BMW با اضافه کردن یکی دیگر از سرویس اشتراک به خود ماشین است که می تواند کاربران ثبت نام به منظور دسترسی به خدمات در حال حاضر ساخته شده به اتومبیل های خود را.

این می تواند شامل صندلی گرم و یا پیشرفته راننده کمک سیستم های مانند تطبیقی کروز کنترل.

خبر می آید به عنوان ماشین تولید کننده اعلام کرد به روز رسانی به وسایل نقلیه خود را به سیستم عامل (به نام سیستم عامل 7). اتومبیل های جدید خواهد شد که این از ویژگی های ساخته شده در.

اولی قادر خواهد بود برای به روز رسانی از راه دور هر خط از کد است که باعث می شود خودرو سیستم کار می کنند.

“BMW در حال حاضر ارائه می دهد مشتریان خود خدمات دیجیتالی و اضافی خودرو توابع در قالب دیجیتال پس از فروش که برخی از آنها عمیقا جاسازی شده در این خودرو نرم افزار. در ایالات متحده اولی درایو ضبط و ارائه شده است از طریق یک برنامه آزمایشی” اعلام می خواند.

“در آینده نزدیک توابع اضافی اضافه خواهد شد که می تواند دسترسی خودرو های موجود در سخت افزار و نرم افزار مانند برخی از توابع راحتی یا راننده کمک سیستم است.”

گزارش شده است که این ویژگی ها می تواند شامل صندلی داغ به عنوان به خوبی به عنوان راننده کمک قابلیت های مانند خودکار بالا پرتوهای یا تطبیقی کروز کنترل.

مستقل رسیده به اولی برای روشن شدن در قیمت از جمله ویژگی های و همچنین به عنوان یک لیست کامل از ویژگی های است که باید به طور فعال از طریق microtransactions.

“در آینده نزدیک ما خواهد شد نه تنها قادر به اضافه کردن توابع بیشتری را در اینجا, اما ما همچنین قادر خواهد بود برای اضافه کردن حتی بیشتر انعطاف پذیری برای مشتریان موقت و رزرو پس از رزرو از گزینه های برای سه سال برای یک سال یا حتی دوره های کوتاه تر از چند ماه” سخنگوی گفته Techcrunch.

این تنها نمونه ای که در آن اولی ارائه می دهد بیش از حد هوا دسترسی به ویژگی های. “ما ارائه حداکثر انعطاف پذیری و آرامش خاطر را به مشتریان خود را زمانی که می آید به انتخاب و استفاده از تجهیزات اختیاری در BMWs آیا اولی این است که جدید و یا استفاده می شود” یک سخنگو همچنین گفت.

“بسیار انعطاف پذیر ارائه می دهد در دسترس بودن فوری, ساده رزرو و آسان قابلیت استفاده برای انتخاب در هر زمان آید به تجهیزات اختیاری است. ما در حال حاضر شروع به اتصال بیش از 20 سال پیش و پس از سال 2014 ما در حال حاضر با ما متصل درایو ذخیره که در آن خدمات دیجیتالی در حال حاضر می تواند رزرو شده است.”

تفاوت در اینجا این است که این گزینه ها بودند سرگرمی های دیجیتال و یا اطلاعاتی ها به جای فعال کردن ساخته شده در سخت افزار.

ویژگی های دیگر ذکر شده در این اعلامیه شامل یک نقشه جدید و سیستم ناوبری دوباره یک دستیار دیجیتال بی سیم Android Auto و “کلید دیجیتال” اعلام کرد در WWDC اپل.

در سال 2019, BMW تا به حال به u-نوبه خود در تصمیم گیری برای شارژ اپل CarPlay کاربران £85 در هر سال است.

اپل CarPlay راه اندازی شده در سال 2013 و rebranded در سال 2014 اجازه می دهد تا کاربران آیفون به استفاده از دستورات صوتی از طریق سیری و نشان می دهد جهت و بر اساس حوادث در ایمیل خود برنامه و همچنین به عنوان ویژگی های دیگر. Android Auto را ارائه می دهد قابلیت های مشابه برای کاربران گوگل.

اولی این است که نه تنها شرکت ماشین است که با استفاده از خدمات اشتراک به باز کردن ویژگی های. تسلا به تازگی اعلام کرد که 97 دلار در هر ماه پرداخت بیش از 72 ماه برای امکانات از جمله حرکت بر روی خلبان اتوماتیک احضار و Autopark.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im