Boohoo به بررسی اتهام شیوه های غیر قانونی در لستر تامین کننده

Boohoo است که برای انجام تحقیقات به اتهام شیوه های غیر قانونی در یک تامین کننده در لستر پس از آن ادعا کرد کارگران پرداخت کمتر از حداقل دستمزد در حالی که مشغول به کار در شرایط بد.

بیش از آخر هفته ساندی تایمز منتشر شده یک گزارش اعلام کرد که کارگران در یک کارخانه در لستر که برای تولید لباس برای Boohoo بودند پرداخت £3.50 یک ساعت کمتر از نیمی از نرخ ساعتی برای بزرگسالان 25 ساله و مسن تر در انگلستان است.

این گزارش اضافه شده است که با وجود ادامه coronavirus همه گیر اضافی اقدامات ایمنی به حال شده است در محل قرار داده در کارخانه که نمایش داده می شود علامت “Jaswal اسلوب”.

روز دوشنبه 6 تیر Boohoo اطلاع سرمایه گذاران خود که آن را متوقف خواهد شد کار با هر تامین کننده است که باید شکسته کد رفتار.

این خرده فروش اعلام کرد: “ما دریغ نکنید بلافاصله پس از خاتمه روابط با هر تامین کننده که یافت نمی شود و اقدام در هر دو نامه و روح ما تامین کننده اصول اخلاقی. این شامل بسیار روشن انتظارات بر شفافیت در مورد ردیف دوم تامین کنندگان”.

این شرکت گفت که “خیلی ممنون” به ساندی تایمز برای بالا بردن آگاهی از اتهام شرایط کار در کارخانه در لستر.

Boohoo گفت: اتهام شرایط بودند “کاملا غیر قابل قبول و سقوط محزون می خوانی کوتاه از هر یک از استانداردهای قابل قبول در هر محل کار”.

در پنج شنبه 5 تیر, وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت اخبار آسمان که او “کاملا قابل نگرانی” بیش از ماده است.

آقای Hancock گفت که “بسیار قابل توجهی جریمه” می تواند توزیع شود اگر این ادعاها ثابت, در علاوه بر این به طور بالقوه بسته شدن کسب و کار.

ملی Crime Agency (NCA) است که بنا به گزارش ها دیده می شود جزئیات مخفی تحقیقات انجام شده توسط ساندی تایمزگفت که آن را به تازگی بازدید از چند سایت های کسب و کار در سراسر منطقه لستر “به بررسی نگرانی از برده داری مدرن و قاچاق انسان”.

جرم و جنایت آژانس خواسته شده بود برای انجام تحقیقات پس از درخواست توسط دبیر خانه Priti پاتل.

پس از انتشار Boohoo بیانیه در خصوص رسیدگی به شرایط محیط کار در آن لستر تامین کننده, شرکت کارگزاری Liberum اظهار داشت: خود را باور است که این خرده فروش در پاسخ به وضعیت نه چندان دور به اندازه کافی”.

“این بیانیه تنها واقعا صحبت از بررسی کارخانه خاص در سوال و پرسش از چگونه بسیاری از نقض دیگر مدیریت است که به طور بالقوه غافل از” تحلیلگران بازار در این شرکت گفت.

“بقیه از این بیانیه صحبت از روش و چک که مدیریت در حال حاضر در محل قرار داده که اگر این اتهامات درست است باید به وضوح نشده است به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از مهم نقض می افتد.”

این شرکت اضافه شده است که این خرده فروش “یک فرصت برای نشان دادن رهبری و پیش از این اتهامات” زیر Ms پاتل درخواست برای بررسی

“این بیانیه را انجام دهد کمی برای متقاعد کردن سهامداران” Liberum اضافه شده است.

هفته گذشته یک دولت محلی مستند اجرا شد در لستر پس از یک افزایش در Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>