سیاه چاله به طور ناگهانی از بین می رود و تشریف انتخابات کاملا بی سابقه و غیر قابل توضیح رفتار

یک سیاه چاله است که به طور ناگهانی رفته تیره و سپس دوباره دوباره, دانشمندان گفته اند.

جسم روشنایی به سرعت تغییر روشنایی در راه است که به طور معمول خواهد بود انتظار می رود میلیون ها سال دانشمندان گفته اند.

وجود دارد بدون هیچ دلیل واضح برای این رفتار است که هرگز دیده می شود قبل از آنها گفت. اما ممکن است نتیجه یک ولگرد ستاره است که مختل سیاه چاله قبل از آن می تواند بازگشت دوباره, دانشمندان می گویند.

“ما انتظار داریم که درخشندگی این تغییرات بزرگ باید متفاوت باشد در دستخطی از هزاران تا میلیون ها سال می گوید:” ارین کارا استادیار فیزیک در دانشگاه MIT. “اما در این مورد ما شاهد این تغییر توسط 10,000 بیش از یک سال و حتی آن را تغییر توسط یک عامل از 100 در هشت ساعت است که فقط کاملا بی سابقه و واقعا ذهن ترا درهم میشکنند.”

هر چند سیاه چاله ها هستند و بدیهی است که سیاه دیده می شود توسط خود را “تاج” است که در بر داشت در اطراف لبه خود و یا افق رویداد. تاج ساخته شده از ذرات انرژی که درخشش درخشان در سراسر جهان و در حال گرم شدید درجه حرارت.

دانشمندان حدس و گمان است که تاج نابود شد با اشیاء در حال سقوط به درون سیاه چاله به خودی خود منجر به ناگهانی و غیر قابل توضیح شیب در روشنایی. آن را پس از آن موفق به آمده به عقب در طول زمان به عنوان سیاه چاله کشیده مواد به لبه آن به شکل جدید تاج تقریبا به عنوان روشن به عنوان قبل از آن بود.

که می تواند زمانی رخ داد که یک ستاره سقوط به سیاهچاله گرانش و اطراف چرخش دیسک است که آن را احاطه کرده و باعث تخریب آن را به عنوان رفت. ذرات پس از آن کاهش یافته است به سیاه چاله های پیشرو آن ،

پس از آن اتفاق افتاد, سیاه چاله, روشنایی کاهش یافته است توسط یک عامل از 10 ، 000 در سال است. چنین تغییر کرده است هرگز قبل از دیده شده است.

در این چند ماه است که به دنبال آن شروع به دریافت روشن تر دوباره به عنوان سیاه چاله و تاج خود wasa دوباره از مواد کشیده از فضای اطراف. که بیش از حد بی سابقه است دید.

“این به نظر می رسد برای اولین بار از ما تا کنون دیده ام یک تاج اول از همه ناپدید می شوند اما پس از آن نیز بازسازی خود را و ما این را در زمان واقعی” کارا در بیانیه ای گفت. “این خواهد بود که واقعا مهم است به درک که چگونه یک سیاه چاله تاج گرم و مجهز در وهله اول است.”

تحقیقاتی که تا حدودی بودجه توسط ناسا توضیح داده شده است در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله اختر فیزیک نامه.

دانشمندان در پشت آن در حال حاضر خواهد شد نگه داشتن نظارت سیاه چاله در مورد حتی بیشتر از چیزهای غیر معمول اتفاق می افتد به آن است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن چشم در آن” Kara گفت. “این هنوز در این غیر معمول high-flux دولت و شاید آن چیزی را انجام دهید دوباره دیوانه,, بنابراین ما نمی خواهید به دست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید