Billie Eilish گفته او “تا f***ing عصبانی” و به نام عدالت را به قتل Rayshard بروکس.

بروکس ضرب گلوله کشته شد در درگیری با پلیس آتلانتا در جمعه 12 ژوئن پس از اینکه دریافتند خواب داخل خودرو خود را در درایو-از طریق خط یک وندی رستوران.

“مرد F***” نوشت: این خواننده در یک Instagram پست در کنار یک عکس از بروکس. “تماشای این فیلم ساخته شده من تا f***ing عصبانی است.”

“F*** این ها******. عدالت برای RAYSHARD بروکس. F*** این ها******. #justiceforrayshard !!! به همین دلیل است که هر کس صحبت کردن در مورد این؟؟”

Eilish برادر و همکار Finneas o’connell همچنین در مورد ارسال بروکس’ مرگ نوشتن: “این طوری f***اد تا مرد. و این یک مثال خوب از دقیقا چه طوری f***اد کردن در مورد پلیس زن در امریکا است.

“خواب در ماشین خود را در پارکینگ. شات به مرگ است. اجازه ندهید که خودتان را بی حس بود به این. اجازه ندهید که جهان ماندن در این راه.”

در میان دیگران بی شماری به صدای ترس و خشم بیش از عکسبرداری است اجرا جواهرات رپ Killer Mike, که گفت که او “غمگین فراتر از دلداری.”

“#RayshardBrooks باید زنده امروز صبح,” او نوشت.پلیس آمریکا را مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت سیستمیک نژادپرستی و خشونت با سیاه زندگی ماده تظاهرات برگزار می شود در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید در حالی که دستگیر شده توسط پلیس مینیاپولیس.

Eilish قبلا ابراز حمایت از او برای زندگی مهم جنبش در رسانه های اجتماعی نوشته: “اگر تمام زندگی مهم نیست چرا که از مردم کشته شدند فقط برای اینکه سیاه و سفید؟”

“چرا آن را خوب است برای مردم سیاه و سفید به نام اراذل و اوباش برای اعتراض به کشتار مردم بی گناه است ؟ آیا می دانید چرا ؟ ؟ ؟ ؟ سفید. f***ing. امتیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de