Big Bang Theory fans, فقط, فقط با توجه راز مورد جزئیات راج خواهر

طرفداران نظریه انفجار بزرگ را کشف یک راز در مورد جزئیات نشان می دهد.

به ظاهر اتفاقی خط از گفت و گو از نشان می دهد و در فصل 10 در واقع نکات در سرنوشت یک شخصیت حمایت که برای اولین بار به نظر می رسد شش فصل به فصل قبل است.

بازیگران و ذهن خود را به عقب به معرفی راج خواهر کوچکتر پریا Koothrappali (Aarti مان).

شما به یاد داشته باشید که پریا بود لئونارد را برای یک زمان کوتاه است که باعث بهت و حیرت در همسر آینده خود را پنی (Kaley Cuoco).

این جفت ارز همچنان رابطه خود را هنگامی که پریا حرکت بازگشت به هند اما این فاصله زمانی به پایان می رسد تا رانندگی گوه بین آنها است.

پس از فصل پنجم Priya دیده نمی شود دوباره – این فصل 10 نشان می دهد که چگونه داستان خود را به پایان رسید تا در یک جای مبهم شیوه ای.

راج پدر ذکر شده است که پنج تن از شش فرزند, ازدواج و خودکفا. با توجه به راج ازدواج نمی بینندگان کشف که پریا حل و فصل کردن پس از رابطه او با لئونارد به پایان رسید.

یکی از طرفداران در ق فقط متوجه این جزئیات نوشتن: “حتی اگر ما نمی شنوید زیادی در مورد پریا بعد از او و لئونارد شکست در S10E16 راج پدر می گوید به کسانی که از او شش فرزند پنج تا از آنها ازدواج است که به معنی پریا ازدواج کرده است. من نمی دانم اگر مردم متوجه این.”

برخی از طرفداران شد ممنون برای این پست. “که به” نوشت یکی با دیگری اضافه کرد: “من تنها متوجه آن زمانی که من در برخی از binging [قسمت] امروز.”

اینکه آیا یا نه او ازدواج او را دوست پسر سابق او فریب خورده لئونارد با ناشناخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>