BBC حافظه های فوق 2020 تنظیم چند برنامه’ میان coronavirus عدم قطعیت

چندین برنامه ها ابداع شده اند برای هر کنسرت در سی حافظه های فوق 2020 به دلیل ابهامات اطراف coronavirus.

برگزارکنندگان هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از نوازندگان اجازه خواهد داشت در مرحله در یک زمان.

2020 فصل تشکیل شده است که عمدتا از نکات برجسته از حافظه های فوق archive اما امیدوارم که باقی می ماند که, کلاسیک, کنسرت, می تواند بازگشت به لندن رویال آلبرت هال به مدت دو هفته از زندگی را نشان می دهد آغاز 28 مرداد.

هادی Sakari Oramo به بی بی سی گفت او در حال حاضر برنامه ریزی “چهار گزینه های مختلف” برای باز کردن شب.

“ما در حال برخورد با تغییر مداوم قوانین و مقررات” او گفت:. “مشاوره در مورد چگونه بسیاری از بازیکنان ما می تواند داشته باشد که آیا ما می توانیم خوانندگان, آیا محدودیت هایی وجود دارد به بخش های خاصی مانند باد و یا برنج تمام شده است – برای قرار دادن آن ملایم کمی نامشخص است.

“من به طور کامل آن را درک کنند. من نمی پیدا کردن آن عجیب و غریب است که بسیاری از عدم اطمینان در جریان است. البته تعدادی از بازیکنان ما می تواند داشته باشد و فاصله ما نیاز به بین بازیکنان تاثیر می گذارد این برنامه تا حد زیادی.”

در راهنمای رسمی به 2020 حافظه های فوق منتشر شده توسط بی بی سی در روز جمعه اعلام شد که خط به بالا از هنرمندان و موسیقی برای دو هفته آخر نخواهد بود اعلام کرد تا زمانی که “نزدیکتر زمان”.

تاخیر تسهیل خواهد شد “بیشترین انعطاف پذیری در پاسخ به دستورالعمل های ایمنی در زمان” آن را گفت.

“ما باید به عملی که بدان معنی است که ما در حال صحبت از ارکستر موتزارت و بتهوون اندازه به جای مالر و شوستاکوویچ اندازه” گفت BBC حافظه های فوق دیوید Pickard. “این فقط یک واقعیت است.”

به هر صورت, آن را بسیار بعید است که مخاطبان خواهد بود مجاز به آلبرت هال به تماشای با این رویداد به جای پخش در رادیو و تلویزیون و جریان در BBC iPlayer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>