بورنموث: لیگ برتر 2019-20 بازبینی – دیوید بروکس با هدف الهام بخشیدن گیلاس’ نجات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ادی هاو خود به ارمغان می آورد بورنموث سمت عقب از لیگ وقفه در موقعیت های خطر ناک است که تهدید به scupper سال عالی کار کشت ‘به بورنموث راه”.

تناقض شده است زیاد برای گیلاس در این فصل تشکیل ویرانگر ترکیبی در کنار قابل توجه صدمات به ترک هاو و شرکت. دور انداختن برای بقا است.

با توجه به coronavirus هاو مجبور شده است به تامل در فلسفه او در برابر ناراحت کننده معادله رو به سمت خود را به عنوان آنها بازگشت در داخل منطقه سقوط در هدف تفاوت دارد.

هاو به مدت طولانی از آن محروم شده از لوید کلی Arnaut Danjuma و استعداد دیوید بروکس در حالی که او را نیز تنظیم برای بازیابی مناسب-دوباره استیو کوک و کریس Mepham. Callum ویلسون بی رحمانه خط خالی او را در وسط فصل منتهی به 13 بازی خشکسالی در حالی که رایان فریزر تصمیم به کاهش کوتاه مدت تمدید قرارداد محروم کرده است بورنموث از تعویض بازی در زمین.

یک نکته مثبت هارون Ramsdale جوانترین دروازه بان شروع در لیگ فقط 22 تا رونق در میان قطعیت اتفاق می افتند در مقابل خود منطقه است. در حال حاضر یک wildcard برای گرت سوتگیت انگلستان, تیم ملی, او به طور معمول کشیده کردن یک سری از دیدنی صرفه جویی از جمله مسابقه و برنده شدن در عملکرد به انکار برایتون به عنوان بورنموث برنده زیر چراغ. او heroics مسلما نگهداری گیلاس شناور.

ادی هاو است که با تکیه بر خود بازگشت ستاره به رهبری گیلاس برای بقا (گتی)

چگونه هاو مجموعه در بورنموث بازگشت در برابر کریستال پالاس زنده در بی بی سی برای اولین بار پس از سال 1988 بنابراین باید گفتن.

پایان برنامه های خود که شامل منچستر یونایتد, تاتنهام, لستر و منچستر سیتی در نهایی خود را در شش بازی ها ممکن است راحت تر از ابتدا پیش بینی شده با توجه به مخالفان خود را’ سطوح مختلف از انگیزه.

بورنموث

2019/20

سه بعدی وسایل: کریستال پالاس (H) گرگ (A) نیوکاسل (ثانیه)

فنجان: زدم در جام حذفی دور چهارم آرسنال

بازیکن فصل تا کنون: Aaron Ramsdale

اما مسیر خود را به ایمنی به نظر می رسد مربوط به چگونه به سرعت آنها قادر به آمار زمین در حال اجرا و ادغام کسانی که قبلا بازیکن مصدوم – به خصوص بروکس که به راحتی بر روی توپ فراهم می کند خود را تیمی بسیار عالی خروجی مهم نیست که در آن ویلز هافبک است در زمین.

در حالی که هاو شهرت خواهد بود آمار قابل ملاحظه ای اگر خود را از پنج سال اقامت در انگلستان ردیف بالا به پایان می آید سمت تلنگر است که یک فرصت برای اثبات توانایی خود را برای انطباق با شرایط و ارادت او به بازی خود راه.

تیم ملی به نظر می رسد قابل ملاحظه ای ایمان هاو روش ها: لوئیس طبخ شده مورد تحسین قرار گرفته مدیر خود را “فوق العاده سخت کار اخلاق” در حالی که کلی مشتاق به بازپرداخت “به هیچ یک دوم” هاو پس ایمان خود را در طول 12 ماه مصدومیت کابوس.

بنابراین محتمل به نظر میرسد که انتقال اعتماد به نفس خود را به بازیکنان خود را در زمین ثابت خواهد کرد که مهم هاو امید پیشرو بورنموث به بقا. و با وجود دلهره آور وضعیت 42 ساله را آرام طبیعت یک علامت مثبت پیش از راه اندازی مجدد.

“ما در حال حاضر باید مطمئن شوید که بازیکنان مناسب آماده و قادر به مقابله با خواسته آمده است که پس از آن” هاو توضیح داد. “نه این بازی بسیار برای ما مهم است و ما باید برای رسیدن ما بهترین بازیکنان در زمین. انگشتان عبور ما یک تیم ملی قوی تر از زمانی که ما بازی را متوقف.

“من می خواهم به فکر می کنم در زمان ما بازگشت به بازی ما قوی تر خواهد بود در دفاع و مناطق دیگر نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید