Bodyform آگهی مورد ستایش قرار داد برای مقابله با قاعدگی تابوهای اندومتریوز ناباروری و سقط جنین

Bodyform مورد ستایش قرار داد خود را برای آخرین کمپین تبلیغاتی که جشن بدن زن را در تمام خود را کثیف ، زنانه به

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

Bodyform مورد ستایش قرار داد خود را برای آخرین کمپین تبلیغاتی که جشن بدن زن را در تمام خود را کثیف ،

زنانه بهداشتی با نام تجاری راه اندازی رحم داستان های کمپین در اوایل این هفته با سه دقیقه ویدئو به تصویر می کشد که زنان با داشتن طیف وسیعی از تجارب بدن از جمله قاعدگی و سقط جنین و یائسگی.

کمپین طراحی شده است برای مقابله با فرهنگ سکوت متصل به سلامت جنسی زنان.

فیلم ستایش شده است برای آن واقعی و صحنه های عاطفی است که پوشش همه چیز را از تجربه درد دوره به ارگاسم.

"این باید نشان داده شود در هنگام رابطه جنسی اد در مورد دوره ها" گفت: یک بیننده در توییتر.

دیگر اضافه شده که این ویدئو "باعث می شود شما افتخار برای یک زن" در حالی که دیگری نوشت که آنها تا به حال "never felt so دیده می شود".

Bodyform راه اندازی این کمپین در کنار تحقیقاتی که در بر داشت که دو سوم (68 درصد) از زنانی که تجربه سقط جنین اندومتریوز مسائل باروری و یائسگی گفت که باز بودن با خانواده و دوستان به آنها کمک کرد برآید.

اما همین تحقیقات نشان داده که یک پنجم (21 درصد) از زنان احساس جامعه می خواهد آنها را به سکوت در مورد تجربیات خود و نزدیک به نیمی (44 درصد) از زنان احساس ماندن سکوت خود را در مورد مسائل و آسیب سلامت روان خود را.

"این منجر به آسیب رساندن به سکوت در سراسر طیف وسیعی از مشکل و مسائل حساس است که زنان هر روز با" Bodyform متحده در آزادی مطبوعات.

"فیزیکی نگرانی ممکن است درمان می شود اما بعد عاطفی است که اغلب سمت چپ بی سابقه و نادیده گرفته شده است."

نیکولا کورونادو انگلستان و ایرلند مصرف کننده مدیر بازاریابی در Bodyform نظر: "با #wombstories ما در حال شروع یک جنبش است.

"ما می خواهیم با قاطعیت رفتن به جایی که هیچ نام تجاری دیگر شده است قبل از داخل بدن زنان و احساسات به راستی خود را نشان دادن احساسات و احساسات است که ما معتقدیم که نه تنها نامرئی اما نادیده گرفته نادیده گرفته یا انکار کرد. #wombstories نشان می دهد روایت در داخل و خارج و ما امیدواریم که برای قرار دادن این موضوعات روی میز برای همه مورد بحث است."

Bodyform آن شناخته شده است پیشگامانه تبلیغات مبارزات داشتن معروف پنجه ننگ اطراف نشان دادن دوره خون در آگهی که به طور سنتی همیشه آبی.

با شرکت #BloodNormal مبارزات انتخاباتی در سال 2017 Bodyform بود برای اولین بار با نام تجاری را نشان می دهد رنگ قرمز خون در تبلیغات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن