Black-ish ستاره Marsai مارتین در پاسخ به عضو شورای نظارت مدت که در انتقاد مو و دندان

Black-ish ستاره Marsai مارتین خطاب انتقادات در مورد ظاهر او در طول BET awards با طعنه آمیز Instagram تصویری که در آن او عذر خواهی کرد و به کسانی که او “جرم” قبل از دمیدن بینی خود را در یک لایحه $100.

در تاریخ یکشنبه 15 ساله بازیگر ارائه جایزه بهترین هنرمند هیپ هاپ به مگان تو کیک گوشت گاو در طول سال 2020 شرط جوایز.

زیر مجازی جوایز مراسم مارتین در پاسخ به عضو شورای نظارت مدت که در انتقاد او دندان و مو در Instagram تصویری.

در این ویدئو Martin به نظر می رسد برگزاری به اشک او توضیح داد: “من در توییتر و بسیاری از مردم شده اند پرداختن و صحبت کردن در مورد من و چگونه آن را به نظر می رسد مانند یک مادر بزرگ کلاه گیس.’

“و آنها در حال صحبت کردن در مورد روکش,” او اضافه شده در حالی که بیرون کشیدن او را نامرئی. “این به نظر نمی آید مانند یک روکش به من.

“من متاسفم برای هر کسی که من به جرم و یا بدست انتظارات خود را در مورد چگونه من قرار بود و من عذر خواهی و من می خواهم هرگز به کسی صدمه به احساسات و یا هر کسی که نگران در مورد آنچه که من تصمیم گیری هستند” این کمی بازیگر ادامه داد.


پس از ظاهر شدن به شکستن و گریه مارتین برداشت 100 دلار در لایحه و با صدای بلند منفجر بینی خود را در آن قبل از تبدیل به دوربین به صورت مستقیم و گفتن بینندگان: “خانواده ما در قرنطینه و ما باید کارهای بیشتری برای تمرکز بر روی از من ، عدالت برای Breonna تیلور.”

15 ساله بود با اشاره به تیراندازی منجر به مرگ تیلور در 13 مارس سال 2020 توسط سه لوئیزویل, کنتاکی, افسران پلیس.

در توییتر مارتین همچنین خطاب به انتقادات در مورد ظاهر او نوشته: “متاسفانه برخی از خانواده دوست ندارند ، یا دندان… که من واقعی دندان جهت مشاهده فرم خرید. خوب چیزی که من قرار نیست من تلاش به تلاش به لطفا به همه. من آن را دوست دارم. شیلی من 16 هستم به من اجازه زندگی می کنند. من در تلاش برای سالم ماندن در قرنطینه. لذت بردن از شرط جوایز.”

نوجوان را از دست داده و منفی وادار به ستایش از مشاهیر متعدد از جمله یارا شهیدی و Michael B Jordan, که در پاسخ با خنده emojis.


در طول این جوایز نشان می دهد مارتین که جوانترین اجرایی تهیه کننده فیلم در تاریخ هالیوود در سن 14 سالگی با کمدی کمیبرنده این جایزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>