بن استیلر رد تماس برای حذف تهمت cameo از Zoolander

بن استیلر اعلام کرده هیچ برنامه ای برای ویرایش مجدد Zoolanderمیان خواستار حذف صحنه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تعدادی از کوچک سینمایی نقش از جمله در تنها در خانه 2: گمشده در نیویورکو در استیلر را در سال 2001 مد-بر اساس فیلم کمدی.

صحبت در Daily Beast , پادکست جدید غیر طبیعی, استیلر دقیق چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان شناخته شده برای مشهور از ثروت بزرگ شد که در این پروژه است.

“ما تیراندازی شد در حال حاضر از بین رفته VH1 Fashion Awards…و مردم به آینده فرش قرمز ما آنها را کنار کشیده و از آنها خواست تا به بحث در مورد درک Zoolander و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania بود که گفت:” دیدار با پدر و مادر ،

“من تا به حال مردم در رسیدن به من و گفت: شما باید ویرایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از Zoolander,’ اما در پایان روز که بود که وجود داشت و که اتفاق افتاده است,” او اضافه شده است.

سخن گفتن در میان یک روند رو به رشد مجدد بررسی تاریخی قطعه از هنر است که می تواند در نظر گرفته شود مشکل ساز است.

این معمولا به شکل سانسور سریال و فیلم با عناصر نژادپرست – مانند بر باد رفتهبود که به طور خلاصه در خارج از ایالات متحده جریان سرویس HBO حداکثر نگرانی بیش از آن عیب پوشی از برده داری و یا کمی بریتانیاکه حذف شد از iPlayer, Netflix و بریت جعبه به دلیل استفاده از blackface.

تهمت متهم شده است نژادپرستی در طول و قبل از زمان خود را در اتاق است که می تواند بخشی از دلیل تماس برای رئیس جمهور می شود از بدن خارج از Stiller, نور دل, کمدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>