Billie Eilish unfollows هر کس در Instagram پس از ارسال مورد ‘معتادان’

Billie Eilish اتحاد چپ طرفداران اشتباه پس از به طور ناگهانی لغو دنبال کردن هر کس در Instagram.

خواننده و ترانه سرا به حال نوشته شده از یک پیام در Instagram داستان به عنوان خوانده شده: “اگر من خود را زیر سو استفاده کننده DM من و من به دنبال آنها. من از شما حمایت خواهد کرد.”

Eilish سپس حذف پیام یک گزارش 30 دقیقه بعد از ارسال آن.

اما مدت کوتاهی پس از حذف Eilish حذف تمام 600 به دنبال حساب از او Instagram خوراک از جمله برادر او و مکرر همکار Finneas o’connell.

برخی از طرفداران این باورند که Eilish حساب ممکن است هک شده اند و دیگران پیشنهاد کرده اند که آن می تواند نمادین بیانیه در مورد همه جا از سوء استفاده در این صنعت است.

در رسانه های اجتماعی بسیاری اشاره کرد که در میان صدها نفر از مردم Eilish متوقف دنبال شد و یک تعداد انگشت شماری از چهره های بحث برانگیز از جمله کریس براون که به اعدام محکوم شده در سال 2009 از آزار هنرمند ریحانا خود را پس از آن-دختر و XXXTentacion اواخر رپ بود که در گزارش ثبت اعتراف به استفاده داخلی.

تصاویری از Eilish را حذف پست شروع به گردش در توییتر.“پسر بد” خواننده در حال حاضر 64.7 میلیون followers on Instagram. او در عین حال به نظر عموم بر این تصمیم به دنبال کردن همه.

Eilish اغلب با استفاده از رسانه های اجتماعی پلت فرم به پست در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش های دیگر اجتماعی و سیاسی باعث می شود.

دیدگاهتان را بنویسید