مسئله بزرگ فروشندگان به سر خیابان فروش با PPE و کارت بدون تماس دستگاه

مسئله بزرگ فروشندگان را در مجموعه ای به بازگشت به خیابان ها هفته آینده با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و بدون تماس کارت پرداخت ماشین آلات برای کمک به آنها را امن نگه دارید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در 20 ماه مارس در حدود 2000 فروشندگان خارج شد با توجه به کروناویروس مستند اما فروش این مجله را در ادامه از طریق اشتراک و در سوپر مارکت ها و فروشگاه های دیگر.

در حال حاضر این مسئله بزرگ گروه اعلام کرده است که در آن فروشندگان را در انگلستان از 6 جولای پشتیبانی شده توسط بهداشت و ایمنی برنامه عمل است که تضمین می کند آنها قادر به فروش این مجله با خیال راحت و مشتریان قادر به خرید با اعتماد به نفس.

به عنوان بخشی از قوانین جدید فروشندگان داده خواهد شد دسترسی به PPE از جمله ماسک صورت غشاء و فرآیندهای غشایی, لاتکس, دستکش و دست sanitiser. آنها همچنین با ارائه کیسه های جدید برای مجلات و کارت بدون تماس, پرداخت, تجهیزات.

برخی از فروشندگان محلی نیز ممکن است خواسته می شود برای فروش در کمی متفاوت محل از حد نرمال برای اطمینان از ایمنی و قیمت جلد مجله افزایش به 3 پوند با نیمی از رفتن به فروشندگان.

این مسئله بزرگ گروه اضافه می کند که هر یک از فروشندگان که در این گروه آسیب پذیر و یا بیمار شدن با Covid-19 خواهد بود پشتیبانی هم از نظر مالی و عاطفی تا زمانی که آن را بی خطر است برای آنها را به بازگشت به فروش.

خداوند جان پرنده بنیانگذار مسئله بزرگ گفت: “ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که ما را حمایت و فروشندگان ما در طول سفر ما شده اند از طریق سخاوت فوق العاده, سبزه, ما, شرکت, همکاران, investees دیگر شرکت های اجتماعی و موسسات خیریه مشاهیر رسانه ها و بسیاری از بسیاری دیگر.

“این ضروری بودجه باید بدان معنی است که ما شده اند قادر به پشتیبانی از فروشندگان در حالی که آنها شده اند قادر به فروش این مجله با خیال راحت در خیابان.

“این موضوع وجود دارد ارائه دهند و در همراهی با آن روح فروشندگان ما پرشور در مورد برگشت به کسب درآمد خود را و بودن در کنترل امور مالی خود را و زندگی را یک بار دیگر.”

(مشکل بزرگ)

بزرگ شماره مجله راه انداخته شد در سال 1991 فراهم می کند بی خانمان و vulnerably قرار دارد مردم این فرصت را برای کسب درآمد مشروع با تبدیل شدن به یک فروشنده.

مایک Danks که معمولا به فروش می رساند مجله در Finsbury Park لندن گفت: این موضوع به او کمک کرده شروع به معاشرت و زندگی خود را در مسیر بازگشت.

“کارکنان نیز به من کمک کرد یک معامله بزرگ به مرتب کردن بر اساس من زندگی که به نظر می رسد از هم جدا افتاده اند در حالی که” Danks گفت. “من هیجان زده به دریافت خارج از خانه و دیدار با مردم دوباره و تماس با ما.”

(مشکل بزرگ)

خواهد هربرت که معمولا به فروش می رساند مجله در Islington London نیز با استقبال از حرکت و اضافه کرد که او نتواند مشتریان خود را از صمیم قلب.

“من تا به حال برخی از واقعا دوست داشتنی مشتریان و من نمی توانم صبر کنید تا آنها را ببینید. این مسئله بزرگ را فراهم کرده است ما با PPE کیت به نگه داشتن همه ما امن شدید در این وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر.”

در آوریل Sainsbury شد اولین سوپر مارکت عمده به فروش مجله به مشتریان خود را آنلاین و در فروشگاه انتخاب شاخه.

در طول مستند, مجله نیز به فروش می رسد به طور موقت در فروشگاه McColl را مارتین و RS McColl. اعلام شد در این زمان است که این اندازه گیری را تنها ادامه خواهد داد تا زمانی که مسئله بزرگ فروشندگان قادر به بازگشت با خیال راحت به فروش این نشریه در خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید