بن استوکس بود که هرگز در آینده کاپیتان تیم ملی انگلستان مواد – و در عین حال در اینجا او

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شاید یکی از بزرگ عمدی سوء تفاهم ها در کریکت در اطراف حروف FEC.

کسانی که سه حرف حک شد بر Michael Atherton قفل در طول سال اول خود را در لنکشایر و پس از تبدیل شدن به بخشی از بازی واژگان. Atherton با پرکار مدرسه و سن گروه حرفه ای که او را دیدم منجر انگلستان U19 سمت در سن 15 سالگی بود که بیمار صفر است. اولین بار بود که نسبت به “آینده کاپیتان تیم ملی انگلستان” عنوان شده است.

به جز Atherton بود که مسح با هم تیمی های جدید خود به جای او بودن به سخره گرفتند. این بود که هیچ ربطی به جایی که او به مقصد بروید اما جایی که او آمده بود از: یک کمبریج دانشجو در حال حاضر در خشن و جست و خیز کردن جهان از شهرستان اطفال که نمی را با مهربانی به فراست اجازه دهید به تنهایی در دانشجویان دانشگاه. هر چند او را به رهبری کشور خود را در سن 25 سالگی انجام این کار برای 54 از 115 آزمون که واقعا نقطه. او به کسانی که در اتاق پانسمان یک “F***ing تحصیل C***”.

معلوم نیست که repurposed نامه برای کمتر تهاجمی معنی, اما که به نمایندگی از مدت تصویب شده است از آنجایی که حتی به دیگر ورزش ها.

قبلی تست پرتاب Michael Vaughan و Alastair طبخ شد قابل توجه FECs. پس از آن زمان یک جو ریشه. رقابت های راگبی مائورو Itoje است که اغلب به عنوان یکی بیش از حد.

بن استوکس در عمل در Ageas کاسه این هفته (گتی)

که جوان خوبی در کریکت (ترجیحا با چند گروه سنی کلاه) حرفه ای و محبوب در دایره خود را ترکیب برای به دست آوردن آن است. با استعداد allrounder اد Barnard, مثلا, است, Worcestershire ساکن FEC.

نیز وجود دارد یک ولیعهد عنصر به آن است. کسی که می توانید انجام دهید هیچ مشکلی در چشم قدرت. همیشه مناسب – “راست مرتب کردن بر اساس از خانواده” هر کسی ؟ – و هرگز در مشکل.

آن را احتمالا که آخرین بیت وجود دارد که توضیح می دهد که چرا بن استوکس بود که هرگز فکر نمی کردم به عنوان یک FEC. و این هیچ ربطی به بریستول 2017, واقعا. فرمان و یا عدم آن در اوایل حتی قبل از او لگد کردن یک انگلستان Lions tour سن 21. استوکس قطعا تا به حال بیش از اندازه کافی دانشآموز فساد به مردم را قرار دادن عطر و بوی.

در عین حال پیش از این آزمون برای اولین بار از آینده زیستی امن سری در برابر غرب هند استوکس در حال آماده سازی خود را به رهبری کشور است. وقت ریشه در حال آماده سازی برای حضور در تولد دومین فرزند با همسر کری. به عنوان معاون کاپیتان دورهام allrounder است که با توجه به گام تا به این کار بالا است.

بن استوکس و استوارت گسترده (گتی)

“من هرگز یک هدف به می خواهید به یک کاپیتان” نشان داد استوکس. “اگر شما در نگاه مردم مانند Alastair طبخ – او همیشه به مقصد به یک کاپیتان تیم ملی انگلستان پس از اندرو استروس. جو ریشه بود که همیشه به مقصد کاپیتان پس از Alastair طبخ.

“اگر من صادق بودن من یکی از این افراد است که مردم لزوما مرتبط [به عنوان] بعدی کاپیتان تیم ملی انگلستان. این چیزی است که همه می گوید.”

که قطعا آنچه استوکس مربیان فکر می کردم حتی اگر آنها بیان آن را به او به طور مستقیم. با وجود اینکه به عنوان یکی از درخشان ترین چشم انداز در کشور در طول دوران نوجوانی خود کاپیتانی خود درس رکورد به مقدار سه بازی برای سه دورهام زیر 17 مسابقات در سال 2008.

در اوایل روشن بود استوکس نیاز نیست بازوبند به طوری تلفظ در این زمینه است. بلکه ماهیت گروه سنی کریکت; استوکس فنی و توسعه فیزیکی قوس بسیار بیشتر از همسالان خود به معنی او به ندرت یکی از بازیکنان با تجربه تر در نماینده طرف.

استوکس خواهد deputise برای ریشه مقابل غرب هند (PA)

او U15 اولین Cumbria روز پس از او تبدیل شده بود 14 بازی اول خود را U17 بازی به صورت جزئی-کانتی در سن 15 سالگی. او 17 سال انگلستان U19, 18 سال, کلاس اول کریکت و پس از آن در 22 او بازی خاکستر آزمون در استرالیا.

این گفتن که وقتی پرسیده شد که چرا در حال حاضر در 29 او آماده خواهد بود به یک کاپیتان او پاسخ آن است که تا حدی به “مسن تر”. اما در حالی که افزایش تجربه بین المللی تغذیه اعتماد به نفس خود را برای رهبری همه آن را انجام داده است و به هم تیمی های خود است تایید می کنند که بچه که آیا آن همه در حال حاضر که آن را تمام می کند. و آنچه در آن دو مشترک است این است که بازیکنان می خواهند به تراز خود را با او.

او مانده است و یک رقیب از قدرت که مهمترین آنها در شروع اخیر سری در آفریقای جنوبی هنگامی که او تخلیه در استوارت گسترده پس از کاسه شکایت در مورد کمبود انرژی در این زمینه است. گسترده نبود اشتباه – سمت شدند سرند با بیماری با Root کردن فیلد در زمان دریافت درمان – اما استوکس تا به حال هیچ تردیدی کشیدن تا یک ارشد بازیکن در مقابل همسالان خود.

استوکس می داند این است که تنها یک اقدام موقت است. و در حالی که او و گرامی داشتن او نایب کاپیتانی خود درس پس در حال حاضر و پس از آن برداشته شد پس از این حادثه در بریستول کامل کار نمی کند درخواست تجدید نظر به او که بسیار به خصوص اگر آن را به معنی فکر کاهش رفیق ریشه.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه استوکس هفته در شارژ تابه دست کم با توجه به تمرکز چقدر وجود خواهد داشت و در آن پس از کریکت تا اخراج. او می گوید او سعی خواهد کرد به “تنظیم به عنوان مثال از نظر نگرش و تعهد” و سعی کنید برای ایجاد تاثیر مثبت که آیا بولینگ یا پنبه حلاجی شده – دوباره بیشتر از همان. “بدون توجه به آنچه که من انجام آن همیشه مثبت مسیر است.” البته که کمی شبیه بدونم که اگر یک سگ پوست خواهد شد.

در بسیاری از راه های که در این مورد که چرا استوکس ساخته شود باید کاپیتان دراز مدت – به عنوان گذشته کاپیتان انگلستان نشان داده اند آن را به یک نقش است که اغلب منفی. و در میان تمام استدلال در برابر استوکس بودن یک نامزد انتخابات آینده نگر برای این نقش این است که شاید مهم ترین. آن را دوست دارم یا نه, آن می تواند اساسا تغییر حتی بیشتر بی باک انواع.

اما برای خود خاطر این افتخار است که باید گرامی با تمام کسانی که در زبان انگلیسی کریکت. یک بازیکن بود که بسیاری از چیزهایی که برای بسیاری از تیم ها بود و هرگز انتظار می رود برای انجام این کار است که مهم ترین. و در عین حال در اینجا او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید