برنی اکلستون می گوید: “در بسیاری از موارد افراد سیاه و سفید نژاد پرست تر مردم سفید’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق فرمول یک supremo برنی اکلستون داده فوق العاده ای مصاحبه در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و motorsport فشار برای افزایش تنوع این ادعا که او خواهد بود “واقعا ناراضی” اگر لوئیس همیلتون در زمان های گذشته مواردی از سوء استفاده نژادپرستانه به طور جدی و که “در بسیاری از موارد افراد سیاه و سفید نژاد پرست تر هستند”.

صحبت کردن با سی ان ان, ورزش, Ecclestone با ابراز این نظر که هیچ کس در F1 گرفته سیستمیک نژادپرستی به طور جدی از آنجا که آنها “بیش از حد مشغول تلاش برای برنده شدن نژادها” و گفت که در حالی که همیلتون جدید کمیسیون به تنوع در motorsport کمک خواهد کرد که به مردم فکر آن را نمی خواهد برای رسیدن به آنجا.

“من فکر نمی کنم آن را به انجام هر چیزی بد یا خوب برای فرمول یک” اکلستون گفت: سی ان ان از همیلتون کمیسیون که شش بار قهرمان جهان راه اندازی شد در این هفته پس از در نظر گرفتن نقش فعال در مبارزه با نابرابری نژادی – یک موضع است که برجسته تر از کشتن جورج فلوید ماه گذشته.

“این فقط می خواهیم مردم فکر می کنم که مهم تر است. من فکر می کنم که همین کار را برای همه. مردم باید به فکر می کنم کمی فکر می کنم: “خوب چه جهنم. کسی نیست همان مردم سفید و سیاه مردم باید فکر می کنم همان چیزی که در مورد سفید ،

“در بسیاری از موارد مردم سیاه و سفید هستند و نژاد پرست تر چه هستند.”

Ecclestone شد و بلافاصله تحت فشار قرار دادند آنچه که او به معنای این است که با توجه به طولانی مدت مبارزه برای برابری نژادی که صورت گرفته دیگر دو قرن گذشته و او با اشاره به تصمیمات اخیر برای حذف تعدادی از مجسمه از چهره های قوی با لینک کلیک کنید برای تجارت برده که آمد در انگلستان پس از بریستول بنای تاریخی از ادوارد Colston پایین کشیده شد و پرتاب به بندر در اوایل این ماه.

“چیزهایی که من در طول این سالها متوجه شده ام و وجود دارد بدون نیاز به آن” 89 ساله اضافه شده است. “در برابر بی عدالتی برای هر کسی هر چه رنگ آنها این مهم را به انجام چیزی که در مورد برای شروع است.

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به راحتی تغییر نگرش مردم. من فکر می کنم آنها نیاز به شروع به تدریس در مدرسه. بنابراین رشد آنها نه نیاز به فکر کردن در مورد این چیزها. من فکر می کنم آن را کاملا احمقانه در نظر گرفتن تمام این مجسمه را به پایین. باید آنها را ترک کرده ام و آنها وجود دارد. بچه ها از مدرسه به نگاه و می گویند چرا آنها وجود دارد و چه مردم و چه اشتباه این بود آنچه را که آنها انجام داد.”

Ecclestone نیز صادر بحث پاسخ به یک سوال در مورد همیلتون تجربیات خود از نژادپرستی در سراسر زندگی حرفه ای او. 35 ساله مرسدس راننده صحبت می کرد در هفته گذشته چگونه او تا به حال همه چیز در او پرتاب توسط دیگر بچه ها در طول روز خود را در قرتنج و همچنین چگونه در یک حادثه در سال 2008 F1 آزمون در بارسلونا – هنگامی که طرفداران در blackface و با هدف میمون شعارهای او با “لوئیس همیلتون خانواده’ نوشته شده بر روی تی شرت خود را – تا به حال تاثیر بر او.

همیلتون صحبت از هدفمند بودن با نژادی و سوء استفاده در طول کار خود را (گتی)

Ecclestone مورد انتقاد قرار گرفت در آن زمان در نقش خود به عنوان F1 اجرایی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای خلاص شدن از شر این ورزش نژادپرستی با همیلتون باقی مانده تنها سیاه و قهرمان جهان در, تاریخچه و هنوز هم تنها با مشخصات بالا, سیاه, راننده در حال حاضر در ورزش.

پرسید: اگر او در مورد این حادثه با همیلتون اکلستون گفت: “هرگز. [I] هرگز نیاز به. من شگفت زده است که او بر این باور است که مردم … او به خوبی می داند مردم شده اند و در برابر او چون او گفت که آنها باید. [اما] من تعجب است که این نگرانی او را حتی.

“من نمی دانم او [به معرض نژادپرستی از طریق سال]. اگر او من را شگفت زده کرد.

من واقعا ناراضی اگر او آن را در زمان به طور جدی. من هرگز فکر نمی کردم او را. من فکر نمی کنم آن او را تحت تاثیر قرار.

“من فکر می کنم من [بحث در مورد آن] پشت صحنه کمی. چه چیز دیگری می تواند شما را واقعا انجام دهید؟”

آزادی رسانه ها را تصاحب این ورزش دیدم Ecclestone جایگزین به عنوان مدیر عامل در سال 2017 توسط آمریکا تعقیب کری, و در حالی که سابق Brabham تیم صاحب باقی مانده است یک چهره آشنا در اطراف حصار او دیگر بسیار می گویند در این جهت این ورزش بوده است می زنیم ،

Ecclestone می گوید او خواهد بود “واقعا ناراضی’ اگر همیلتون گرفته نژادپرستی به طور جدی (گتی)

او اذعان موضع قدرتمند که همیلتون گرفته شده در برابر نژادی و بی عدالتی اما تاکید کرد که او معتقد است که ورزش نمی کرده اند یک مشکل حتی اگر دوم-موفق ترین راننده F1 در تاریخ نام آن را به انجام بیشتر برای مبارزه با نژاد پرستی.

“لوئیس کمی خاص است. اول او بسیار با استعداد به عنوان یک راننده و او به نظر می رسد در حال حاضر بسیار با استعداد که او ایستاده و سخنرانی. این آخرین مبارزات انتخاباتی او را انجام می دهند برای مردم سیاه و سفید فوق العاده است. او را به انجام یک کار بزرگ و این مردم می خواهم که به راحتی قابل تشخیص است – که مردم در گوش دادن به.

“من فکر نمی کنم هر کسی زحمت در مورد آن را قبل از. آنها بیش از حد شلوغ در تلاش برای برنده شدن در مسابقه و یا پیدا کردن حامیان مالی و یا چیزی. واقعا چیزهای دیگر که کمی اگر هر گونه علاقه.”

پرسید: اگر F1 توسط یک نژادپرست ورزش Ecclestone پاسخ داد: “هیچ نیست در همه. من خیلی در مورد آن ناراحت چون من نمی دانم چرا مردم [نژادپرستانه]. بنابراین آن را دشوار است برای من به نوعی فکر می کنم که مردم می بود و هستند و من نمی دانم به چه دلیل است.”

دیدگاهتان را بنویسید