Boston Dynamics Spot
بوستون دینامیک بوده و فروش آن نقطه ربات سگ به انتخاب امکانات پژوهشی برای حدود یک سال در حال حاضر, اما امروز این شرکت اعلام کرد که کسب و کار در ایالات متحده قادر به خرید آن را به طور مستقیم از وب سایت خود را. در $74500 نقطه را پلت فرم مدولار طراحی شده است که به راحتی قابل تنظیم با استفاده از تعدادی از لوازم جانبی و اضافه کردن فایرفاکس در دسترس است. ادامه مطلب برای یک ویدیو نشان میدهد که چگونه کار می کند و اطلاعات بیشتر.حدود 150 خوش شانس امکانات پژوهشی موفق به دریافت نقطه تحت کوتاه مدت اجاره زیر بوستون دینامیک ” Adopter اولیه برنامه و بسیاری با استفاده از این روبات به سند پیشرفت ساخت و ساز نظارت از راه دور یا محیط های خطرناک و همچنین به عنوان ارائه آگاهی موقعیتی. آنها استفاده می شود در زمینه های گوناگون از جمله تولید برق, امکانات, توقف هسته ای, سایت کارخانه و کف سایت های ساخت و ساز و آزمایشگاه.

فروش

Makeblock mBot Robot Kit, DIY Mechanical Building Blocks, Entry-level Programming Helps Improve Children' s Logical Thinking and Creativity Skills, STEM Education. (Blue, Bluetooth Version, Family)
Makeblock mBot ربات کیت DIY مکانیکی ساختمان بلوک ورود به سطح برنامه نویسی کمک می کند تا کودکان را بهبود بخشد’ s تفکر منطقی و مهارت های خلاقیت بنیادی آموزش و پرورش است. (آبی, بلوتوث, نسخه, خانواده)

  • با افتخار ارائه شده توسط Makeblock جهانی نام تجاری پیشرو در بخار آموزش و پرورش راه حل است که یکپارچه در 140 کشور+.
  • Don’t judge آن اندازه, او یک ربات واقعی است که بسیاری از حالت های بازی با, مانند, مانع, اجتناب, خط, دنبال, و غیره. از آن آسان است برای ساخت در عرض 15 دقیقه می باشد و می تواند توسط کنترل از راه دور و یا گوشی های هوشمند از طریق Makeblock برنامه (در iOS/آندروید).
  • آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید اگر شما می خواهد به دنبال راهنمای و یا تبادل آن با تخیل خود را برای ایجاد خود را mBot کاملا متفاوت از هر کس دیگری شما همچنین می توانید آن را ارتقا دهید با خرید افزودنی در بسته بندی از mBot به تبادل نظر بیشتر اشکال mBot.
  • کد آن را از تمام پلت فرم mBlock Blockly برنامه (در iOS/آندروید) است که یک محل عالی برای آموزش تفکر منطقی برای جدید نویسان. پیشرفته mBlock نرم افزار (ویندوز/MacOS/لینوکس/Chrome) یکی از محبوب ترین ورود به سطح برنامه نویسی پلت فرم با بیش از 450,000+ کاربران کمک می کند که شما را به خلاقیت خود را به واقعیت است.
  • باتری مورد نیاز: 4 عدد باطری قلمی یا 1 عدد 3.7 V 1800میلی آمپر ساعت لیتیوم برای mBot و CR2025 سکه باتری برای کنترل از راه دور. باتری شامل نمی شود. باتری لیتیوم می تواند خریداری شده از طریق جستجو B07KPVH8H3 در آمازون است.

در بوستون دینامیک, ما دهه را صرف ایجاد و پالایش روبات های پیشرفته با تحرک و چابکی و هوش چون ما معتقدیم چالاک روبات می تواند به حل طیف گسترده ای از مشکلات دنیای واقعی است. ترکیبی از نقطه های پیچیده نرم افزار و عملکرد بالا طراحی مکانیکی ربات را قادر می سازد برای تقویت دشوار یا خطرناک انسان کار می کنند. در حال حاضر شما می توانید با استفاده از نقطه به افزایش ایمنی انسان در محیط و وظایف که در آن سنتی اتوماسیون نشده است موفق” گفت: Marc Raibert رئیس و بنیانگذار بوستون دینامیک است.