بیلی پورتر می گوید “مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر است که نسل کشی’

این ژست ستاره و مجری بیلی پورتر گفته است که رئيس جمهور در پاسخ به کروناویروس است “نسل کشی”.

در مصاحبه با NMEکه برنده جایزه امی بازیگر نقش اول مرد صحبت در مورد دولت آمریکا را از دست داده و همه گیر. “مغلوب ساختن پیشی جستن ain’t بیمار نشده است. او به ما دروغ و انجام کاری دیگر در پشت درهای بسته. هیچ راهی وجود دارد که ب*** نباید در بیمارستان در ونتیلاتور اگر او در راه او را به صحبت کردن است.”

پورتر ادامه داد: “آن را به نام نسل کشی. این چیزی است که آن را به نام; که میخوام می گویند که ؟ که رفتن به خلاص شدن از او ؟ این خیانت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ به این Covid-19 بیماری همه گیر. در سراسر اروپا و آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین, از دیدگاه ما رسیدگی به coronavirus بحران به طور یکنواخت منفی است. در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس تهمت پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده خواهد بود احتمالا یک ابزار موثر برای مبارزه با ویروس.

تونی برنده جایزه نیز گفت: “من می توانم به شما بگویم اگر آن را یک مرد سیاه و سفید, این امر اتفاق نمی افتاد.” او افزود: “اگر اوباما تا به حال انجام شده یکی از کارهایی که این مرد انجام داده است, آنها را آویزان او را از 1600 خیابان پنسیلوانیا از یک درخت برای تمام جهان برای دیدن دو هفته به این ظروف سرباز یا مسافر.”

در این مصاحبه پورتر همچنین گفت: “آمریکا f*****. واقعا f*****. به نشستن و تماشای اخبار به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 50 سال و دیدن… این همه به دلیل سفیدی.

“این یک سرطان است که metastasised بیش از همه ما را بیش از همه بقیه f****** جهان.”

پورتر افزود: “این که مرد سفید [تهمت] بود که یک دانشجو بود که یک دروغگو که یک هنرمند باهم می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا و از بین بردن تمام جهان در این روند ؟ که امتیاز.

“این امتیاز سفید ‘علت سیاه مرد هرگز قادر به انجام این کار است.”

پورتر است برادوی تئاتر, بازیگر, خواننده و بازیگر, بهترین و شناخته شده برای نقش رهبری خود را در سری تحسین شده در برخواهد داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید