ما باید یک کمی شانس به دست آوردن سه امتیاز امروز.

“من فکر می کنم با هدف چون در برابر بورنموث شما از دست رفته یک کمی شانس برای دریافت آخرین عبور, بنابراین من فکر می کنم امروز ما تا به حال کمی شانس برای دریافت 2-1.”

لگد کردن در نشاط ورزشگاه در 7pm. بورنموث نیاز به یک برنده به شدت.

تبلیغات

بورنموث در مقابل لستر یک بازی بزرگ. تنها به نقاط جداگانه چلسی لستر و منچستر یونایتد در صدر جدول به عنوان همه آنها سعی کنید به آن را به اروپا در فصل آینده.

در پایین پیروزی برای واتفورد و استون ویلا در این آخر هفته قرار است فشار زیادی بر بورنموث برای به دست آوردن یک نتیجه امروز. بورنموث شروع بازی شش امتیاز از ایمنی و دو پشت استون ویلا. آنها نیاز به یک برنده.

پیش از تصمیم دادگاه داوری برای ورزش تصمیم فردا پپ گواردیولا مطمئن است که منچستر سیتی خواهد شد بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده است.

واکنش از تاتنهام به ورزشگاه می آیند اما اجازه دهید در حال حاضر تمرکز بر روی نهایی بازی فوق العاده یکشنبه به عنوان بورنموث میزبان لستر. در اینجا تیم ها:
 

تبلیغات

باکاری سانیا نخواهد بود خوشحال با آرسنال به نمایش در نیمه دوم. شکودران مصطفی به ویژه بسیار ضعیف در دفاع.

زمانی که در آن است ؟

بورنموث در مقابل لستر لگد کردن در 7.00 ساعت BST امروز.

چگونه می توانم در تلویزیون و آنلاین ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر در انگلستان است.

Sky Sports مشترکین می توانید آنلاین از طریق وب سایت و یا جریان از طریق آسمان رفتن برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

تایید خط-یو پی اس

بورنموث یازدهم: Ramsdale; Stacey, Ake, کلی Rico; بروکس, Gosling, لرما, Groeneveld; Solanke Wilson.

لستر یازدهم: Schmeichel; Soyuncu ایوانز فوکس; جاستین Ndidi, Tielemans, البریقتن; پرز Iheanacho, Vardy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>