مجریان از آبی پیتر تحویل داده اند یک بخش که در آن آنها توضیح داد که در حال انجام Black Lives Matter اعتراضات خود را به مخاطبان جوان.

ریچی Driss, Mwaksy Mudenda و لیندزی راسل باز کردن در مورد تجربیات شخصی خود را با نژاد پرستی و توضیح داد که دقیقا همان چیزی است که در اصطلاح عبارت است از.

“بدون شک برخی از شما متوجه شده است که در اخبار وجود داشته است تظاهرات و راه پیمایی در سراسر جهان آغاز شده است که در امریکا و این به دلیل نژادپرستی” Driss آغاز شد.

“در حال حاضر نژادپرستی است که افکار بد از کسی که به سادگی به دلیل چیزی است که آنها حتی نمی تواند کمک کند که رنگ پوست خود را. حال مخلوط میراث من از آن رنج می برد بیش از حد بسیاری از بار در گذشته است.”

او پس از تبدیل به شرکت مجری Mudenda که گفت که او هم تا به حال تجربه کرده نژادپرستی.

“این باعث می شود من احساس می کنم واقعا ناراحت است که کسی را دوست ندارم من یا منفی فکر می کنم در مورد من چون از رنگ پوست که مانند ریچی گفت: چیزی است که من هیچ کنترل بیش از آنچه” او گفت:.

“مردم باید در نظر گرفته نمی شود رنگ پوست خود را, اما با محتوای شخصیت خود را.”

او ادامه داد: “در حال حاضر بسیاری از شما ممکن است شنیده ام مردم می گویند: black lives matter’. و است که می گویند که تمام زندگی مهم نیست بلکه آن است که به می گویند که نژاد پرستی در حال حاضر مؤثر است سیاه و سفید زندگی در سراسر جهان است.”

راسل که سفید است, اشاره کرد که در حالی که او تا به حال آموخته خواندن و شنیده در مورد نژاد پرستی و نژادپرستانه حوادث, او تا به حال هرگز آن را تجربه خودش.

“و هنگامی که ناراحت کننده و ناراحت کننده چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد در اطراف ما واقعا مهم است به یاد داشته باشید که شما لازم نیست به تمام پاسخ, اما آن را واقعا مهم است – در حال حاضر در حال حاضر بیش از هر زمان – که ما خودمان آموزش ما صحبت می کنند و ما با استفاده از صدای ما و ما سعی می کنیم به درک… و در حال حاضر گوش دادن و یادگیری ما قدرتمند ترین ابزار,” او گفت:.

آبی پیتر طرفداران را تشویق به بازدید از این Newsround سایت برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید برای کمک به در CBBC وب سایت و یا صحبت کردن با یک فرد بزرگسال در مورد نگرانی های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de