بورنموث مربی ادی هاو اعتماد به نفس از هیجان انگیز آینده برای باشگاه با وجود سقوط از لیگ برتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بورنموث مدیر ادی هاو تلاش برای قرار دادن در صورت شجاع پس از سمت خود سقوط از لیگ برتر با اصرار باشگاه هنوز هم به آینده ای روشن.

گیلاس’ پنج سال اقامت در بالا پرواز بود به پایان رسید با وجود پیروزی 3-1 در اورتون در روز نهایی به استون ویلا قرعه کشی در غرب هم دیدم هاو طرف دست در ایمنی توسط فقط یک نقطه است.

بورنموث موفق به برنده شدن فقط دو بازی بعد از 1 فوریه – هر دو در فینال دو هفته از فصل – اما زمانی که آن پیروزی آمد آنها قانع کننده با هاو بازیکنان قدم زدن گذشته یک unmotivated اورتون پس از چکش لیگ قهرمانان-تعقیب لستر 4-1.

31 امتیاز کاهش یافته و در آن دوره حتی با در نظر گرفتن تساوی برابر تاتنهام و چلسی و باریک 2-1 شکست لیورپول و چلسی, ثابت, هزینه, اما هاو سعی کردم مثبت با بازگشت به قهرمانی تنها شش هفته دور.

“وجود دارد برخی از فوق العاده با استعداد بازیکنان در تیم ملی گفت:” مدیر خواهد شد که مذاکره با هیئت مدیره در مورد آینده خود. “ما شده است از طریق یک انتقال بزرگ در 18 ماه گذشته: از حل و فصل, تیم ملی برای ساخت بسیاری از تغییرات در پرسنل به دلیل صدمات.

“ما بسیاری از بازیکنان جوان و هیجان انگیز است که چشم انداز برای آینده است. شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات بزرگ در این پنج سال: ما واقعا حمله لیگ برتر با ما بهترین شات. آن را باور نکردنی سوار و سفر باور نکردنی.

“من فکر می کنم ما برای لیگ برتر است که مانند یک باشگاه کوچک می توانید نگه دارید خود را در آن سطح است. من فکر می کنم ما منبع الهام بزرگی برای باشگاه های دیگر.”

برای همه هاو تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در این باشگاه وضعیت حقایق برهنه بگویید یک داستان متفاوت است. آنها به ثمر رساند فقط 40 گل در 38 مسابقات لیگ برتر این مدت داشتن به طور متوسط نزدیک به 53 قبلی خود را در چهار فصل و اذعان 65.

Callum Wilson بالا به ثمر رساند با هشت هری ویلسون – در وام از لیورپول – گل هفت و جاش پادشاه موفق شش.

در Goodison Park هاو آغاز شده کلوم ویلسون پادشاه و دومینیک Solanke با هم برای اولین بار از ابتدای ماه اکتبر تا زمانی که آنها بازی چهار بازی متوالی برای کمک به کسب هفت امتیاز – چون باید برنده بازی است.

فیلیپ حسابداری در واکنش به سقوط از لیگ برتر با بورنموث (گتی ایماژ)

هر سه ساخته شده است سهم قابل توجهی است و این سوال مطرح در مورد آنچه که ممکن است تا به حال هاو بوده جسورانه در مسابقات زیر فصل سرگیری در ماه ژوئن.

“وجود دارد بارهای از همه چیز شما را انجام دهد متفاوت در حقیقت” او گفت:. “من دوست دارم به بازی دوباره – به خصوص پست-مستند چرا ما نتایج اولیه و اجرای برنامه بودند به اندازه کافی خوب نیست و در نهایت این که احتمالا ما هزینه.

“تاپیک بازی های ما نگاه وجود دارد و فکر می کنم اگر ما می خواهم که چیزی از آنها آن را بسیار متفاوت بوده است اما این یکی از زیبایی های فوتبال و در زندگی است.

“شما نمی توانید به عقب برگردید. شما فقط باید به یاد بگیرند که از چه چیزی اتفاق افتاده است قطعا وجود دارد بسیاری به منعکس کننده. وجود دارد مقدار زیادی را به دلیل آن بود در مورد این فصل به عنوان یک کل بسیار نا امید کننده یکی از دیدگاه من به عنوان ما نمی رسید استاندارد عملکرد ما انتظار می رود از این گروه است.

“وجود خواهد داشت یک دوره از, انعکاس, اما آن را نمی توان بیش از حد طولانی به عنوان فصل بعدی رول در سرعت.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>