سیاه و سفید پادشاه است: چگونه به تماشای بیانسه آلبوم تصویری در دیزنی+

بیانسه آلبوم تصویری سیاه و سفید است که پادشاه در حال آمدن است به دیزنی+ این هفته است.

بسیار پیش بینی پروژه نوشته شده و کارگردانی و اجرایی تولید شده توسط بیانسه و برتر خواهد شد در سطح بین المللی در جمعه 31 جولای.

در بیانیه ای اعلام کرد این فیلم دیزنی و بیانسه پرکوود سرگرمی گفت: سیاه و سفید پادشاه “یک جشن خاطرات برای جهان در تجربه”است.

یک تریلر این فیلم منتشر شد در 28 ژوئن.

چگونه به سازمان دیده بان سیاه و سفید پادشاه

سیاه و سفید پادشاه است که به طور انحصاری های موجود برای جریان در دیزنی+ معنی است که شما نیاز به یک دیزنی+ اشتراک به تماشای.

یک ماه اشتراک هزینه £5.99 یا بینندگان می توانید ذخیره کنید اگر آنها مرتکب به یک سال برای £59.99.

متاسفانه دیزنی+ دیگر ارائه می دهد یک هفت روز تست رایگان برای مشتریان جدید با داشتن این اوراق معامله در اجرا به انتشار همیلتون و منجمد 2 بر روی پلت فرم در اوایل این ماه.

آنچه در آن است در مورد ؟

سیاه و سفید پادشاه است توصیف شده به عنوان “یک داستان برای سنین که اطلاع و بازسازی در حال حاضر”.

سیاه و سفید پادشاه است تاکید یک هدف بزرگ با شکوه تصاویری که جشن سیاه و سفید انعطاف پذیری و فرهنگ است. فیلم خلاصه بازی زیبایی از سنت و تعالی است.”

سیاه و سفید پادشاه با الهام از شیر شاه?

زیر ظاهر او در سال 2019 را بازسازی دیزنی شیر شاه, Beyoncé بصری آلبوم خواهد شد از ویژگی های آهنگ از موسیقی متن فیلم به عنوان به خوبی به عنوان او همراه آلبوم هدیه.

رکورد ویژه هنرمندان مهمان از جمله Childish Gambino, Kendrick Lamar, Jay-Z, Jessie Reyez, Pharrell و دخترش بلو آیوی کارتر. بیانسه نیز با هنرمندان مانند Wizkid Bruna پسر. Yemi Alade, Shatta Wale and Mr Eazi.

سیاه و سفید پادشاه گفت: به reimagine درس از شیر شاه “برای جوان امروز پادشاهان و ملکه ها در جستجوی خود تاج”.

“این درس های بی انتها نشان داد و منعکس شده از طریق, سیاه, صدای, امروز در حال حاضر نشسته در قدرت خود را” بیانیه می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>