در طی ماه گذشته هزاران نفر از مردم در سراسر جهان گرفته شده در تاریخی, تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس آمریکا در 25 مه به معترضان در تظاهرات خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه جرقه بسیار ضروری مکالمات در مورد شيوع سیستمیک نژاد پرستی در جامعه است.

در حالی که همه در حال انجام coronavirus همه گیر است ادامه داد: با یافته های اخیر آشکار است که سیاه انگلیسی ها تقریبا دو برابر به احتمال زیاد از سفید انگلیسی به مرگ از ویروس.

Sharnade جورج درمانگر و بنیانگذار CultureMinds درمانی توضیح می دهد که بحران اخیر گرفته اند ممکن است قابل توجه تلفات در مردم وقتی که می آید به سلامت روان خود را.

“با آنچه در جریان بوده است به تازگی با نژادپرستی و خشونت پلیس و Covid-19 سیاه مردم احساس آسیب پذیر تر از هر روز هر دو جسمی و ذهنی” جورج می گوید مستقل.

“زندگی در یک حالت اضطراب و استرس مزمن است طاقت فرسا برای سیستم عصبی بدن و سلامت روان است که می تواند هر دو جسمی و روانی مسائل مربوط به سلامت.”

یک گزارش تازه منتشر شده توسط مرکز سلامت روان هشدار داد که سلامت روانی نابرابری مواجه با گروه های خاصی از افراد با توجه به همه گیر از جمله سیاه و سفید مردم می تواند تبدیل به “تشدید و تثبیت شده برای سال”.

اگر شما شده اند با پیدا کردن اخبار چرخه دشوار مختلفی وجود دارد که سازمان شما می تواند به نوبه خود برای حمایت از. در اینجا برخی از گزینه های.

هدف از ذهن است به اطمینان حاصل شود که افراد سیاه و سفید در انگلستان قادر به دسترسی بهتر سلامت روان پشتیبانی می کند.

سازمان این کار را با کمک مردم و خانواده ها در سراسر کشور برای پیدا کردن حرفه ای خدمات سلامت روان در علاوه بر این به جمع آوری پول برای کمک به پوشش هزینه خدمات از جمله.

“پیدا کردن یک درمانگر و شروع سفر خود را نسبت به بهبود سلامت روان است که به عنوان آسان به عنوان مرور وب سایت انتخاب یک درمانگر بر اساس نیاز شما تنظیم یک جلسه و ما پوشش هزینه های ذهن ماده متحده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


سیاه LGBTQIA+ درمان صندوق ایجاد شد و در آغاز ماه ژوئن در GoFundMe برای کمک به پرداخت برای جلسات درمان برای اعضای همجنسگرایان+ جامعه است.

سازماندهی شده توسط رز Frimpong یکی از میزبان دو Twos پادکستهای جمع آوری کمک را شرح توضیح می دهد که در میان coronavirus همه گیر “سیاه مردم در حال مبارزه برای حق زندگی و LGBTQIA+ مردم نیاز به توضیح است که ما وجود داشته باشد”.

جمع آوری کمک تشریح که از اعضای همجنسگرایان+ جامعه جدا شده از خانواده های بی خانمان و یا نشده اند قادر به فاش کردن خود واقعی شان به خانواده های آنها همه از آن می توانید یک “بزرگ تلفات در سلامت روانی تعدادی از ما”.

جمع آوری کمک خود پیشی گرفته است هدف از افزایش 65 ، 000 پوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق شما می توانید ایمیل rose@blacklgbtfund.com و یا اینجا را کلیک کنید.

قبلا یک موسسه خیریه در سال 2017, سیاه, یادگیری, موفقیت و سلامت روان در حال حاضر نه برای سود سازمان فراهم می کند که هر دو آموزش و پرورش و بهداشت روان پشتیبانی می کند.

در میان لیست خود را از اهداف این سازمان توضیح می دهد که متعهد به بهبود “سلامت روان و تندرستی مردم آفریقایی تبار” از ارائه یک “جامع و decolonised آموزش و پرورش” و حمایت از “گنجاندن اجتماعی سیاه و سفید, بریتانیا, جامعه”.

BLAM انگلستان میزبان جامعه توسعه پروژه ها از جمله کارگاه های آموزشی برای کودکان به طوری که آنها می تواند “دیدن و یادگیری در مورد خود منحصر به فرد و مهم در تاریخ”.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


بر اساس Lambeth, جنوب لندن, سیاه و رشد یک سازمان اختصاص داده شده به مبارزه با “نابرابری و بی عدالتی تجربه شده توسط مردم سیاه و سفید در خدمات بهداشت روانی”.

این سازمان توضیح می دهد در وب سایت خود را که در آن مشارکت ساخته شده از چندین سازمان از جمله جوامع قانونی نهادهای داوطلبانه سازمان ها و شرکت هایی در بخش خصوصی است.

سیاه رشد توضیح می دهد که در حالی که جامعه سیاه و سفید در Lambeth ساخته شده است سهم قابل توجهی به جامعه در انگلستان از اواسط قرن 20 “Lambeth همچنان به عنوان یک قصبه در مواجهه با رشد نابرابری های اجتماعی-اقتصادی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه آفریقا و کارائیب مردم”.

این نابرابری می تواند در نتیجه یک تاثیر مضر بر سلامت جسمی و روانی از جامعه در قصبه این سازمان تاکید می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

سیاه و سفید, سیاه و آسیایی, درمان شبکه ارائه می دهد طیف وسیعی از درمانگران در انگلستان از افریقایی جنوبی و کارائیب نزول.

در سازمان, وب سایت آن ارائه می دهد اطلاعات برای پیدا کردن یک درمانگر شما می توانید تماس با ما برای سلامت روان و حمایت از حضور در رویدادهای عمومی, شرکت در انجمن و آموزش برای تبدیل شدن به یک درمانگر.

این سایت همچنین شامل لینک به مربیگری برنامه شما می توانید درخواست به اگر شما اعمال می شود برای تبدیل شدن به یک درمانگر علاوه بر پشتیبانی از دانشجویان گروه.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برای اولین بار راه اندازی در اوایل 1990s, Sandwell آفریقایی کارائیب بنیاد بهداشت روانی را فراهم می کند خدمات بهداشت روانی برای مردم سیاه و سفید در Sandwell در میدلندز غربی و غرب, Birmingham.

این سازمان همچنین همکاری با دیگر سازمان های محلی و در مقیاس ملی به منظور ایجاد یک تاثیر مثبت در رسمی بهداشت روانی سیاست “به کاهش سطح ساختاری نژادپرستی که همچنان به مانع شانس زندگی مردم سیاه در انگلستان”.

این توضیح می دهد که وب سایت خود را هدف آن است که به ارائه “فرهنگی, پاسخگو, خدمات بهداشت روان” برای مردم آفریقا و کارائیب نزول, در حالی که همچنین “ترویج بهبود پایدار و تندرستی”.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

در سال 2019, بهداشت روان, موسسه خیریه ذهن راه اندازی یک برنامه که از طریق آن کار می کند به طور خاص با جوان سیاه مردان بین سنین 11 و 30 سال است.

“شواهد نشان می دهد که مردان به مراتب بیشتر از دیگران مبتلا به شدید مشکلات روحی و روانی و نیز به مراتب بیشتر احتمال دارد به برش تحت سلامت روانی عمل می کنند. اما تا 11 ساله, سیاه, boys don’t فقیرتر سلامت روان بیش از دیگران از سن خود” ذهن را توضیح می دهد.

این برنامه اجرا می شود که برای یک دوره سه ساله ارائه می دهد متناسب با خدمات محلی برای شرکت کنندگان به منظور “افزایش درک از مشکلات روحی و روانی را کاهش می دهد ننگ اطراف آن و یادگیری در مورد چگونه و در کجا به دنبال کمک به زمانی که شما به آن نیاز دارید”.

در حالی که برنامه هنوز در “مراحل اولیه توسعه” شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد درگیر شدن با ایمیل equality@mind.org.uk.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


واقع در لندن قصبه Southwark, Kindred ذهن یک “کاربر رهبری پروژه” برای مردم از سیاه و اقلیت قومی آن را می گوید در Southwark تندرستی Hub.

این سازمان است که به صورت رایگان برای پیوستن به, اجرا می شود, گروه همتايان بر روی هر دو هفته یکبار اساس است که در حال اجرا توسط دو “تجربه تسهيل کننده با تجربه پریشانی روانی”.

نیز وجود دارد که زنان تنها گروه پشتیبانی شما می توانید با عضویت در علاوه بر این به گروه گردش شما می توانید در.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

به نظر Befrienders گروه خدمات ارائه شده به مردم در حال حاضر دریافت و سلامت روان پشتیبانی از جنوب لندن و Maudsley NHS Foundation Trust.

این خدمات هدفمند به سمت سیاه و اقلیت های قومی افراد بین سنین 18 و 65 که یا تا به حال سلامت روانی موضوع و ارائه می دهد فرصت را به شرکت در فعالیت های اجتماعی و انجام گفتگو در مورد مسائل مربوط به سلامت روان به طوری که برای اتصال با دیگر اعضای جامعه.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de