قیمت Bitcoin ناگهان شاخه توسط $1,000 به عنوان طلا, بازدید بالا تمام وقت

قیمت بیت کوین به ضرب گلوله توسط بیش از 15 درصد در روزهای اخیر در نهایت شکستن بالای 10000 $پس از چند ماه از رکود است.

این cryptocurrency رسیده به طور خلاصه در بالا $11,000 روز سه شنبه است اما پس از غوطه ور پشت کردن به اطراف $10,800.

بیت کوین به قیمت خروش می آید و در پشت سر هم با طلا که آمار یک رکورد در این هفته در میان عدم اطمینان اقتصادی آورده coronavirus بیماری همه گیر.

“سرمایه گذاران در حال هجوم آوردند به پناهگاه امن دارایی های, به ویژه کسانی که به هر کشور خاص مانند بیت کوین و طلا” Nigel Green, مدیر اجرایی مشاوره مالی شرکت deVere گروه گفت: مستقل.

“بیت کوین در حال حاضر متوجه شهرت خود را به عنوان یک شکل از طلا دیجیتال. تا به حال طلا شناخته شده به عنوان نهایی امن-دارائی اما بیت کوین – که سهام خود را ویژگی های کلیدی از یک فروشگاه از ارزش و کمیابی – به طور بالقوه می تواند دست کشیدن طلا از آن طولانی-برگزار موقعیت در آینده به عنوان جهان می شود همیشه با تکنولوژی بیشتر می شود.”

کمک به افزایش قیمت جدید یافت می شود بهره از سرمایه گذاران با توجه به بریتانیا بر اساس cryptocurrency ارز Coinfloor.

تجزیه و تحلیل از شرکت در بر داشت که تعداد متولدین سرمایه گذاری در بیت کوین به شدت افزایش یافته است در سال گذشته با داشتن قبلا مردد به فروشگاه ثروت خود را در cryptocurrency.

به اصطلاح ارشد “خروش” رانده شده رکورد نرخ بهره پایین و به طور فزاینده ای نوسان بازار سهام است.

در مقابل بیت کوین باقی مانده است قابل ملاحظه ای پایدار در سراسر coronavirus همه گیر است و در واقع سود ثابت. بیت کوین افزایش یافته است به قیمت فعلی آن از پایین از زیر $5000 در اواسط ماه مارس.

چنین بازده ممکن incentivised جمعیتی که در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از یک پنجم از همه افرادی که در برگزاری بیتکوین در Coinfloor پلت فرم – از تنها 7 درصد در سال گذشته است.

“افراد مسن تر نمی پولدار شدن از طریق شانس به تنهایی آنها را آورده بودند تا احترام به پول و برای ذخیره به جای صرف” گفت: Coinfloor مدیر عامل شرکت اوبی Nwosu.

“برای این گروه از محافظ نوسانات اقتصادی را تهدید به لغو یک عمر کار سخت است – به خصوص از آنجا که بسیاری از بیش از 65s عدم تنوع در سرمایه گذاری های خود را – بنابراین جای تعجب نیست که بیش از یک پنجم cryptocurrency صاحبان بیش از 65.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>