مسئله بزرگ فروشندگان به بازگشت به خیابان ها به فروش مجله برای اولین بار پس از مستند

مسئله بزرگ فروشندگان به بازگشت به خیابان ها به فروش این مجله از روز شنبه 6 جولای برای اولین بار پس از مستند تاسیس شد در ماه مارس ،

پس از بیش از سه ماه قادر به فروش این مجله در مکان های تقریبا 2000 فروشندگان در حال بازگشت به نقش خود در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ولز است.

آنها تمام خواهد شد ارائه شده با PPE علاوه بر اینکه کارت بدون پرداخت تجهیزات به طوری که افرادی که به خرید این مجله نیست و نیاز به آنها را به پول نقد.

خیابان فروش بزرگ مسئله متوقف بر 20 مارس سه روز قبل از مستند رسما اجرا شده است.

با این حال فروش این نشریه – که enlists افرادی که بی خانمان هستند و در معرض فروش مجله به کمک آنها کسب درآمد مشروع – ادامه در فروشگاه و یا از طریق اشتراک.

خداوند جان پرنده بنیانگذار این مسئله بزرگگفت: این شرکت با “غرور و شادی” قادر به اعلام بازگشت خود فروشندگان است.

“ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که ما را حمایت و فروشندگان بیش از گذشته 15 هفته,” او گفت:.

“این یک واقعیت ساده است که ما نمی تواند باید از طریق چنین خطر ناک زمان و بدون قریب به اتفاق سخاوت هر کس به ما نشان داده.”

خداوند پرنده توضیح داد که “دقیق ایمنی و بهداشت بررسی” صورت گرفته است با یک “طیف وسیعی از اقدامات” معرفی شده برای حفاظت از مسئله بزرگ فروشندگان.

“به عنوان یک نتیجه, شما خواهید دید که فروشندگان در حال حاضر پشت بام ها, دستکش لاتکس, ماسک صورت ضد باکتریایی ژل کیف برای حمل این مجله با خیال راحت خواهد شد و حمل خوانندگان تماس با ما که در آن ممکن است” اعلام کرد.

مسئله بزرگ فروشنده مایک Danks پوشیدن PPE که او خواهد شد با استفاده از دوشنبه, زمانی که او را برمی گرداند به فروش این مجله برای اولین بار پس از مستند (شماره بزرگ/PA سیم)

جیم پلهام یک فروشنده است که معمولا به فروش می رساند مجله خارج صلیب کلید مرکز خرید در سولزبری گفت که او “از دست رفته مردم” در طول مستند.

“تعامل اجتماعی است که من در واقع رشد اولیه روز به روز رفاقت. من آنها را از دست” او گفت:.

“بازگشت به فروش این مجله کمک خواهد کرد. رفتن به محل کار به خصوص چیزی که در آن شما اساسا باید به فکر می کنم در مورد آن را مانند یک تاجر به طور کامل تغییر مشخصات خود را در همه چیز.”

ارل جان چارلتون است که به طور معمول قرار در نیوکاسل ایستگاه مرکزی هنگام فروش این مجله گفت که او به دنبال به جلو به “در حال اجرا پایین جاده در شش ساعت در صبح به دفتر” و اضافه کرد که او هیجان زده به تجربه “هوای تازه” را به عنوان او چرخه هر روز.

فروشنده لی Welham که به فروش می رساند این مسئله بزرگ در دور کلیسا در کمبریج توضیح داد که چگونه قادر به انجام کار خود شده است مبارزه در طول بیماری همه گیر.

“در حال حاضر آن را در مورد تنهایی برای من,” او گفت:. “من هنوز هم یک دایره درونی از دوستان اما بعد از این همه سال از آن شده است بسیار دشوار است برای من.

“تنها بودن در خود من در یک خانه تمام خودم مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>