سیاه, دکتر, رفته ویروسی در Infinite پس از درخواست مردم برای درمان او را به همان راه که آیا او را در لباس خود را مالش و یا یک hoodie.

Dr Emeka Okorocha, 27, A&E, دکتر, از شرق لندن ایجاد Infinite تصویری با اذعان به تفاوت در راه او درک شده است در میان جریان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

در این کلیپ است که به Childish Gambino است این است که امریکاDr Okorocha لبخند به عنوان او به شمار او در مالش و قبل از تغییر به سیاه و سفید hoodie.

“اگر شما جشن در مالش نفرت نیست در hoodie” 27 ساله نوشت: در تصویری که پس از بازدید شده است بیش از 832,000 بار. “نه به نژاد پرستی. هیچ به تبعیض است.”

در Instagram که در آن دکتر Okorocha همچنین این ویدئو, او در گسترش پیام خود را از نوشتن در این عنوان: “این پیام. آیا عشق ما فقط هنگامی که آن را مد روز و یا مناسب. عشق ما هنگامی که این سخت است که شما ممکن است مورد انتقاد قرار, هنگامی که شما ممکن است ترس یا خجالت. این زمانی است که ما واقعا احساس خواهد شد شما با ما.

@دکتر.emeka

##blacklivesmatter ##notoracism ##fyp ##ویروسی ##foryoupage ## # # مهم ##پیام ##تصویری

♬ Childish Gambino – این است که امریکا / پست مالون – تبریک – carneyval_

“من نمی خواهم به دست می زدند و جشن گرفتند که من scrubs و PPE تنها برای دیدن خودم و دیگران که نگاه درست مثل من با نژاد برفلد برای پوشیدن ساده hoodie.

“این پیام و با تشکر از همه کسانی که حمایت و های و صحبت کردن در یک زمان مثل این.”

به گفته دکتر او برای اولین بار آمد تا با ایده برای Infinite بعد از دیدن یک مشابه این برنامه شامل یک وکیل که خواسته است که مردم نیز جشن می گیرند او را زمانی که او با پوشیدن یک دست کت و شلوار.

“این نشان می دهد که کنتراست چگونه مردم ما در جامعه گفت: DailyMail, و اضافه کرد که او و گروهی از پزشکان همکار مورد بحث داشتن تجربه مشابه با تبعیض زمانی که آنها در لباس پوشیدن خود را مالش.

“من در یک چت گروهی از پزشکان و بسیاری از ما ، ما صحبت کردن در مورد آن و همه مورد بحث که چگونه زمانی که مردم [ما] در مالش آنها را جشن می گیرند اما زمانی که آنها را ببینید شما در یک hoodie آنها از ترس شما,” او گفت:. “به نظر می رسد همه به عشق من و مالش و همه کف زدن برای بیمه خدمات درمانی, اما اگر من پوشیدن گرمکن پوش فراهم و به عنوان یک 6ft6 در یک محله مرفه – آنها می شود می ترسم.”

در پاسخ به این تصویری است دوباره توسط پزشکان دیگر بسیاری از تحسین قرار داده اند Dr Okorocha برای پیام.

“این است که قدرتمند و با تشکر از شما” یک نفر نظر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de