Black Lives Matter: 10 ضد نژاد پرستی سازمان های خیریه در انگلستان شما می توانید کمک به

در روز دوشنبه 25 مه 46 ساله جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

خواستار عدالت در پی آقای فلوید مرگ باید resounded در سراسر جهان با هزاران نفر در اعتراضات و تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

بسیاری نشان داده اند که حمایت خود را با اهدا به قید وثیقه بودجه برای بازداشت معترضان و امضای دادخواست خواستار آن است که افسران پلیس به جرم خشونت علیه مردم سیاه و سفید بود به عدالت به ارمغان آورد.

اگر شما در بریتانیا بر اساس و شما قادر به اهدای مختلفی وجود دارد که ضد نژاد پرستی سازمان های خیریه است که بهره مند از پولی خود را پشتیبانی می کند.

در اینجا 10 داروهای ضد نژاد پرستی سازمان های خیریه در انگلستان است که شما می تواند کمک به.

نمایش نژادپرستی کارت قرمز ضد نژادپرستی آموزشی, موسسه خیریه است که با استفاده از کارگاه ها و جلسات آموزشی در میان سایر منابع برای آموزش و مبارزه با نژاد پرستی.

تاسیس تقریبا 25 سال پیش این سازمان با استفاده از مشخصات بالا از بازیکنان فوتبال به کشتزارهای پیام خود را.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.


Runnymede یک موسسه خیریه ثبت شده و فکر می کنم taank که با هدف “مسابقه چالش نابرابری در بریتانیا از طریق تحقیقات ساختمان شبکه منجر به بحث و تعامل سیاست”.

این سازمان که بودجه به طور کامل توسط کمک های مالی آمده است: “ما معتبر بر اساس تحقیقات مداخلات اجتماعی در سیاست و عمل و عمومی ما تعامل با تصمیم گیرندگان خواهد شد کمک به سیاست گذاران پزشکان و شهروندان به منظور کاهش خطر جامعه ما در حال رنگ باخته با نژادپرستی و تبعیض به ضرر همه ما است.”

برای کمک اینجا را کلیک کنید.

استفان لارنس خیریه اعتماد بود به نام استفان لارنس یک نوجوان سیاه پوست که کشته شد در سن 18 سالگی در یک حمله نژادپرستانه در جنوب شرقی لندن است.

اعتماد های آموزشی, موسسه خیریه که ایجاد شد “برای مقابله با نابرابری در همه اشکال” و متعهد به “تبدیل شانس زندگی افراد جوان و بهبود جهان در آن زندگی می کنند”.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.


ایستادگی در برابر نژاد پرستی و نابرابری (ساری) فراهم می کند پشتیبانی برای افرادی که دچار جرم و جنایت نفرت از جمله حملات که نژادپرست ضد همجنس, transphobic و/یا جنسیتی.

موسسه خیریه استخدام آموزش caseworkers به منظور کمک به قربانیان با ضربه روحی آنها در حال تجربه برای کمک به با اقدامات قانونی و ارجاع آنها به خدمات دیگر که ممکن است استفاده کنید.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.

پا زدن آن را یک سازمان در انگلستان است که با استفاده از فوتبال به منظور ترویج برابری و فراگیر.

“پا زدن آن را در قلب مبارزه با تبعیض برای هر کسی که بازی می کند, به تماشای و یا با این نسخهها کار در فوتبال” ،

آغاز به عنوان یک موسسه خیریه مستقل به نام اجازه دهید نژادپرستی از فوتبال در سال 1993 پا زدن آن را رسما تاسیس چهار سال بعد.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.

منشاء آن در سال 1995 پس از قتل Stephen Lawrence, توقف نفرت انگلستان است که یک سازمان متعهد به حمایت از مردم تحت تاثیر تمام انواع جرم و جنایت نفرت در سراسر انگلستان است.

“توقف نفرت بریتانیا کار می کند در کنار محلی همکاری های استراتژیک برای مقابله با جرم و جنایت نفرت و تبعیض را تشویق گزارش دهی و حمایت از افراد و جوامع را تحت تاثیر قرار ،” موسسه خیریه می گوید.

“ما کمک به مردم را قادر می سازد برای دسترسی مستقل پشتیبانی و اطلاعات 24 ساعت شبانه روز و در هر روز از سال است.”

برای کمک اینجا را کلیک کنید.


مستقر در اسکاتلند ائتلاف برای برابری نژادی و حقوق (CRER) ابتکار است که اختصاص داده شده به مبارزه با تبعیض نژادی و آزار و اذیت در سراسر کشور است.

خیریه متحده که خود را “کلید ماموریت” است که به “محافظت منظور ارتقاء و ترویج حقوق سیاه/اقلیت قومی در تمام زمینه های زندگی در اسکاتلند” و “تقویت اجتماعی و اقتصادی و سیاسی سرمایه از سیاه و سفید/اقلیت قومی به خصوص کسانی که در معرض بیشترین خطر از نقطه ضعف”.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.

این قانون تبعیض انجمن (DLA) با این نسخهها کار برای بهبود برابری قانون با گرد هم آوردن طیف وسیعی از افراد از جمله قانون تبعیض پزشکان سیاست کارشناسان و دانشگاهیان.

آن را انجام ماموریت خود را با شرکت در فعالیت هایی مانند ارسال پاسخ به دولت مشاوره و شرکت در کنفرانس ها و سمینارها.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


برای بیش از 40 سال برابری نژاد اولین کار کرده است به منظور بالا بردن آگاهی و مبارزه با تبعیض و نفرت و جنایت در اسکاتلند است.

“ما کارشناسان در زمینه برابری نژاد ها و توصیه های سازمان ملل متحد و دولت انگلستان” خیریه متحده است.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Black Lives Matter انگلستان (UKBLM) است ائتلاف از آزادی برگزارکنندگان در سراسر انگلستان است.

جمعی تلاش برای “از بین بردن سرمایهداری سفید برتری مردسالاری و گسترده تر ساختار قدرت است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم در بریتانیا و مستعمرات سابق و در سراسر جهان”.

این سازمان تعیین کرده است تا جمع آوری کمک در GoFundMe با هدف £500,000.

برای کمک اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید