بن استوکس تایید انگلستان را سیاه و سفید زندگی می کند ماده ژست قبل از آزمون در برابر غرب هند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بن استوکس منجر خواهد شد, انگلستان در یک “ژست” حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به زمانی که جنبش بین المللی کریکت را برمی گرداند در روز چهارشنبه اما متوقف کوتاه تایید است که بازیکنان خود را به زانو.

هر دو در انگلستان و غرب هند را حمل Black Lives Matter نماد خود را در بست در اولین £raisethebat آزمون در Ageas کاسه اما هر دو مجموعه از بازیکنان آماده را اضافی موضع قبل از بازی شروع می شود در ساعت 11 صبح.

گردشگران را آشکارا مورد بحث قرار گرفتن زانو و نهایی شد و موقعیت خود را در آستانه این مسابقه در حالی که استوکس را تایید کرد اولین مسابقه خود را به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان آغاز خواهد شد با یک عمل همبستگی به علت.

او با اجتناب از هر گونه جزئیات خاص – و مراقب بود که به نوک پا راه رفتن در اطراف بین المللی کریکت شورای قوانین آشکار در اظهارات سیاسی – اما آن را روشن مناسبت نمی خواهد بینام با سمت خانه.

“وجود دارد رفتن به یک حرکت نشان داده شده است از ما به عنوان یک تیم در حمایت از زندگی ماده نسبت به برابری در جامعه در طول کریکت و در طول ورزش,” او گفت:.

استوکس خواهد کاپیتان انگلستان برای اولین بار در برابر غرب هند (گتی)

“ما نیست و در هر شکل یا فرم نشان دادن حمایت نسبت به هر گونه مسائل سیاسی در این جنبش است. ما همه چیز در مورد برابری از طریق جامعه و ورزش است.

“نه تنها این است که یک دوره برای ما آماده شدن برای یک مسابقه تست آن نیز بزرگ برای ما به برخی از آموزشی چت به عنوان یک تیم این است که واقعا مفید برای بسیاری از اعضای ما. علامت Saxby ما شکنجه شده است در صف مقدم است و او انجام داده کاملا درخشان است.”

استوکس اصرار انگلستان را BLM ژست قبل از آزمون اول (گتی)

پس از استوکس heroics کمک به انگلستان در جام جهانی سال گذشته یک روز کاپیتان Eoin مورگان ساخته شده یک نقطه برجسته تنوع و تیم او به ریاست.

این یک نقطه استوکس مراجعه کننده به عنوان او آماده برای او اولین بار در اتهام.

“من احساس می کنم به عنوان یک تیم است که ما یک فرصت برای ارسال یک پیام قدرتمند. من واقعا به عنوان یک فرد و تیم واقعا هیجان زده است که ما قادر به بخشی از آن,” او اضافه شده است.

“بدون تنوع است که ما نشان داده اند به عنوان یک تیم در طول این سالها و برابری است که نیاز به داده ما ممکن است جام جهانی قهرمانان ما ممکن است یکی از بهترین تست تیم در جهان است. ما یک شانس عالی برای ارسال یک پیام قدرتمند و به آموزش مردم بیشتر بر این موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>