رادیو میزبان اما بارنت مسائل قدرتمند محکومیت Wiley یهودستیزی: ‘این واژه رایت’

BBC Radio DJ اما بارنت صادر کرده است قدرتمند محکومیت دوده هنرمند ویلی را رشته های یهودستیزانه پست های رسانه های اجتماعی.

Wiley, نام واقعی ریچارد Cowie یک تعداد حملات در جامعه یهودی بیش از آخر هفته از جمله یک پست که در مقایسه با مردم یهودی به Ku Klux Klan.

نظرات خود را در حال حاضر موضوع تحقیق و تفحص توسط پلیس شهری. پس از نظر او Wiley کاهش یافته و با مدیریت شرکت و تحویل موقت ممنوعیت از توییتر.

بارنت که ارائه یک نمایش صبح در BBC5 زندگی او نشان می دهد در چهار شنبه 27 جولای با تماس Wiley نظرات “ناپاک” و خواندن او شنوندگان انتخاب این سخنان.

“این کلمات سوزاند,” او گفت:. “آنها عمیقا dispiriting و آنها بازی بسیار خوبی پنهان ترس بسیاری از مردم یهودی اند که برخی از روز یهودستیزی خواهد رفت تا یک بار دیگر.”

“یهودستیزی تا تازه است و بنابراین خام برای ما,” او اضافه شده است.

بارنت و سپس بازگو خود میراث یهودی از جمله مادر بزرگ او که موفق به فرار از نازی ها در اتریش و محراب به عنوان یک خدمتگزار در انگلستان است. شوهر مادر بزرگ شکنجه شد در آشویتس – “دو ساعت پرواز از اینجا”.

بارنت گفت: در این روز شوهرش قادر به مراجعه کرد و گفت: “او می تواند آن را تحمل نمی کند.”

“آیا شما می دانید چقدر ترسناک است؟” بارنت گفت: از دیدن یهودستیزانه سوء استفاده در رسانه های اجتماعی. “یک بیت از سوء استفاده است که همیشه متوقف می شود من در آهنگ های من و باعث می شود من احساس خشم و غم و سوخته است وقتی که من به یهودستیزانه سوء استفاده است.”

پرداختن به “اعتصاب” که در حال وقوع است در توییتر در اعتراض به شبکه های رسانه های اجتماعی را عدم اقدام فوری بیش از یهودستیزی بارنت گفت: “چیز دیگری نباید از دست رفته”.

“چرا یک زن 41 ساله آدم از “روشنفکر بریتانیا’ حمله به یهودیان در تصادفی جمعه؟” “و او تنها نیست.”

“فقط در صورتی که شما نیاز به چیزی روشن,” او گفت:. “یهودیان نیست اجرای قانون است. یهودیان را اجرا کنید بانک. یهودیان را اجرا کنید به عنوان شما آن را قرار داده در جهان. من نفرت را به شما نا امید و هر کس دیگری که خود را یهودستیزانه یادداشت اما این است که درست است.”

نخست وزیر بوریس جانسون امروز (27 جولای) با صدور محکومیت ویلی را “شنیع” نظرات و گفت: توییتر پاسخ بود “به اندازه کافی خوب نیست”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید