بوریس جانسون می گوید: “چای و تغییر اتاق’ دلایل پشت تفریحی کریکت را عدم بازگشت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تفریحی کریکت را به بازگشت به جنبه های اجتماعی از, بازی, نخست وزیر بوریس جانسون گفته است.

با حرفه ای کریکت بازگشت به انگلستان در غرب هند در این ماه در انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) شده است در بحث و گفتگو با دولت بریتانیا در مورد از سرگیری تفریحی سمت این ورزش است.

جانسون توصیف توپ کریکت به عنوان “یک بردار از بیماری” در ماه گذشته در میان مداوم coronavirus همه گیر اما در همان آدرس به او اعلام کرد که, میله, رستوران ها, در بیرون ورزشگاه و سینما را بازگشایی در روز 4 ژوئیه منجر به نا امیدی تازه در میان بازیکنان کریکت.

در مصاحبه با LBC روز جمعه نخست وزیر خواسته شد چرا تفریحی تنیس اجازه داده شده به رزومه در هفته های اخیر اما نه کریکت که او پاسخ داد: “این یک نقطه معتبر است. دلایل وجود دارد. این بحث رفته اند دور و دور.

“مختلف وجود دارد ملاحظات دیگر. دیگر پاسخ که من فکر می کنم احتمالا کریس Ersin می دهد اگر او در اینجا در مورد کریکت [این است که] این خطر است که خیلی توپ هر چند که ممکن است یک عامل.

“این چای آن را تغییر اتاق و غیره و غیره. عوامل دیگری وجود دارد که درگیر تولید نزدیکی که شما ممکن است در یک بازی تنیس است.”

بانک مرکزی اروپا فرستاده ارشاد فرستاده شده به باشگاه به طور خاص بیان کرد که در مسیر بازگشت از کار کریکت شامل یک مرحله با “بدون استفاده از تغییر اتاق”.

در ماه مه کریکت انجام تحقیقات به تاثیر Covid-19 در این ورزش است. در این گزارش یک عضو از دولت های ویژه گروه مشاوره حکیم پیشنهاد کرد که اوت شد قابل دوام بازگشت تاریخ به صورت تفریحی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>