بلا ثورن: “مردم باید این ایده را در سر خود را که من یک دیوانه, حزب, دختر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

من احساس می کنم مثل یک دروغگوی دیگر می گوید:” بلا تورن های دیزنی بچه, نویسنده, خواننده, شاهدانه, مغول, وابسته به عشق شهوانی فیلمساز و فیلم های xxx عنقا pornstar. “دروغ گفتن یکی از چیزهایی که من فقط نمی تواند… من فقط نمی تواند آن را انجام دهد. من نمی خواهد آن را انجام دهد. من لازم نیست که زمان برای آن است. من احساس مثل من دراز کشیده بود تمام زندگی من به خاطر مردم می تواند من را درک نمی کنند. آنها نمی توانند درک کنند که چرا من را به تصمیم گیری است که من و یا چرا من می گویند چیزهایی که من می گویم. همه همیشه مورد نیاز چنین توضیح و من نمی دانم که چگونه به توضیح خودم علاوه بر این فقط شروع از ابتدا.”

تورن تا به حال یک زن و شوهر از متفاوت آغاز شود. او مشغول به کار بود در شش هفته مدلسازی و بازیگری در تلویزیون آگهی های بازرگانی. زمانی که او بود نه پدر او کشته در تصادف موتورسیکلت ترک او را به عنوان تنها نان آور در خانواده است. در 13 او بازیگران در کنار آینده Spider-Man, star, Zendaya, on Shake It Upدیزنی طنزهای که پرداخت می شود به اندازه کافی برای کمک به مادر و خواهر و برادر جلوگیری از بی خانمانی. در صفحه او براق کنترل می شود و گفته می شود نزدیک به اخراج پس از او عینک لباس شنای زنانه دوتکه ساحل (دیزنی را رد کرده است این). در پی آن او خواهد بود تحت فشار قرار دادند به بچه های بد فیلم (آلوین و سنجاب ها, چیزی به نام Mostly Ghostly) و متوسط کمدی (مخلوط, داف) در حالی که پنهان کردن شخصی تروما و خلاق نارضایتی. که تغییر در سال 2017, زمانی که او نشان داد او یک بازمانده از سوء استفاده جنسی که رخ داده است از زمانی که او شش ساله بود تا زمانی که او 14. تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید آن را تراژدی طولانی پشت در همه چیز او بود.

تورن است که هنوز هم تنها 22 اما صحبت با یک نوع از وضوح و گاه به گاه defensiveness که تنها کسی که با او ثروت از تجربه دور می توانید با. “من نمی توانم نمی شود باز” او اصرار دارد. “من نمی توانم نمی تواند آشکارا pansexual یا آشکارا تعرض و یا همه این دیگر f***اد کردن s*** که من صحبت کردن در مورد. من نمی تواند مانند بسیاری از مشاهیر و پنهان کردن تمام است که روان s*** – افسردگی ، اضطراب ، اختلال در غذا خوردن. هیچ. I’m not gonna قرار داده است که راه های عمیق که در آن هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کنید.”

بدنام, Thorne فیلم می رسد پس از یک سال که او را دیدم منظمی تجسم محض غرابت مدرن شهرت. فقط در 12 ماه ترون منتشر شد کتاب آموزش ویژوال شعر, شد, شلخته-شرمنده توسط گلدبرگ Whoopi برای گرفتن سینه, راه اندازی یک خط از شاهدانه محصولات اضافه شده به یک آلبوم که شامل تله بازدید با عنوان “سگ ماده من بلا تورن”, بازی های برگزار شده یک عیسی تروی فرار فروشندگان مواد مخدر توسط disguising و خود را به عنوان یک راهبه و کارگردانی صریح هنر فیلم ، . از من خواسته شده است را تا آخر یک واقعیت است که به نظر می رسد به اشتباه ترون. آیا او فکر می کنم وجود دارد حرکت می کند به نگه داشتن آن را جدا از او کمتر پر شور کار می کند ؟ “در جهان هیچ چیز نیاز به جدا چرا که همه چیز را یک کل” او می گوید. “هر قطعه از پای باعث می شود پای بنابراین اگر شما به برش قطعه و سپس پای نمی طعم همان است.” او به کاوش عملا در هر گوشه ای از صنعت سرگرمی است. “من هرگز تا به حال بیش از چند هفته در زندگی من,” او می گوید: تنها با روشنایی ضعیف تابیدن از غم و اندوه است. “همه چیز مانند,” هی, من تعجب می کنم اگر من می تواند پرداخت برای انجام این s***?'”

واضح و آشکار وجود دارد تشابه بین ترون و Arielle شخصیت او در بدنام. مانند ترون, Arielle کار کلاس فرزند از اینترنت و بازمانده از سوء استفاده که فرار آفتابی فلوریدا معتقد شهرت و رسانه های اجتماعی ثابت خواهد کرد که او را نجات. نحوهی انشعاب زمانی که Arielle تیم با کج پسر بد (جیک مانلی) و اقدام به جرم ولگردی و قانونی شکنی ضبط هر بزرگراه سرقت و تبدیل شدن به یک Instagram احساس در این فرآیند است. آن را اساسا عاشقانه واقعی برای رسانه های اجتماعی سن و تورن دیدنی و جذاب است در آن. او به ارمغان می آورد به ذهن Rose McGowan حدود سال 1995 و یا درو بریمور در دختر بد فاز – پس قاطعانه “زنده” به عنوان یک مجری که هر صحنه احساس وحشی و untethered میکنند.

این فیلم به خودی خود نشان دهنده یک عصر Instagram است که در آن افراد جوان در حال پیدا کردن فقط به عنوان شخصی اعتبار از پلت فرم به عنوان آنها را سرمایه داری فرصت است. تورن درک هر دو هست. “آن را فوری پذیرش آن نیاز به,” او توضیح می دهد. “شما گرسنه برای آن است که آن را آسان به آن را در سه مرحله بیش از حد. من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنید که راه در مورد رسانه های اجتماعی. همه از یک زن و شوهر از اینچ به دور از عبور از این خط و آن خط را نگه می دارد گرفتن نازک تر و نازک تر است.”

تورن (مرکز) به عنوان Arielle در فیلم “بدنام” (Vertigo Entertainment)

تورن خود Instagram به عنوان یک پورتال به یک نسل کامل. این یکی از پر سود ترین عناصر بلا تورن مجتمع صنعتی – او گزارش اتهامات مارک $65,000 در هر پست – به عنوان به خوبی به عنوان ترین عاطفی رضایت بخش است. طرفداران که بمباران خود را با عشق تمایل به جوان تر از او است و اغلب عجیب و غریب کودکان و نوجوانان به دنبال مشاوره و یا حداقل دیجیتال فضای امن. چنین مثبت الشعاع بار او شده است trolled. تورن رسانه های اجتماعی است به ظاهر هک شده که قبل از او مرد به سرقت رفته و به عنوان وسیله ای برای گرفتن او (او را تا پایان نشت آنها را خودش). در حالی که تورن می گوید: او در بر داشت آن را لازم را برای استراحت منظم از پلت فرم او حاضر به آن را بدهد تا در مجموع با وجود گاه به گاه غم. “از آنجا که پس از آن من می خواهم اجازه [ترول] پیروزی” او دلیل. “من حاضر به اجازه دهید آنها را شادی من میشه یا ابر قضاوت من با نفرت است.”

به علاوه او می گوید: رسانه های اجتماعی را فعال کرده و او را به انتقال که او در واقع است. داشتن بیرون می آیند به عنوان یک سوء استفاده بازمانده در توییتر با استفاده از همان پلت فرم برای باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را (او را شناسایی به عنوان pansexual)و همچنان به استفاده از Instagram برای اصلاح بسیاری از دروغ است که او را احاطه کرده. هنگامی که او به نظر می رسد در فرش قرمز با کمتر-از-پوست کامل تعدادی از افراد مشهور اخبار وبلاگ ها متقاعد شدند او سوء استفاده از مواد مخدر سخت. تورن به سرعت اصلاح شود همه چیز: او در واقع فقط دچار آکنه کیستیک پس از سنین نوجوانی. “مانند” آه خوب, او باید یک f***ing زن چون پوست او بسیار بد'” تورن به یاد. “این واقعا سخت است برای من به دست آوردن بیش از ذهنی است. بسیاری از مردم خبری چاپ آن و گفتم: “چگونه می توانم آنها حتی برای چاپ که ؟ آنها هیچ f***ing اثبات اگر من یک شوک یا نه مانند آنها فقط با دیدن یک عکس از من با آکنه!”

مصاحبه با تورن تمایل به هرج و مرج. آنها فشرده در بین photoshoots یا جلسات کسب و کار و یا به طور ناگهانی دوباره داده و یا در انجام مهیج ماشین سواری هر تونل آوردن در مورد جدید از دست دادن ارتباط. امروز هر چند این مکالمه بسیار آرام است. تورن است که در زمان او صحبت می کند دیگر از ابتدا بر اساس توافق باز است و در حال حاضر. هنوز سست و غیر قابل پیش بینی به این, او, گفت و گو فلفلی با سوگند و belches اما لذت بخش است و نه خسته کننده. در یک نقطه او اجازه می دهد تا از یک مدت طولانی و با صدای بلند خمیازه که من نمی دانم که آیا من باید شخصا. در زمان های دیگر او به نظر می رسد به انجام خیالی مخاطبان بازآفرینی خطوط گفتگو از بدنام طریق snorts و giggles. او می گوید: او مشتق لذت بردن از آنچه که مردم فکر می کنم.

دیزنی کودکان و نوجوانان: تورن و ‘Shake It Up’ شرکت ستاره Zendaya در یک فیلم برتر در سال 2014 (فریز Harrison/گتی ایماژ)

“مردم باید این ایده را در سر خود را که من این بد یک دختر حزب و یا این زن دیوانه druggie” او توضیح می دهد. “من آن را دریافت نمی کند چرا که من احساس می کنم مثل من در واقع قرار بود… بد s***? مثل من صادق هستم. من واقعا f***ing و صادق است که به من می شود در مشکل گاهی اوقات اما در همان زمان…” او مسیرهای پیاده روی کردن. “بسیاری از افرادی که ملاقات من خواهد عذرخواهی می کنیم. آنها مانند ‘یو من متاسفم من خواندن تمام این چیزها و من فقط به حال یک تصویر خاص در سر من که شما هستند. و در حال حاضر که من با شما من احساس می کنم خیلی بد است چون من می دانم که کاملا نادرست است و من هرگز نباید هر چیزی را بخوانید.’ مقدار f***ing مردم است که من شنیده ام این ها* * * * ** * * * از – مدیران تولید استودیو سر. حتی دوستان! من با شنیدن آن تمام وقت.”

آن را دشوار است به دقت اشاره کردن که در آن ریشه از اما تورن توسعه یک “کودک وحشی” شهرت در پی لرزش آن را. وجود دارد هرگز هر گونه واقعی رسوایی بدون mugshots و یا به خطر انداختن عکس, اما او هنوز هم در مورد نوشته شده است به عنوان “بد”. لقب “لیندسی لوهان در آموزش” توسط سایت شایعات او رو به بالا, رنگ مو رنگین کمانی از رنگ و پر سر و صدا او را سپتوم. او همچنین نیمه برهنه زیادی بود و لذا مصمم به یک ستاره کودک کج رفته و فقط آخرین اجرا از جوان هالیوود تلفات. در حقیقت او همیشه به نظر می رسید پایدار فقط متفاوت و دفع sanitised ایمنی حرفه ای او در ابتدا به نظر می رسید تحت فشار قرار دادند به (نیکلاس اسپارکس-مانند weepie Midnight Sun, که در آن او با بازی یک باکره نوازنده در حال مرگ از یک بیماری نادر یک نقطه کم). به عنوان او را به خود او کشیده شده است به gnarly پلیسی. در Netflix بکشد روانی-درام به من می کنیداو با بازی یک-شب-ایستاده از جهنم است. در تحقیر فیلم پورنو جادوگر-شکار طنز ترور کشور, او یک, grungy, تشویق کننده, راست از یک نیروانا تصویری. حتی بدنام شد بسیار جالب تر زمانی که او امضا کرده و معتقد مدیر جاشوا کالدول را Arielle در عبارت “کامل nutso گریز از مرکز”.

“من فکر می کنم من فقط خسته از خواندن همه همان s***,” او می گوید از نقش او کشیده شده است. “من می خواهم همه چیز که مرا هیجان زده و من از منطقه راحتی من.” او شهامت و بی باکی می آید از پدر او. “پدر من نیست به f***. او یک کله خر او دیوانه کسی بود که زندگی و خاطرات خود را. و حتی اگر آنها نبودند بهترین آنهایی که او ساخته شده ’em. من فکر می کنم هر کس در خانواده می خواهد به زندگی می کنند یک کمی شبیه به آن است. ما فقط نمی خواهید به f***ing مرگ در میان است.”

Grungy, تشویق کننده: ترون در فیلم “ترور کشور’ (نئون)

رفتن با ضربه او کمک کرده است تا او را شفا دهد او می گوید. سال گذشته او منتشر شده زندگی یک سرحال مغول: روان بی نظمیهای خام و ویرایش نشد خاطرات, اشعار, طرح ها و نقاشی های نی. آن را بار خوانده شده مانند درمان است. نه هالیوود, درمان با یک فرد معروف ایجاد یک توهم از صداقت اما واقعی, دردناک, کامل بدن صداقت. او می نویسد: در مورد بدن او dysmorphia چگونه او افسردگی گاهی اوقات در سمت چپ او احساس بی حس و نگرانی در مورد اینکه چرا او به دنبال ثابت اعتبار سنجی از طرفداران روابط و از این صنعت در مقیاس بزرگ است. “آن beacuse [sic] من تعرض تمام زندگی من ؟” او می پرسد در یک شعر “در معرض جنسی در چنین سن جوانی است که [آن را] احساس طبیعی ترین برای ارائه به جهان است؟”

“من احساس می کنم مثل یک فرد متفاوت در حال حاضر,” او می گوید امروز. “من تعجب اگر مردم می دانند و یا اگر آنها در حال فکر کردن در مورد آن. این کتاب در خارج وجود دارد, بنابراین من لازم نیست که به توضیح است که همه s*** به افرادی که با من ملاقات کنه. در حال حاضر زمانی که مردم من ملاقات بسیاری از آنها در واقع می دانیم آنچه که آنها در حال رفتن به. و آنچه در زندگی من شده بود.”

او fanbase گرفته است توجه بیش از حد. جایی که او تنها متوقف شده در خیابان به دلیل از کار گذشته او در حال حاضر با نزدیک شدن توسط مردم مشتاق به خالی کردن درد خود. “آنها استفاده می شود مانند” بلا, I love you, oh my god – Shake It Up, Midnight Sun, ‘, “او توضیح می دهد. “اما در حال حاضر آن را مانند, ‘یو. بلا. من مورد تجاوز قرار گرفت ، و این یک چیز زیبا است. مردم احساس, ‘آره بلا مشهور اما او یکی است که شما در واقع می تواند صحبت کردن در مورد این s***. چرا که او می داند و او را مانند یک قضاوت عوضی.'”

در حال حاضر او را خوشحال. یا اگر نه خوشحال و پس از آن حداقل مصرف هر روز را به عنوان آن می آید. “S*** آسان تر می شود, s*** سخت تر می شود,” او آه. “مشکلات بیشتر می آیند و مشکلات کمتر آمده است. شما می دانید که چگونه زندگی است.”

بدنام در دسترس است بر روی سیستم عامل های دیجیتال از 31 جولای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید