سوسک حمل کوچک کوله پشتی دوربین به جریان زندگی خود را

محققان دانشگاه واشنگتن توسعه یافته کوله پشتی کوچک برای سوسک به طوری که آنها می توانید محیط اطراف خود را. مینیا

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

محققان دانشگاه واشنگتن توسعه یافته کوله پشتی کوچک برای سوسک به طوری که آنها می توانید محیط اطراف خود را.

مینیاتوری دوربین های که جریان به یک ارتباط گوشی های هوشمند می دهد محققان بینش به زندگی موجودات زنده است.

آن را به یک محدوده 120 متر کمی طولانی تر از یک زمین فوتبال.

"ما یک کم قدرت و کم وزن, بی سیم, دوربین, سیستم است که می توانید دید اول شخص از آنچه اتفاق می افتد از یک واقعی حشرات زنده و یا ایجاد چشم انداز برای روبات های کوچک" گفت: Shyam Gollakota, UW, دانشیار علوم کامپیوتر و مهندسی و نویسنده ارشد این مطالعه منتشر شده و بر اساس این نتایج.

"چشم انداز بسیار مهم است برای ارتباطات و ناوبری, اما آن را بسیار به چالش کشیدن به آن را انجام دهد در چنین مقیاس کوچک. به عنوان یک نتیجه, قبل از کار ما بی سیم چشم انداز نشده است ممکن است برای روبات های کوچک و یا حشرات."

(اعتبار: علامت سنگ دانشگاه واشنگتن)

دوربین وزن آن در حدود 250 میلی گرم است که حدود یک دهم وزن یک کارت بازی و قرار داده شد, در پشت دو سوسک: مرگ-feigning سوسک و Pinacate سوسک.

این انتقال تصاویر در یک تا پنج فریم در ثانیه و نشسته بر روی یک بازوی مکانیکی است که می تواند چرخش 60 درجه است.

با استفاده از این مکانیزم محققان می توانید با وضوح بالا پانوراما شات از سوسک محیط زیست است.

چالش در توسعه دوربین بود نه کیفیت تصویر و یا وزن, اما عمر باتری.

دوربین های گوشی های هوشمند در حالی که کوچک نیاز به باتری بیش از حد بزرگ به اطراف انجام شده توسط حشرات. به این ترتیب محققان تا به حال به استفاده کوچک و کم قدرت دوربین سیاه و سفید است که حرکت می کند هنگامی که یک ولتاژ بالا به آن اعمال شود.

این است که چگونه مگس دیدن اشیاء; "مگس با استفاده از 10 به 20 درصد خود را در حالت استراحت انرژی فقط به قدرت مغز خود را که بیشتر آن اختصاص داده شده است برای پردازش بصری. برای کمک به کاهش هزینه برخی از مگس ها باید کوچک و وضوح بالا منطقه از چشمان مرکب" توضیح می دهد که سایر فولر یک UW استادیار مهندسی مکانیک و همکاری نویسنده این پژوهش است.

آنها به نوبه خود سر خود را به هدایت که در آن آنها می خواهند برای دیدن با وضوح فوق العاده جمله برای تعقیب شکار و یا یک همسر. این موجب صرفه جویی در قدرت بر داشتن وضوح بالا بیش از کل میدان دید."

مزایای استفاده از این روش این است که محققان می توانید یک شی بدون نیاز به صرف انرژی بیش از حد حرکت ربات تمام.

دوربین سیستم نیز مورد استفاده قرار گیرد برای طراحی آنچه در دانشگاه واشنگتن می گویند این است که "جهان کوچکترین زمینی قدرت مستقل ربات با بی سیم دید".

آن با استفاده از ارتعاشات به حرکت می کند و با استفاده از به عنوان قدرت زیادی به عنوان یک رادیو بلوتوث. این حرکت می تواند به میزان دو تا سه سانتیمتر در ثانیه – ظاهرا سریع تر از هر دیگر ربات کوچک است که با استفاده از ارتعاشات به حرکت می کند و دارای یک باتری با عمر 90 دقیقه.

این دوربین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشف قبلا قابل دسترسی در محیط و در آینده به طور بالقوه می تواند با انرژی خورشیدی.

"این اولین بار است که ما تا به حال یک دید اول شخص از پشت یک سوسک در حالی که راه رفتن در اطراف. وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات شما می تواند کشف مانند چگونه سوسک پاسخ به محرک های مختلف است که آن را می بیند در محیط زیست؟" Vikram Iyer یک مهندسی برق و کامپیوتر دانشجوی دکتری که همچنین نویسنده این تحقیقات گفت.

"همچنین حشرات می تواند گذشتن از محیط های سنگی است که واقعا به چالش کشیدن برای روبات برای انجام در این مقیاس است. بنابراین این سیستم همچنین می تواند به ما کمک کند با اجازه دادن به ما مراجعه کنید و یا جمع آوری نمونه از سخت-به-حرکت فاصله است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب