Big Sean می شکند سکوت مرگ ex-نامزد Naya Rivera: "من هنوز عزادار و در شوک'

Big Sean گفته او تلاش برای آمدن به شرایط با مرگ سابق خود نامزد Naya Rivera که غرق در دریاچه Piru در اوایل این

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

Big Sean گفته او تلاش برای آمدن به شرایط با مرگ سابق خود نامزد Naya Rivera که غرق در دریاچه Piru در اوایل این ماه.

این Glee بازیگر پیدا شد در دریاچه ای در کالیفرنیا پنج روز پس از او از دست رفته است.

مقامات جستجو شده است این منطقه پس از 8 جولای زمانی که 33 ساله اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق با او چهار پسر. پسر پلیس گفت که او تحت فشار قرار دادند و او را به قایق قبل از ناپدید شدن در زیر سطح.

در اولین نظر در مورد این موضوع پس از ریورا مرگ رپ Big Sean به اشتراک گذاشته Instagram پست توصیف ریورا به عنوان یک "قهرمان" برای صرفه جویی در پسر او و مردم "احساس اعتماد به نفس در خود و به پایه بلند و افتخار".

او افزود: "من قدردانی و گرامی داشتن همه چیز است که تا کنون اتفاق افتاده بین ما برای ساخت من عاقل تر و یک فرد بهتر است. من هنوز عزادار و در شوک من نمی توانم باور کنم که این واقعی است."

Big Sean و ریورا شروع دوستیابی در سال 2013 پس از جلسه در توییتر. ریورا گفت: دسترسی هالیوود در آن زمان: "من او را دنبال کرده بود و او به من ارسال یک پیام کوچک مانند" من یک فن است.' ما به شام رفت و بقیه سابقه است."

زن و شوهر, همکاری در ریورا 2013 اولین تک "متاسفم" و درگیر شد که در همان سال قبل از شکستن در مارس 2014.

ریورا در ادامه به ازدواج Ryan دورسی بعد از آن سال. قبل از طلاق خود را در سال 2018 این جفت ارز در یک پسر با هم, همان کودک بود که بر روی قایق در 8 جولای.

Big Sean, در ضمن تا به حال روابط با آریانا گراند و Jhené Aiko و مدت کوتاهی پس از تقسیم از ریورا منتشر شده یک آهنگ به نام "من نمی F*** با شما" که ویژه شعر از جمله: "هر روز از خواب بیدار شدم celebratin' s*** چرا ؟ چون من فقط dodged یک گلوله از یک دیوانه b****."

رپر بعد گفت پیچیده است که خود را بشکند تا با ریورا با الهام از این شعر اما ادعا کرد که آنها "نمی آمد از تلخ در محل در همه".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب