Beachbody در تقاضا: ارزش $99/سال ؟

آیا تا کنون پیوست بدنسازی و خواسته خود را اگر آن را واقعا ارزش آن را? بین رفت و آمد به ساختمان مرور زمان اوج و دسترسی به ماشین آلات و نگه داشتن با تمام هزینه های اضافی و قرارداد شما ممکن است تعجب اگر وجود دارد یک گزینه بهتر است.

زندگی یک شیوه زندگی سالم است که واقعا برای من مهم است و بنابراین صرفه جویی در پول. سنتی ورزشگاه می تواند هزینه صدها دلار در هر سال! من کار کردن 5-7 بار در هر هفته و من نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای تناسب اندام در حالی که کاهش هزینه ها.

چند سال پیش من دیدم تجاری برای Beachbody در خواست و تصمیم گرفت آن را امتحان کنید. من نگران بود که بر روی تقاضا روال تمرین را کمتر احساس مانند یک باشگاه ورزشی و بیشتر شبیه به یک رده خارج تمرین تصویری. من پول را نجات دهد اما من حتی شکستن عرق?

Beachbody تقاضا در نقد و بررسی: فهرست مطالب

من یک Beachbody عضو از ماه مه سال 2017. خوانده شده در برای دیدن اگر آن را به ارزش تعویض از سنتی به صرفه جویی در پول…

چه Beachbody?

Beachbody در تقاضا است مانند Netflix بکشد از تمرین برنامه. آن را بر روی تقاضا تناسب خدمات ارائه می دهد که بیش از 40 برنامه های تمرین. آنها عبارتند از P90X توسط تونی هورتون جنون و Focus T25 توسط Shaun T, 21 بعد رفع پاییز Calabrese, و بیشتر.

هنگامی که شما ثبت نام برای خدمات شما همچنین دسترسی به یک مربی شخصی. من هرگز من تماس گرفته, مربی, اما آن را به خوبی می دانم که کسی در دسترس برای پاسخ به سوالات من و یا نگه داشتن من انگیزه اگر من تا به حال نیاز به کمک.

Beachbody همچنین دارای یک تغذیه جزء به نام Beachbody, تغذیه, اما من تلاش کرده اند هرگز آن را به دلیل آن می آید با یک هزینه اضافی. بسیاری از برنامه های تمرین در واقع دستور العمل های رایگان و راهنمایی شما می توانید استفاده در خانه.

چگونه Beachbody کار می کند ؟

Beachbody یک سرویس مبتنی بر اشتراک است که شما می توانید جریان آنلاین از عملا در هر نقطه. هنگامی که شما تبدیل به یک عضو شما می توانید شروع به کار کردن حق دور.

برنامه ها و کلاس های

بهترین قسمت در مورد Beachbody است طیف گسترده ای از برنامه های تمرین. یوگا, قلب, عضله سازی و تأثیر کم هستند فقط تعداد کمی از گزینه های. ساده ترین راه برای شروع به استفاده از این راهنما در بالای تمرین صفحه در وب سایت. شما می توانید برنامه های فیلتر با سطح تناسب اندام و زمان و نوع و مربی.

Beachbody On Demand workout programs filter

تبلیغات

هنگامی که شما انتخاب می کنید یک برنامه شما را به یک صفحه فرود با یک مرور کلی تمرین لیست و برنامه دیگر مواد. این تمرین لیست این است که چگونه شما دسترسی به هر یک از کلاس در برنامه است.

دلیل من می خواهم Beachbody بیش از برنامه های دیگر است که به دلیل برنامه نویسی و مدرسان. ساختار بهنگام تمرین در طول مجموعه ای از تعداد هفته کمک می کند تا من انجام رساندن اهداف تناسب اندام من. می توانید آن را به جای یک مربی شخصی. به علاوه من همین حالا ماشین آلات در ورزشگاه به خاطر من ترجیح اجرا و یا دوچرخه سواری در خارج از, در علاوه بر این به استفاده از Beachbody.

تجهیزات

برخی از برنامه ها نیاز به تجهیزات و برخی دیگر نه. قبل از شروع, مطمئن شوید که شما همه چیز شما نیاز به شرکت در یک کلاس. شما متوجه یک دمبل کوچک موجود در کنار دکمه play که بدان معنی است که این کلاس نیاز به تجهیزات مانند یک تشک یوگا وزنه یا مقاومت باند.

تمرکز T-25 مورد علاقه من است برنامه چون من کامل بدن تمرین در 25 دقیقه بدون استفاده از هر گونه تجهیزات. من فقط نمی باید از این فضا به آن را ذخیره کنید!

جریان دستگاه

شما می توانید دسترسی Beachbody بر روی انواع دستگاه های:

 • کامپیوتر یا لپ تاپ
 • آیفون
 • اپل
 • اندروید
 • Roku
 • آمازون آتش
 • تلویزیون اپل (از طریق تلویزیون اپل فروشگاه App)

من به طور معمول جریان Beachbody در Roku یا لپ تاپ. اگر شما ترجیح می دهند به تمرین خارج از منزل و یا در حالی که سفر شما می توانید دانلود کلاس های در پیش بنابراین شما لازم نیست که به در تکیه داده های تلفن همراه و یا Wi-Fi.

Beachbody On Demand streaming on Roku TV

پیگیری و نتایج

هنگامی که شما شروع به یک برنامه شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را تحت حساب من. سیستم اقدامات تمرینات خود را هر هفته و در مجموع تمرینات پس از تبدیل شدن به یک Beachbody عضو.

Beachbody On Demand workout tracker

علاوه بر این برخی از کلاس های تقویم و مواد برای کمک به شما در مسیر باقی بماند. تمرکز T-25 دارای یک تقویم من می توانم چاپ برای دیدن برنامه کلاس های من و علامت اندازه من.

تبلیغات

چقدر Beachbody هزینه ؟

چقدر است Beachbody در تقاضا ؟ شما باید سه گزینه های اشتراک.

Beachbody در خواست عضویت هزینه

زمان هزینه
3 ماه $39 صورتحساب هر سه ماه
6 ماه $59 صورتحساب هر شش ماه
12 ماه 99 دلار صورتحساب هر سال

برای قرار دادن این در چشم انداز Peloton نرم افزار — یک بوتیک تناسب اندام اشتراک است که شما می توانید با یا بدون Peloton تجهیزات — هزینه $12.99/ماه یا $156/سال.

اگر شما مطمئن نیستید اگر Beachbody برای شما کار خواهد کرد سعی کنید با شروع از 14 روز آزمایش رایگان برای دیدن اگر شما می خواهم هر یک از برنامه های تمرین.

من شروع با سه ماه برنامه ریزی برای تست این سرویس است. اگر شما تصمیم می گیرید که شما می خواهید به نگه داشتن خود را به اشتراک ممکن است آن را به ارزش در حال تغییر به برنامه سالانه به دلیل هزینه آن $99 در حالی که سه ماه طرح مجموع هزینه پس از 12 ماه است $156 — شما می توانید ذخیره کنید $57 با پرداخت سالانه است.

توجه: دقت بررسی جزئیات طرح قبل از شما ثبت نام! برخی از گزینه های عضویت همراه با یک تغذیه اشتراک که هزینه $60-$100 بیش از تناسب اندام-تنها برنامه است.

چگونه می توانم شما لغو Beachbody?

Beachbody می گوید که شما می توانید خود را لغو عضویت در هر زمان با تماس 1-(800)-470-7870 یا با مراجعه به این وب سایت. در اینجا یکی دیگر از راه های که من پیدا کردم به لغو اشتراک:

 • رفتن به Beachbody تقاضا در سایت
 • ورود به حساب کاربری خود
 • با کلیک بر روی پیکان رو به پایین در بالای سمت راست از روی صفحه نمایش را انتخاب کنید و حساب کاربری من
 • کلیک کنید مدیریت عضویت
 • بر من دستور زیر تنظیمات کلی
 • قرار های اخیر خود لایحه را انتخاب کنید و “برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید”
 • کلیک کنید لغو عضویت

فکر نهایی

به طور کلی توصیه می کنم ثبت نام Beachbody اگر شما به دنبال مقرون به صرفه راه برای فعال ماندن. مدرسان و ساختار برنامه می تواند کمک به شما اقامت انگیزه. محصولات و تغذیه فروش می تواند آزار دهنده است اما می تواند به راحتی نادیده گرفته شده برای لذت بردن از تمرین خود را.

در حالی که شما لازم نیست دسترسی به انواع تجهیزات در ورزشگاه سنتی, شما هنوز هم می تواند در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را برای کمتر از 100 دلار در سال است.

Beachbody در تقاضا: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
مقرون به صرفه محصول تبلیغات
مناسب فقدان جامعه
انواع تمرینات تجهیزات ذخیره سازی در خانه خود را
حداقل تجهیزات مورد نیاز اگر هر

اگر شما می خواهید به کار کردن اما شما نمی خواهید به پرداخت یک سکه چک کردن این لیست از تمرین رایگان نرم افزار!

بیشتر پول صرفه جویی در منابع از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر